Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BURNYÁK...te mit ŐRJÖNGÖL állandóan?:)

Visszanézted? ÉS? NEM volt nagyobb NÁLAD? Mert SZARBÓL csak SZAR lehet...nekem meg EZ jutott hirtelen eszembe:)
Ugyan, akkora nem kell, egy ktmről beszélünk.
Kátéjem ma pont eszembe jutottál.

Szartam egy igazi embereset.
Visszanéztem, hogy mit sikerült kitermelni és ahogy ránéztem egyből te ugrottál be. Gyors le is húztam, hogy ne lássam a pofádat.

Közben ahogy itt olvasom a hülyeségedet, rájöttem, hogy különbet szarok, mint te.
Ok de a 25 tonnas zsak nem jatszik
ez KEMÉNY LACOSZ edzőjje...a KEMÉNY JANI...:)
Na legalább tudunk már róla valamit!Gondolom valamelyik közeli hozzátartozója!Esetleg fater?
3 Zsák kukoricáért szerzek neked egy 2007eset.
unatkozol ?
TECCIK nektek ez a FÉLár..meg a SZTORY...mert az tényleg egy MEGASZTORY...

Lássátok...még jó hogy BENÉZTEM...legalább tuttok miről beszélgetni:)
ÁNNGÁRRD LACOSZ..ne LACAfaszázz!:))

Erről a keménykedésről mindig a csicska buzigyerekek jutnak eszembe...na meg KEMÉNY JANI...és mossmá van egy kemény LACOSZUNK is...persze KÁTÉJJEM nélkül:)

http://youtu.be/dYFLfxWbbM8
Ja mert mar szoltam volna hogy akkor engem is erdekel
Csak poénból írtam. :-) ezen robbant ki a vita Laci körül.
féláron azt hogy?
ez kurva jó
Majd nyáron Boszniában fel a Jahorinára letesztelem, a kinti cimbim olyat vett. Féláron
Így van.

Z-vel is így volt. Mutattam havernak, hogy ez lesz. Aztán húzta a száját, hogy ez, hogy néz ki.

Persze élőben meg anyááád. azt folyt a nyál.

És végül ő vette meg tőlem
meg sok motor élőben ezeszer szebb mint fotón pl a tuono is ilyen szerintem
Tudnak ezek a kátéjemnél.

dizájnt szokni kell de a tuonot is szoknom kellett.
de most meg ahhh de király
lehet nem a legszebb de ha lesz tesztnap menj el próbáld ki és meg fog tetszeni hidd el, én is azt mondtam előtte - sőt a tesztnapon mielőtt mentem vele megmondtam az embernek hogy én azért jöttem hogy elmondhassam hogy ez szar és hogy nekem amíg nyugger nem leszek ilyen nem kell - aztán mikor leszálltam mondanom kellett neki hogy bassza fasz most már kéne mert tényleg jó gép
Hát nekem mindegyik adventure tehénfejű, nagyon nem tetszenek, talán a legujjabb még talán talán.
terepen nagy endurobol sztem csak a ktm hasznalhato, regebbi gs-eket nem tudom en csak az utolso leg olajos 1200-essel meg mar a vizessel mentem. utobbi az viszont mar hibatlan de tenyleg valto zsir kardan reakcio nulla es jol is megy
A bmw... sok a gyerekbetegsége hiába gyártják már a kerék feltalálásával 1 idötől váltoja piszok gyengusz...a kardán visszapofázik a segédváz nagyon tré
Ami viszont parádés a fék/duál/meg az az agyament elsö futómű de az is inkább rutinozás közben lassab manővereknél számít terepen nem próbáltam...szerintem ott nehéz mint a sár
melyik adventure? mert a ktm az gecijooo a bmw is egy brutal jo motor hat az kevesbe szep
lehet van nalam egy csoka akinek meg van csinalva kb rsv szintre
utána jelöltem be őszintén a név memoriám meg már ugy minden elég rozsdás mit is kérdeztél öregvagyok..betegvagyok...és most motorom sintsen ez van majd lessz