Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CBF fejkonzol eladó, érd: 70 317 9083
Hali bocs hogy csak most írok!Hogyan tudnál segíteni a javításban?Üdv
CBF-el kapcsolatos kérdésekben sok segítséget találtok itt !
Helló! Én bukógombát nem raknék fel, mert az csúszásnál elakadhat és nagyobb kárt csinál! Bukócső a tuti megoldás!
Hali! A legegyszerűbben úgy jön ki, ha lelazítod a csavarokat, hátrahúzod amennyire csak tudod és kiveszed előbb a karbi sort!
Sziasztok! Egy cbf 600S-röl szedném le a légszűrőházat, a karbisorról. Kicsit elakadtam a 4 bilincset ha meglazítom akkor a gumi csonkok bemennek a légszűrőházba vagy van valami furfang a dologban.Ebben kérném valaki segítségét. Vagy service manual linket, mert nem találok. Köszi
Hali!nem tud valaki esetleg 1 blokkot nekem kevés km-el?VAgy esetleg törött motor is érdekel vagy papírnélküli max 150.000-ig
tudjatok mert qrva drágák az alkatrészek
Mármint a javítás ügyében!
Szia!
Lehet ,hogy tudnék segíteni!
Hali!Sajnos segíteni nem tudok de ha a rossz műszerfaladnak a felső ezüst színű része nem karcos akkor megvenném!Légyszi rakj fel róla képet!Üdv
Sziasztok! 2007-es Honda CBF 250-hez keresek komplett műszerfalat! Nem működik se az analóg se a digitális része és senki nemtudta eddig megcsinálni! Előre is köszi a segítséget.
Halihó. A CBF600-as ra kéne bukógomba+ egysportdob. Tudnátok olyanlanivalami jót? faternakkellene, ésegykát jót tanácsot meghallgatnék, hogy milyendobot vegyünk rá. kösszelőreis.
Hali
Van egy eladó kappa túra plexim cbf 600-1000 500km használt karcmentes 19000ft.
Sziasztok!
2007-es CBF 1000-es Hondához ezüst kellenének alkatrészek
-fejidom, 2 oldalidommal együtt
-lámpa
-fejidom konzol
-hütő
-tükrök
-teleszkópszárak
-balos féktárcsa
-generátor
-lendkerék
-generátor fedél
-szélvédő plexi
sárvédő, kipifogó leömlő
Hali! Egy teljesítménygörbét tudna nekem mutatni vki? Mert száraz adatokat találtam, de görbét sehol :S
Castrol Actavo 10w40,vagy Valvoline5100!
Sziasztok!

Egyik ismerősömnek CBF 600-asa van és olajcsere előtt áll. Van esetleg valamilyen olaj amit ajánlotok?

Válaszotokat előre is köszönöm!
Elkelt az emelő
Szia!

Az emelő érdekelne - BP melyik kerülete jó Neked?
Üdv!
'94 es jadehez keresek blokkot!
Ha valakinek van kérem jelezze!
djtotya@vipmail.hu
Köszi elöre is
a motoremelő 4500. Budapesten vagy Szerencsen átvehetők
Castrol Actevo X-tra 4T 10w-40 1L eladó
2000 ft
valamint motoremelő
Oké köszi. De akk van olyan honda ami megegyezik a cbr blokkal?
Nem igaz! A CBR 250 Soros 4 es , a CBF pedig 1 hengeres!