Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat az az igazolas,az az ido.
De azt a próféta mondta. 😂
Az ő szava......
De hiszen azt is más mondta hogy oltasd be magad.
Mi milyen igazolás, mi mennyi idő?
Hülyék hát, megmondják itt hogy addig nincs vége míg mindenki be nem lesz oltva legalább 3x…
Mindeközben a Lengyelek eltörlik a szigorításokat 🤷🏼‍♂️
Viszont legalabb olyan sötét mnt te. 😂
nyikita már egy szolíd kis játékkatona volt kobához képest. Ha te lettél volna a vezér Ő az elsők között távozott volna(fetrengős)
Te hruscsovra emlekeztetsz. 😂
nem elképzelhetetlen amilyen "lelki szegény"
inkább abba gondolj bele, hogy mikor beríjával már csak ketten maradtok egész oroszországban azt neked kellett volna tarkónlőni a tokarevvel 😂
https://www.vg.hu/kozelet/2022...

Ezek a nyüves macskazabálók is renitens egy banda....
https://www.portfolio.hu/gazda...

Nyah....akó most mivan. Szóljon má valaki ide kárpátmedencébe is valaki 🙂
Oszt akó nem is.kell ótás 😂 zolinak se
Ako jó.....megnyugodtam én is 😅
Eddig se gyutt vegrehajto,eztan se fog.
Sztem keveri jakabbal........
😂 ekkora baromságot még nem hallottam (fetrengős) De világosíts már fel, hogy totya meg fletó miben mutyiznak(kérdőjeles)
Deeeeee........ 😄 mondjuk a főnit pont nem érdekli, meg a végrehajtóit se 😂
Mondtam ma hogy amit mas mond az nem foglalkoztat?
Mondtam má hogy nem 😁 itthon sem 😂
Pipi,a Szofosás után töröld ki a segged,húzd fel a gatyád,aztán húzd le a retyón ezt a rengeteg faszságot amit idefirkaltál.Utána elmélkedj,hogy a mihazánk fejének szája hogyan lehet kapcsolatba Gyurcsány faszával.
Mondjuk Tuhacsevszkij eseteben iinkabb basztatta az agyat sztalinnak az hogy nemesi szuletsu volt,amugy mar a polgarhaboruban szar volt a viszonyuk,mint azt hogy kurvajo katona vorosilov meg miutan reszt vett a az eltakaaritasaban irta hogy a szakerelmere kurvanagy szukseg lett volna.
Huhh,ha csak egy kepedet megnezi valaki arrol lejon hogy nem a te erdemed az amit eleertel,csak a csaladi alapot gorgetted tovabb.Szerintem a faterod volt a csalad esze.
Ezt az is erosit hogy ennyi hulyeseget tudsz osszehordani.
Nem volt az olyan fura. (kezeit széttáró) Egyszerűen kivégeztetett mindenkit aki okosabb volt nála(kezeit széttáró)
Nagy szerencséjük volt a ruszkiknak, hogy abban az időben te nem éltél és nem te voltál koba helyett(meghajlós) Ugyanezeket az elveket követve egyedül maradtál volna az országban mert nálad mindenki okosabb(fetrengős)
valamiért az az érzésem feb. 15 után az oltatlanok táborát lesz kénytelen erősíteni(szemeit körbeforgató)
nagyon le fogja rontani szintünket(fejét fogó) Jó lenne, ha sikeresen rábeszélnéd, hogy tartozzon továbbra is közétek vegye fel a 3ikat(imádkozós)
Mindig tevd.Teny.