Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne törödj vele elgurult a Ktéjemmm műanyag mocija és most hisztis mint egy kurva
Tudja valaki pontosan milyen méretű légtelenítő csavar kell a Tuono-hoz?
Szia!Szerintem neked egy szobabiciklid van és azzal jársz dolgozni is!A beszólásaidból ítélve!
persze...ez igy ok
a haver is R1-ről ült át crosozni,kint él most dél franciában...licen-e van ugy versenyez kint,egy ugratón a levegőben beleszállt egy másik,és egy fa villanyoszlopnak esett,majdnem átszúrta a bordája-a tüdejét,de az már profi szint ahol ők járnak mindig mondja...vegyél egy crost-mert az 2bitonságossabb" mint közúton szerintem mindkettőnek ott a veszélye+a szépsége de csináljuk
köszönjük hogy benéztél
Megyek MÁR LAcoszkám...ne faszozzál...mert LÁTOM kezd neked egyre kényelmetlenebbé vállni a HEJJZET...:)

Aztán faragj az IVEKKÓBÓL is egy PRESSZTÍZZST...:)


Minden jót NEKTEK!:)
jo buli legkozelenb skyline-t hozzatok
benne van de utcan is eltaknyolhatsz es ott joval nagyobb gebasz is lehet belole, persze itt is nekimehetsz 100-al egy fanak de ahhoz nagyon el kell rontani vmit

meg nem kovettem el azt a hibat hogy felszereles nelkul megyek azt is vettem nem csak a mocit
OKOS-VAGY...SZÉPVAG/biztos/ csak huzzál már melegebbre
Köszönöm az ittlévő összes forumozó nevében is
Ha annyira fasza gyerek vagy...se 1 kép?se 1 név?se egy tel szám?se semmi?csak pici oco kínai matrica?
Köszi mégegyszer hogy benéztél de a jövőben netedd
nincs is rá most időm...bele estem az átépítés rejtelmeibe..amit hoztam Ivecot...megy át "europai" oldalra minden......kuva nagy copás de megcsináljuk ezt is
660 volt már KÉTEZRKETTŐ végén is...de PRESSZTÍZS NEM volt belőle:)

Annyira nagyot akartál mondani hogy már EBBŐL is PRESZTIZSkérdés lett:)

És itt jön amit a HAVEROD írt NEKEM: Ha hallgattál volna...:)
csak vigyázz havernak 1 pár bordája bánta
hallod Te meg ne valaszolgass neki csak erre var a kockafeju hogy mikor jon nekibegy email hogy valaki valaszolt a faszsagara es irhat egy ujabb hulyeseget..
nagy szamok torvenye ahol sok az ember ott lesznek ilyen idiotak is...

nagyon jo amugy a gep, csak en nem tudok meg ugy menni ahogy kene de sebaj majd fejlodok szep lassan
te tényleg orvosi eset vagy olvass-kérdezz utána....bizt akkora csávó vagyok hogy nekem külön csináltakj 1-et
660...volt okoska....Robiékat fárazd ezentul szakmai kérdésekkel....és huzz végre valahova
jah ez már lezajlott 1 párszor régen a motorozz.hu-n is ott is voltak ÖNJELÖLT OKOSKODÓ-HÜLYÉK
irigylem a vasat
Mijjen 660 PRESSZTÍZZST vettél te KÉTEZERNÉGYBE...mutasdmámeg...mikor NEM is volt OJJAN..vagy neked KÜLÖN csináltak egyet?:)

Erről beszéltem...a MENŐSKÖDÉS...kinek mijje volt...mikor ojjan SOSE volt:)
koszi

ezt a gyereket meg felejtsd el nem erdemes koptatni a gombojat miatta a billenytyuzeten...
még 1 bár kár rád pazarolni a szót...és egyébként bármit
Ócsán a Robiékat személyessen ismerem...2004-ben vettem is tölük egy zsir új 660-as szupermotyo-perstige-t........akkor te mi a faszt okoskodsz...még most se értem igazán
jah lehet hogy TE 2004-ben még a csattogós falepkédet tologattad KÉTJJJJJJJJEM-PICI-OCO KINAI MATRICÁVAL
tutti
"kisfiam" öregvagyok-fáradtvagyok-betegvagyok....és még TE FÉLE "AGYASOKKAL" IS VITÁZZAK
Csak hogy ne halj meg hülyén......nem lukra mentem...futottam,ugyanis egy teherautót hoztam be,a KTM...csak opcio lett volna de mivel 1 napall elötte tette fel az Angol vagány...hát így jártam/visszfuvar lett volna,ami az olcso gázolaj+kompjegy-be segített volna/remélem pontos képet kaptál
És ha kérhetlek a jövőben okoskod ott ahol "szeretnek"-és komolyan vesznek köszönöm
én a végén még azzal átöblítettem előtte meg addig csapattam míg le nem jött minden sár az összes helyről
Mennyi vizet elbasztam én is.

És a végén még slaggal is át kellett öblíteni mert a nagynyomású csapta össze vissza a sarat
ezt még akkor csináltam mikor meghozta a csóka és mivel neki nagyon faja ultra tiszta mélygarázsa volt a háza alatt q7-essel stb gondolom oda mindig így tette el, most full sár volt az egész 15 percet mosta a nagynyomásúval a két nap móka utána de nem csináltam egy képet sem de legközelebb csinálok megígérem
Nagyon tiszta is.

ez biztos "stock fotó"