Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ajánlottak cserébe a cagiva enduromért egy honda nsr f-et. Az eladó szerint az a gondja, hogy karbi nincs jól beállítva, ezért hidegen csak szívatóval jár szépem, de üzemmelegen rendben van.
Lehet hogy csak tényleg karbi beállítás a gond, vagy valószínűbb hogy kopott motorra vezethető vissza probléma? Hogy tudnám ezt kiszűrni, nyilván érezhető a teljesítményben ha annyira kopott a motor nem?
Ez a konkrét darab.
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata, hogy 140/70-es gumival jobb/rosszabb-e a kanyarstabilitása az NSR-nek? Csak mert lenne egy szinte 0 km-es gumi, csak nem tudom milyen hatással lenne a motorra.
Hali!
Érdekelne termosztát, karbi és henger közti csonk (ha jó, nem repedezett állapotú) és henger. Tudnál árat mondani ezekre (hengerre külön)?
cs4b3n@gmail.com
üdv van mind kettő 13eft 06304053450
előre 110/70
hátulra 140/70 ha szélesebbet raksz rá akkor beleér a láncba
mimcs baj... csak kurva meleg...
szia.power motor-elektronikával érdekelne...
honda nsr 125-alkatrészei eladók.06304053450
Üdv

'88-'89-es NSR felnijére (3.25-17" elöl, 3.50-18" hátul), ajánlotok 110/70-es gumit előre a gyári 100/80 helyett és 150/70-et hátulra a gyári 130/70 helyett?

A felni nem NSR-ben van, hanem egy gyengébb 250-es 4T supermotoban.
Köszi
már kiszedtem a régieket és bent vannak az újak szerencsére, de köszönöm :)
elsőt vagy hátsót?
A címem verespeti00@citromail.hu. Általában délután fél4-től tudok gépközelben lenni.
Heló.

Leírnád az e-mail címed ahol ezt megbeszélhetjük ?
Kuldj kepet a babia@open.telekom.rs cimre

Persze jo lenne valamilyen arat is ha mondanal.
Csak gyári kipufogó érdekel ?
Köszi :)
Esetleg kerékcsapágy méretet tudod, vagy ha valaki tudja megköszönném ha leírná :)
szép estét
nem, ez csak egy áramlást segítő műanyag betét.
hagyd benne.
Szia!

Nekem van egy perselyezésre váró hengerem. Ha érdekelj írj.
Sziasztok, ez folytott membránnak számít ? :)
Sziasztok nsr 125 f re kelene egy jó henger elfogadható áron köszi.
Sziasztok, tudna e valaki bontott NSR 125hez, kipufogot es komplett idomokat ? Tartaly is kell. :) Jo lenne komplett egy szinben. 1996-1997ev.

Udv, es koszonom elore is.
Érdekel. Meg tudjuk ezt beszélni valahol máshol?
Ha írnál erre az e-mail címemre akkor pontosíthatnánk. :)

szegpeti@citromail.hu

Előre is köszönöm.
van. azonnal, ha kell
Másfél hét múlva derül ki, furatom vagy cserélem a régit.
Ha addig nem találsz, megírom. Csere esetén feleslegessé válik a sajátom.
Sziasztok.

Van valakinek fölösleges kuka hengere jc20-hoz? A lényeg, hogy ne legyen repedt és a menetek is élek legyenek. (hengerfej nem szükséges)

Van egy másik kérdésem is. A JC20 és a JC22 power bovden bekötése megegyezik vagy épp az ellenkezője? NSRTips-ben olvastam azt hiszem azt, hogy épp a fordítottja.