Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

attól függ........hogy a női,vagy a férfi eliteket küldöm
rá fogunk baszni...?
és még az enyimek el sem indultak
Majd ha én elindítottam az enyéimet, akkor lesz hely parkolni a többieknek....addig várjanak a másik utcában!
mit mondott Matula bácsi a Tüskevárban... akkor jaó!
Nehéz lesz, mert már nincs hely a többi black car-tól...
amúgy+ne is barátkozz velem mert éccaka megáll a házad előtt a black car...
elég+nézni egy sima bulvár újság hozzászólásait...miket csillagoznak... zsidó,cigány... most akkor az eszkimót miért nem...
Én tudom..... ne nekem magyarázd.
Egyébként sok kell ahhoz, hogy gyanús legyél és mindened figyeljék.
Amikről én írtam, az a szkennelés bizonxos szavakra és összefüggésekre alapból fut mindenen, mindig, mindenhol.... A nagy testvér figyel!
az a helyzet dzsínó,hogyha te gyanús vagy(mint pl.én )akkor baz+neked a legutóssó mezei mailod is megy a köcsög megfigyelők monitorjára,meg az is,amit neked kűdött csöcsös szeretőd(remélem az asszony nem olvassa )
nekem1szer elmondta egy beépített informatikus spanom,hogy amit mi hiszünk,hogy+figyelnek,azt szorozzuk+10zel... szóval leszop6nak,az se baj,ha nők...
....és elég sok ilyen szó van, amire ugranak a robotok
Egy szóval sem mondtam, hogy lebecsülöm..... nagyon is durván megy az.
Csak csak e-mailben vagy sms-ben megkérdezel valakit, hogy tetszik-e neki a citroen c4, akkor máris megérkezett egy bizonyos helyre is az az e-mail vagy sms....de még a telefonban se érdemes a citroen c4-ről beszélni....a robotok -is- figyelnek mindent és mindenkit. De én leszarom.... bekaphassa aki olvass úgy, hogy nem neki írtam!
akkor ment a mutyizás...
ááá,már megszoktam...a tesóm 8évig volt polgármester... mindent lehallgattak...ha nagyobbat fingottam a TEK abbahagyta a reggelit...
és akkor közben énekelnéd: nézz a fenekembeeee jósolj mi van benneeee
nekem pl.belenézhetnek a lukamba is...
mindenki figyel mindenkit
És épp ez a gondjuk, elvileg visszamenőleg töröltetniük kéne minden ezzel kapcsolatban megjelent hsz.-üket.
Itt nem értelmezésről van szó hanem arról, hogy megjelent egy rendelet, az meg vagy megjelent vagy nem, ha nem akkor kamu ha igen akkor meg úgy van.
Mekkora buzgárság ez.
De akik itt regesek azokat már ismerjük.
több igazság létezik... mármint,hogy ki melyiket tartja annak...
Demokráciát az kérhet számon aki maga is demokráciában akar élni.
Ez igaz, de attól még nem igaz?
Arról igen magánemberként, de ha belekeveri a szervet mondván, hogy bent ez és ez a vélemény akkor nem.
""demokrácia"" mi?