Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szijja ! hengerek milyenek és mennyibe kerülnek ?
köszi szépen
Szia!
Biztos létezik de nekem nincs.
Helló ezek közül mindegyik használható állapotban van egy árat tudnál mondani hogy mennyibe kerül egy henger dugóval ami jó hengerfejjel együtt előre is köszi. 00laszl18@gmail.com
hello! eladó tuning és gyári alkatrészek!
szia...létezik 16 os gumid ilyenben ?
szia...elvileg nemjó..azért vannak a külön tipusok h ne legyenek összekeverve...
sziasztok..valakinek esetleg lenne eladó sx 50 es idomszett garnitúrája ami csak létezik..elsősárvédő nélkül...árajánlatot kérek gabor8181@freemail.hu ra vagy 30 605 6883
Pont ezt a típusú gyertyát tettem bele, de így sem jó..
azért köszönöm a válaszod, legalább tudom hogy ez biztosan jó bele :)
Hali! Nem tudom a gyárit de most vettem én is NGK BR8-ES-t, ezt írta a könyv.
szia
rv-s henger jó az am6 -bllokra?
Üdv nektek!
Van egy 98-as évjáratú Rx-em.
Az lenne a kérdésem, hogy gyárilag milyen gyertyát írnak elő vagy milyen típusú/fajtájú gyertya lenne jó bele?
Válaszotokat előre is köszönöm
ha kell valakinek megveszi ha nem kell nem veszi nem kenyére kell üzemképes müködik és leszámitva a tényeket eredeti minarelli am6 ha tetszik ha nem lelehet fikázni nyugotan de nem érdekel az ára akkor is annyi amennyi
Lánckerék felfogatás se kutya és a gyujtás dekni tömítés se.:D
Váltókar igényesen felhegesztve :D
akkor vegyél 30 ért 19 dellorto karbival gyujtással elektronikával nemtudom hogy kapsz-e?
Eladó 17"-os gummák,igen jó állapotban :) Nagyon puhák,nyárra döntögetni príma (Y)
Bocs hogy beleszólok de ez 40 rongy? :D
Így kép alapján elég kókányolt :D Dekni kínai,annak a kuplung kiemelőtengelynek sem előre kellene húznia :D
Hol láttál 55-ért kínai blokkot? Kis keresgélés után 30-ért lehet kapni :D
Sziasztok! 2000-ES RX-hez holtudok nézni Dugót ? Gyári henger
Meg láncvédő műanyagot keresek!
Köszi :)
Hello.
Minarelli AM6os blokkhoz keresek gyújtás felöli deknit.
aprilia sx 50 2009-es komplett váltó 10000ft,rx 50 am6 komplett váltó 8000ft telefon 06 30 490 6559
üdv!
van valakinek eladó aprilia rx 50 hez való tankfelfogató csavarjai?
szia---sziasztok..eltekintve afelmatricázott áraktól mindent amita képen láttaok odaadok 20 000ftért.... villákat vázakat stb..teleszkópokat...... egy két apróság hiányzik már de még van jópáfr cucc... 30 605 6883 a piros teló és a h sárvédő már nincs meg...
Hali. Szétugrott a gázbowdenem az összekötőnél, pontosabban a karbi felé haladó. Valakinek valami tipp, hogy hogyan tudnám összerakni? (nem ér végi ga házban így nem tudom vissza akasztani a fő bowdenre).