Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaa hát ezt én is megtaláltam már, csak az ára kissé elgondolkodtatott :D
szted megér ennyit? sokat dob, észre venni valamit?
Sziasztok!
ilyen Top V-force membránt keresek! akinek van eladó az jelezze! :)
erre rá bírod kötni a különolajzást is bent keveri a karbiba nekem ki volt kötve ezért elszorítottam a csövet
8000huf
hi!
segítség kellene:
nincs valakinek, vagy nem tud valaki aprilia rx/motorhispania furia gyújtáskapcsolót?
köszi
szia... 3000ft cak pakk az egész lámpa és nem csak abúra.. van hozzá csavar meg gumitömíttés stb! kábel izzó ... mosonmagyaróváron vagyok..de postázok is....
Hátsolámpa érdekel hol van helyileg? vagy postázod is?elöre is köszi széles utat!

Ez így igaz!
Pont azzal sz.ptam, hogy a 21-es phbg nem fért el a kuplung bowden miatt, mert a minarellin ugye keresztbe van.
Hali! Valaki elmagyaázni , hogy hol tudok állítani a karbimon ( SHA 14.9) . Sehogy nem jó, nem akar kipörögni.
Hali. Ár?
Eladó 21-es pwk karbi :) 12 ezer ft
Hello ! Eladó Dellorto phbn 16-os karbi ! igény esetén szívócsonkal !
egy két dolog hiányzik a képekről pl hátsó sárvédő.... és azon a képen ahol piros és kék váz van...ott csak a kék vázhoz tartozó cuccok az rx cuccok....a piros az rieju és elvileg foglaltak..amugy 15 ért vihető..
Hali. Az rx cuccok egybe mennyi?
sziasztok..... olcsón megválnék a motoralkatrészeimtől...... ha esetleg bárkinek bármi kéne...üdv 30 605 6883
bevagy
https://www.facebook.com/seres... jelölj be és ott beszélünk
nem tudom
mennyi km van benne kb
mhr 80 de az meg van piszkálva!
milyen állapotban vannak melyik a legjobb állapotú ?
sziasztok szerintetek az újabb fajta derbi blokkos motorokba belemegy egy am6 és fordítva igaz az am-es motorokba belemegy a derbi blokk felfogatási külömbség van ?
mhr 80 30000
stage6 racing 25000
polini evo 10000
nem az am kartelbe szív rv meg alapból hengerbe