Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah nekem se
Nem tetszik
hát ott ne is legyen karc rajta! meg sehol máshol sem enyémen se volt

amúgy melyik mociról beszéltek most?
lusta voltam még fotózni inkább mentem vele
Hát bakker! Felvitte Pestre 1.1é nyilván nem akart felhívni, hogy na akkor gyere érte... , de tényleg patentul nézett ki!
Egyedül az, de viszont a motor meg álomszép. Hihetetlen hogy még a tank elején, ahol a zippzár, vagy ha farmerben tolom, az övcsat karcolgat, még ott sincs egy karc sem.
1,1 lett a vége.

a megfontolás állítólag a 2 ujjas használás. Én is rendeltem most ebayon után gyártottat, rövidet mert én is két ujjazok.
leflexelt karvégek?

azt milyen megfontolásból csinálta
Én 1,1et ígértem érte a leflexelt karvégek nem tetszettek rajta nagyon, viszont a dobok meg igen!
1,150 úgy tudom
Akkor valahol elsiklottam felette. Ja néztem előtte nap mikor felvitték Pestre.
ja ismerted?
De kiderült.
Tényleg az még nem derült ki, az Ottó mennyiért adta oda neki?
Tényleg, milyen a "féláron" vett talicskád dobjál már képet.
dobj már egy képet a kátéjemről :-)
Igazabol nem erdemes a kommentjeire valaszolni sem annyira semmitmondo es ertelmetlenul irogato infantilis hulyegyerek...majd megtalalja a helyet a faszfej topicban
takarodjál már te selejt
Na akkor TÉNYLEG utoljára:

NE bonyológgyunk bele mi az a NORMÁLIS ÁR...de biztos hogy NEM az mikor valamit a PIACI értéke alatt akar megvenni valaki legalább FÉLmihájjal...netán TÖBBEL...aztán még ARCOSKODIK is rá egy lapáttal...meg löki a SÜKET dumát hogy KINT ennyilrt meg annyiért van...aztán MÉGSE vót...biztos VÉLETLENÜL..nemde?
Az ijjen mit hisz? Megvillant egy miskát aztán mindenki TÉRGYRE esiik tőlle? Mert NEKI pont most EZ teccet meg...aztán venne egyet..normális ÁRON...SZERINTE...másnak meg KENYÉRRE kell...:)

Volt ott még egy TAG...az is egymihájjkettőért akart venni...aztán VÉGÜL mégiscsak jó MÁSFÉL lett belőle...de pusztán csak VÉLETLENÜL:) hát persze...:)

NÉPszerűség...az MI? Ti biztos jobban tudjátok...mert engem valahogy NEM érdekel...és ELKERÜL:)
van becsavarva egy 1O centi körüli henger alakú az olajtartályba.
Ja vágom ;-)
Durva szűrő? nem ezt még nem hallottam. akkor csak el kell olvasni a könyvet
elég jó áron...sőt, nagyon jó áron.
az komoly... főleg, hogy a durva szűrőt is illene minden 3iknál kiszedni a tartályból és azt is megpucolni.

De a legkomolyabb, hogy 2ezer forintos tétel.
Nem. vett olajat. Kérdem szűrő nem kell. nem kell azt múltkor cseréltem...
mert ő minden másodikra cserél csak.
Azt hittem minden hülyeséget hallottam, de fiatal vagyok még...
És jó áron is vette.