Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ez jó? Vagy rosz??
ha már Beta haver ausztriába 6500euros árat kapott 2hete
Gerecsénél szinte minden van hozzá. Hamar küldi kis többnyire.
többel...
/4-gyel
Hali.

Tudtok ajánlani valami oldalt ahol Gasgas-hoz lehet alkatrészeket nézegetni, rendelni?
Sajnos nem nagyon találok alkatrészeket.
Pl.: idomok vagy ilyesmikre gondolok.

Köszi
Legalább megnézem élőben is a Beta gépeket. Amúgy is ott lakom. Csak legyen jó idő.
Szia! 2017-ben eladtál 40 db 300-as Betat? Azt hittem annyi a környező országokban összesen sincs.
Na, oda kinézek 1-2 cimborával, meglessük mi is.
Én is majdnem vettem egy f800 ast ...csak az r-t....vagy az st....
Erős,de nem agresszív,nagyon kezes a 18-as....a régebbi is kezes! Mindkettővel mentem,nekem a 18-as jobban tetszik.
Magyarországon nincs senki, aki forgalmaz amúgy Beta-t?
Próbáltam már 17-es betat de nekem túl agresszív volt.Kár hogy a 18-as még erősebb.Tesztnapra megyünk páran ha lesz mert érdekel minket! Mi is szemezgetünk új motorokkal.Az alkatrész ellátás van?Mert én írtam neked kb fél éve kellett volna alkatrész beta-hoz de nem válaszoltál
Azért pàr motor szalon hàlàs lehet neked,hogy nem nyitottàl egy boltot..Biztos több beta fogyna,ha volna hova bemenni...és megnézni a sok alkatrészt a polcon...Esetleg egy csinos eladó...és ha a gyűrü szóról nem az jut eszébe ami az újjàn van.....Lenne bajsàg.....A sherco is jobban fogyna...ha lennének tesztnapok....
Ez jó mindenki csinál valamit rajta
Ja és van különbség a husaberg 2011 300te és a beta 2015 300rr közt! A husaberg agresszívebb mint a beta a beta az olyan kis nyúlós! De a gyerek a berget jobban szereti talán mert megszokta!
Sajnos ebbe igazat kell adni Zsirnak! Haver is eladja a 4t mert most bitangol!
Jól mondod...
Rákérdezhetek..?? 450 sx-f ??
Beta talàlt egy aranyközép utat...Ha egy jó motorosnak adsz egy 125 öst...szopni fog az extrémbe ..mert kevés az erő. Ha egy magamfajta àtlagos meg kap egy erő gépet akkor meg nem bírsz vele...A beta egy jó kompromisszum az erő és a kezelhetőség szempontjàból. Ezérz veszik sokan.....Ettől màr csak egy jobb van...de azt tudjàtok....
Akkor miert nem azt vettel?
Miz Szali,spanok vagytok a nagybaroval,hogy ujra latod a bejegyzeseit? :))
Vlami kell legyen abban,hogy lassan mindenki betaval megy..
ZSÍR......