Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem csodálom.
Hát én kihagytam volna van egy kollégám aki évekig tűzoltóként melózott... mondtam neki ne meséljen.
Tudod , én már szedtem ki frontálisan ütközött autókból a rendőrnek segítve halottakat, hogy nem ülve merevedjenek le. Senkinek nem kívánom azt az "élményt" amit a darabjaira tört csontozat végeinek a hangja adott ki amikor összedörzsölődött.Azóta én előbb elindulok inkább.
Lakott területen be is tartom, mert nem szeretném, hogy bármi is elém kerüljön vágod Fater! De nincs az a motoros akinek néha vagy egyéb időközönként... ne gurulna el a gyógyszer, hogy azt a kib@szott gázbowdent ne nyújtaná mint egy állat.
Én is ha tudok közel 60-al megyek. Többször láttam, hogy mérnek , de még nem jött csekk. Persze az nem megy, hogy én megyek 60-al, és elkerül mert "siet" 110-el kb.
Vannak szabályok, be kell tartani B+!
Ja még jut fejembe. Van egy házaspár cimbink, pont ezekkel foglalkoznak gyorshajtás, ill. Csabi már "nyugger", Ágota még aktív.
Valahol biztosan megvan a neten, hogy hol vannak fix telepített trafik. De ha nincs ki összefogással hamar össze lehet írni.
Nekem 60at mutat az órám lak.ten. ami 57 kb gps szerint ami teljesen jó. Csodálkozom, hogy még kicsiny jó kormányunk nem találta ki az első rendszámtáblát a motorokra.
Egyébként mostanában elég gyorsan megjön a csekk. Apumékat megmérték hétfőn és már csütörtökön hozta a csekket a postás...
Éjjel kettőkor az a fém szerkezet beleolvadt a környezetébe még nem jött semmi, remélem így is marad
Már csak az újak mennek. Eléggé kenhetted neki és viszonylag egyenesen haladhattál ha be tudott mérni hátulról. Egyik kolléga megúszta a fizetést, mert a rendszám nem a célkeresztben volt és a képek rossz minőségűek voltak.....
Na jó. Vegyük alapból, hogy normális sebességgel közlekedsz avagy a megengedettel, ami 50 km/h lakott területen. Nem fog készülni rólad olyan kép ami bírság lenne. Ettől függetlenül 69-től mér be a gép, azaz van lehetőséged +18 km/h-val gyorsabban haladni úgy, hogy nem kapsz büntetést. És a plusz, még ki is van táblázva az a szerencsétlen készülék, ami egy akkora fém szerkezeten lóg, hogy 500 méterről nincs az a barom aki ne venné észre, miközben 200 méterről csinál értelmes képet......ezt is elölről, a motoron meg hátul van a rendszám. Szóval ne szopassatok már, hogy ez nektek még mindig nem elég . Neonzöldre ne fessék még le esetleg?
Hát, nekem pár hete, mikor megkaptam a 45ezres csekket, nem tűnt úgy, hogy a barátom lenne az a dög... De lehet, hogy az régi apparát volt. Mindenesetre nem örültem.
akkor húzzá bele...
van még rá 2napom...
Pohi azt írta a minap, hogy motorosbarát az új "vízipók".
Na szerezté má 50-es táblát?
most gyártják az új táblákat.... piros háromszögben sárga csekk... jelentése:megszívtad paraszt!
a tábla csak arra való hogy fel tudj készülni a csekkre nehogy váratlanul érjen és ne tudd befizetni
Majd lefényképezem hogy van kirakva a tábla. Ha a táblát veszem észre és fékezek akkor már szerintem réges régen elkészült a kép nem jött még a csekk, reménykedem
Mindjárt olvasom.
Szevasz Fater! Küldtem méltet majd kukkold +fele...
Az új gépek elég motorosbarátok jelenleg
látod nem de nem is fogom, áldott jó asszony a sárkányom...