Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem megy nehezen az emelkedökre, és hidegen, melegen egyaránt 1-2 másodpercet forgat az őnindittò, szóval pöccre indul! Az atetel 13-35 -8500 nál megy 6 ba 120 at, 5 be 10000 nél 120 at, 4 be 11500 nál 110 .
jók ezek a fúvóka méretek, azt próbáld meg hogy a síbertűt följebb rakd egyel, akkor több benzint kap.
de lehet hogy tényleg fasol valahol.
járó motornál féktisztítóval fújd meg a karburátor és gumi csövek csatlakozását.
ha kicsit fölpörög a motor akkor biztos falsot szív.
attól még jó lehet a gyertyakép ha kopott, de végsebességnek akkor is többnek kellene lenni.
gyári áttételed van, ezzel kell menni 150-et ha jó erőbe van.
ha kopott a motorja akkor is kell mennie 130-at.
ha már nagyon kopott akkor nehezem megy fel az emelkedőkön, vissza kell váltani és nehezen szokott indulni.
mennyi víz van benne és hogyan töltötted fel?
Sziasztok
van nekem egy 125 nsr em .Az egész úgy kezdődött megvettem motorztam vele kb 20 km ert elkezdte forralni a vizet.Szétszedtem a hengerfejet síkba köszörültettem , új tömítéseket kapott. Összeraktam minden okés volt egy darabig. Most újra elkezdte kilökni a vizet a túlfolyón. Mi lehet ennek az oka? válaszaitokat előre is köszönöm
Szerintem is fars levegőt szív valahol, vagy a karbi brutális rosszul kever!
Megvannak a fúvóka méretek.

Alapjárati 56 mérve. (52-es van ráírva)
Főfuvi 130.
Power? jet: 80.

Még egy kérdés. Testelési hiba okozhat ilyen tüneteket ?
Ha kopott a motorja és kevesebb a kompreszio, attól meg lehet jó a gyergyakép?
A légszörö b. Hogy gyári a fuvokat nem tudom, de a kipufogó végdob aprilia mpb -1 amit szetszedtem és kipucoltam.
Légszörö tiszta, gyertya valamilyen ngk, az atetel 13-35 vagyis 6 odik 8500, nál 120. Köszönöm válaszod.
Gyári légszűrő van rajta igen, légszűrő spray-vel kezelve.
Csak az alapjáratin látom a számot, kaliberem meg sajnos nincsen.
Egy próbát megér a karbi beállítása, de ha felpörög a fordulatszám, úgy emlékszem, hogy az a levegőtől van. Lehet, hogy falsol...
biztos hogy kevés benzint kap, fúvókákat nezd meg mekkora méretek vannak benne.
gyári légszürő van rajt?
nem tudom mi lehet az oka.
ezek a körlámpások nem voltak lefolytva.
pucold ki a légszűrőt. milyen gyertya van benne?
mekkora lánc áttétel van rajt?
Sziasztok.

Mi baja lehet a motoromnak, ha menet közben csak szivatóval megy normálisan, anélkül fuldákol. A karbi tiszta, minden kitakarítva szóval nem dugulás. Gyertya is szép, tiszta állapotban van.
Ha a szivatót ráhúzva hagyom menet közben és behúzom a kuplungot a gázt pedig elengedem a fordulat megnő. Ez annak a jele, hogy simán több benzint kapna?

Amit még fontos tudni, hogy új úszó került bele. Ezzel szinte jó is az úszószint.
(A régivel az optimális úszószint érték alatt volt, tehát 24 mm-től kevesebb.)

Ha alapjáratról teljes gázt húzok neki hirtelen akkor pedig le is áll.
Elképzelhető, hogy csak annyi lehet a baja, hogy a karbi a régi úszószinthez van hangolva, az újjal úszóval pedig újra kéne karburálni és jó is lenne?
Sziasztok Honda NSR 125R -hez keresek Hengert Kerek lámpás változathoz!Aki esetleg tud bontót vagy alkatrész azt kérem jelezze!
Most már értem! A gyertyám sötétőzbarna és tiszta
Köszönöm válaszod, ne haragudj de ezt így nem értem
nézd meg a gyertyaképet, biztos kevesel.
Sziasztok! Nsr 125 r jc20. 92-es ről lenne szó. Az normális hogy 7200 megnyitt az rc 8500 ig nagyon húz, aztán 8500- tol 11000-ig húz, de csak fele annyira, minden fokozatban.Ja és 120kmp nél megál minden fokozatban.Fogyasztás 4 egymás utáni merésnél 4,1-4,3/100KM
Igen, érdekelne! :) Köszi előre is! :)

antal.gergo.97@gmail.com
Szia, nekem van direkt nsr-re gyártott / tervezett saválló kipufogóm :) Ha érdekel e-mailb-ben tudok képet küldeni.
valakinél nem jelent meg az én eltűnt szikrám?
az én VFR-em a leg jobb, nem véletlenül választottam ezt.
2000 és 2001-es évjáratok a leg jobbak, nagyon megbízható, alacsony a szervizelés költsége és nem fogyaszt sokat.
nekem 4,5 litert fogyaszt ha nem hajtom, a leg több az 5,5 liter volt amit mértem.
az NSR-nél magasabban van az ülése, alacsony embereknem nem ajánlom, és teletankolva 240kg nem könnyű tologatni.
villámlátogatás volt..kb 1,5 óra.... azota meg nemvoltam gépnél :D