Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Help!

Akad otthonában valakinek felesleges tömítése?

Vízpumpa tömítését keresem szorgosan. Nem szeretnék komplett szettet venni, ha valaki tud nekem segíteni. Levélben, két kartonlap közé csomagoltan ha küld nekem valaki, utalok érte. (500 + posta) ?
Vízpumpát, vízforgató lapátot kb. 3.000 HUF-ért rendeltem újat. Honda licenszes 250-es kínai quad alkatrészeként vettem, csupán az axiális tömszelence miatt (Gyári 17, ebay-ről utángyártott 9 rugó).
adták a tengelyt, tömszelencét és lapátot is. A lapátot nem próbáltam a helyére. Tömszelence összejött, kicsit lazán csúszott a helyére, de könnyen megoldható. Hibátlan. Megkeressem az oldalt vagy a pontos típusát (cikkszámát) az alkatrésznek?
apróhírdetésekben keresd
Üdv mindenkinek.
Van egy macskalámpás NSR-em és keresek hozzá buborék plexit,2db légbeömlö gumicsövet,km órát spirállal,esetleg 2db gyári indexet elöre és,egy gyári elsö sárvédöt is. Esetleg van valakinek tippje ez ügyben?
Köszönöm a segítséget !

bakonymotor.com
úgy tudom hogy itt is van.
A hondától, 115.000 forint, de gyári. vagy nicasil-oztasd a régit vagy perselyeztesd
Hali.
Manapság honnan érdemes nicasil-os hengert oder hengerszettet beszerezni hozzá? (És mennyibe fáj?)
egyforma mindegyiken.
Helló! Volna egy kérdésem! A Kör lámpás,és a macskalámpás Nsrről.
MAcskalámpásom van,hengerszett kuka. Gilardoni 1. A kör lámpásé jó rá? vagy csak a macskalámpásé? AKi tud eladót az jelezhetné! Köszönöm!
Helló! Működőképes? hengerszett kellene ha működőképes + Vizpumpa,vizforgató lapát
Üdv!
Vettem egy macskalámpás NSR-t és keresek hozzá plexit (buborékot),km órát ,2 db légbeömlöt és a hasidomon lévö müanyag rácsot mindkét oldalit.
A tipushiba az, ha volt már olyan parasztgyereknél aki hozzányúlt.
Szevasz!
Talán annyi,hogy kifogy belőle a benzin
Értem köszi. És esetleg valami tipus hiba ?:D
hangját, mint minden motornak. indítás előtt nézd meg hideg-e. teló szimering, hátsó lengéscsillapító(valszeg rossz), és persze, hogy hogyan hatol
honda nsr 125 bontot alkatrészei eladók telefonon érdeklőgy:06304053450
Sziasztok! Kinéztem magamnak egy Nsr125r 93as évjárat, és a segítségeteket szeretném kérni hogy miket nézzek meg vásárlás előtt esetleg típus hibák vagy akármi. köszi előre is
Ahha, akkor megnyugodtam. Már azt hittem valami baj van...
teljes nagy generál, minden ki lessz pucolva meg festeni is kell néhány alkatrészt.
Sziasztok!

Eladó egy Dellorto PHBH 34-es síktolattyús karbi. Ha valakit érdekel írjon nyugodtan. Képet kérésre küldök. Az ára 16.000Ft
Szia Csoki! :)

Szezon előtti szervíz vagy valami elment?
Akkor max jövő hét vége... :)
egyszer motoroztam az idén 260km-t.
azóta szervízelés van.