Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már két éve EU tag Horvátország is.
Nem fordítva van? Tavaly óta eu-sok, de még nem schengeniek.
Ne felejtsd el A (motoros)köz érdeke ezt kívánja
A Horvátok nem EU-sak csak Schengen tagok. Ők a 3. változat.

1. EU tagállamokból szlovákok nem szólnak érte.
2. Nem EU tagállam (pl:Szerb)
3. Nem EU tagállam, de schengen tag (Horvát)
Horvát konzulátuson érdeklődj.
"Tévedni emberi dolog" mondta a Sün, és lemászott a gyökérkeféről!
van szerb ismerős, ha nem felejtem el megkérdem tőle
Nohát, akkor lehet, hogy a horvátok is így állnának hozzá? Futóval megyünk ki és elférne rajta a robi a bringák mellet.
Szlovák rendőr monta, hogy ők nem büntetnek érte, mert EU jogharmonizáció miatt figyelembe veszik, hogy nálunk nem kell rá.
Szóval tévedtem
Viszont egy 3. országban nem tudom mit szólnak hozzá, mondjuk Szerbiában. Ha valaki arra lakik vagy jár megkérdezhetné
Igen, én is így gondolom. Én nem lennék ellene ha itt is rendszámosak lennének.
Azt szerintem sokan megköszönnék, ha tudnál valami hivatalos választ produkálni.
A határon megkérdem a szlovákok rendőröktől. De szerintem át lehet menni velük külföldre, viszont meg is büntetnek érte. Majd jelentkezem.
Mindegyikhez küldik, már évek óta.
Szia!

Ök is segédmotorkerékpárokkal voltak kint: http://www.sportmotor.hu/motor...
A fene sem tudja mi az igazság ebben a renccámozásban. Az biztos , nekem nem lehet semmivel, mivel csak lóhajtó igazolványom van.
Hát akkor hajrá. Lehet menni külföldre. Aztán ott a helyi kolléga mikor meglát forgalmi rendszám nélkül, amit még eddig nem látott, mivel mindenhol kötelező, akkor szépen jól megbírságol És boldogan éli tovább a mindennapjait
Nekem automatikusan küldik a Simsonhoz is ! Csekkfeladás után!
Tuti. KGFB ha van az smkp-n és beközlöd, hogy kéred a külföldi "zöld" papírost, szerinted adnak?
tuti?
mert ha itt nincs rendszám rá akkor nem is lehet tenni még ha akarná is
ismerősék romániába voltak nemrég ezekkel az 50es berregőkkel semmi gondjuk nem volt pedig ott is van rendszám az 50es gépeken is
ha meg a külföldiek azt akarják hogy legyen rendszám tegyenek rá a határon, ha afrikában meg tudják oldani akkor itt is menne a dolog
Már rég le kellett volna tudni ezt a segédmotoros rendszámozást nálunk is. Akár csak azért, hogy azonosíthatóak legyenek na meg ugye akkor külföldre is gurulhatnának.
Mivel az ő országuk és ő törvényeik, rendeleteik szerint kell ott közlekedned így nem hinném, hogy bármi is lehetővé tenné amit szeretnél. De ezt te is tudtad szerintem Ez csak Magyar nemzeten belüli engedmény....amit itt lehet élvezni....
A horvátoknál ugye rendszám van a robogókon, de ha kiviszem az itthoni robimat azzal vajon mehetek-e? Sejtem, hogy nem hisz kint mindegyiken van rendszám, de hátha tud valaki valamit ami alapján mégis.
Te perverz! Minek Neked "black cár" ? Furcsa a gusztusod a fenye egye meg !
Erről nem oly rég írtam.....egy másik topikban.
végülis nekem mind1.... csak szép rózsaszín legyen az ánusz...