Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Primához önindító, meg fesszabályzó mennyibe lenne? Az nembaj, ha használt.
Ha találsz hozzá hengert szólj nekem is
Sziasztok !

Napokban vásároltam egy Cagiva Cocis-t.

Úgy néz ki hogy fel kell újítani a blokkját.

Ahogy néztem a Cocis-Prima-Super Sity eléggé ha nem teljesen hasonlit blokk téren 50 cm3-nél...

Tudtom nekem erről mondani pár szót, hogy hogy keressek hozzá henger szettet akár 75 öst, vagy ha lehet kapni valahol akkor perselyt az átalakításhoz?

Ezt lehet / érdemes a felömlőknél piszkálni? ill dugóra ablakot?

Légyszi segítsetek ti hol és hogyan kerestem a prima-hoz alkatrészeket?

Elektronikai bekötés is érekel, mert eléggé le van gyalázva...

Köszönettel !

Levente - Pécs
hello
érdekelne, hogy alkudni lehet-e a plaxi árából?
peldaul olaszbol mikor kinn meloztam veronaba barmit barmien cagivahoz tudtam volna hozni igaz akkor egy futuram volt
Sziasztok!
Cagiva Prima 75-öshöz keresek hengert dugóval együtt!
Ha valaki tud, az kérem jelezze erre az e-mailre: baggio0513@freemail.hu
Köszönöm szépen!
Szia!

A lámpát tudom, hogy nem egyezik. A foglalata viszont lehet és az érdekelne engem. Ha egy képet valaki tudna az jól jönne.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_mito_mito_prima-5190341



Csak tudnám, hogy honnan vesz hozzá mindenki új hengert meg dugót
Nem egy ilyen hírdetést láttam Primáról, új henger meg dugó.....
Nem egyezik meg, mert a Mitonak közel egy síkban van a lámpálya az idommal, a Primának meg be van sülyesztve, mások a felfogatsi pontok is azthiszem
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a MITO és a PRIMA első lámpa foglalata megegyezik? A lámpa talán más, mert ha jól tudom a MITO-é nem egyvonalban van hanem egy kicsit meghajtva, de mint írtam a foglalatra lennék kíváncsi.
Zsotty
üdv

sikerült szereznem 75 ös hengert supercity-re. eddig a kisebbik főtengely van benne. ki kell cserélnem a nagyobbra? van tartalékba az is. vagy maradhat a rövidebb löketű fötengely. a 75 ös henger bordázott henger, az 50-es pedig a gilardoni-1 henger.
igen van km órám és spirálom is!
Hali!Mid van?Km óra+spirál?
Cagiva Prima bontott alkatrészek eladók!
Érdeklődni: frank.nandor@freemail.hu
30/ 581 82 12
és am a derbi gprbe a régebbibe és az újba is minarelli am 6 van?
nagyon felre erted az egesz dolgot nem szemelyreszoloan beszeltem csak oszinten az en szemszogembol es nem villogni kinek nagyob a faxa es nem azt allitom h semmirevalo a gpr csak vannak olyan emberek akik azt akarjak mondani h a gpr joban sikerult moci mint a cagiva prima amivel nem ertek egyet es ki is mondtam es nem all szandekomban ezen vitazni mert nincs ertelme
Áj áj áj! Azért áljon már meg a menet, itt nemszeretik a trollokat. Meg nem kéne szó szerint leszarozni másnak a motorját. Neked nemtudom, hogy esne ha valaki így pofába szarozná a motord, amire valószínű sokat költött és mégtöbb időt fordított rá. Nem az a lényeg, hogy melyik a jobb hanem az, hogy élvezd a motorozást. Nem pedig arról szól, hogy vagizzunk kinek van nagyobb fas*a! A tiedben is belelehetne kötni, de itt a legtöbb ember(remélem) nem azért jön fel, hogy vagizzon neki mekkora fas*za van. Hanem egy kicsit kikapcsolódni, informálódni, szórakozni stb. Elkéne ezen gondolgodnod egy kicsit.
ha az olasz kepmasat rosszabnak veled mint a gpr akkor miert olasz cuccokal tuningolod vagy esetleg hasonlitottad mar ossze a gpr es a prima idomjai anyagat? meik a rugalmasabb?
Ki kérem magamnak ezt a Derbi márkatársaim nevébe is!

Hogy lenne már egy modern blokkos későbbi kiadású motor kuka meg miből gondolod ezeket! Felháborító ,h ilyeneket mondasz a DERBI GPR-re Nekem már három éve van GPR-em és nagyon meg vagyok vele elégedve jó konstrukció és sokkal modernebb ,mint a Cagiva prima amihez alig van alkatrész! A GPR -hez meg szarásig van alkatrész ,mint tuning mint gyári alkatrészek terén. enyém pl full tuning és nagyon komoly menetteljesítménnyel bír. Kérlek ha nem értesz a motorhoz és csak fikázni akarod gondold végig ,mert sok tapasztatlan embert félrevezetettel ezekkel a dumákkal!.

üdv: Imre
ivadek te melyiket ajánlod?
viszont a derbiből több van legalábbis eladó
Egyikhez sincs alkatrész, úgy kell mindent összekukázni hozzá. Egty nyavajás gázbóvdent sem tudsz venni hozzá....
és alkatrészileg?
ne is jusson az eszedbe h gpr-t vegyel a gpr a primahoz kepest egy cifra nyomorusag....egyebkent azt a kerdest feltetted mar magadban h vajon kik csinalnak jobb minosegu motorokat az olaszok vagy a spanyolok... mert szerintem logikus h az olaszok de te dontessz
üdv szerintetek primát vagy gpr vegyek alkatrészellátás és megbízhatóságterén és teljesítmény szerint