Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözletem az olvtársaknak!
Váltani szeretnék egy ilyen masinára 125 ccm-ről.
Ami most elbizonytalanított, az a kötelező változása, mivel az új rencerben egy Suzuki GS 500-é sem lenne sokkal magasabb. (pláne, ha esetleg 25 kW-os), és az áruk is nagyjából egyezik. Csak használt fiatal gépsárkány jáccik. (5-6 év)

Így a téli pihenőben kérnék észérveket a cbf 250 mellé. (tudom HONDA, de ez nem biztos, hogy észérv!)
Ezt úgy szokták megoldani, hogy a zindexeket hátrébb teszik egy kicsit (amennyire szükséges) Ez a szélesség már zavarni fog a sorok között.
Szerintem...
Szia!
Még aktuális a probléma.Érdekelne a cím.
Köszi
Sziasztok! Középsztendert keresnék a Tücsökömhöz, ha valakinek lenne eladó használt, vagy tudna segíteni...
Előre is köszönöm!
Kisvirag
viragom1@citromail.hu
Szia! Ha aktuális még a problémad...
Nekem is volt hasonló gondom, először megbolondultak a műszerek, aztán nem is mutattak semmit. Márkaszervizben azonnal komplett cserét javasoltak (100e Ft) :(
aztán egy szervizben megjavították, azóta is jól működik.
Ha érdekel a szerviz címe, megírom.
Hali.Van egy eladó cbf-em. 2007-es magyar forgalomba helyezésű friss szervízzel(olajcsere.szűrők cseréje,teló olaj csere,új akksival) tehát szezonra felkészítve eladó.
Présinek üzenem,a hacskobedo@t-online.hu E-mail címen vagyok elérhető.
Bocsi, mostanában nem néztem a fórumot,de ha még meg van a bukócső érdekelne.
Köszi: Prési
Szia! :)
Szép doboz! :) Én is agyaltam rajta, de én úgy vagyok vele elég a tanktáska meg a hátsó doboz! :) Kocsik között szerintem zavarna a szélessége! :) Amúgy igen, ha hangos lesz a dob amit hoznak szerintem én is lemondok róla! :) Van egy határ ami még kellemes számomra! :) Amúgy skypeot, vagy google talkot nem próbáltad még? Az nem húzza a gépet! :) ;)
Szea!
Hátsó dobozom volt,most kaptam 2 givi oldaltartot,és elvileg már ahhoz is van 2db 41L-es doboz...Nyáron szeretnék 1-2 rövidebb túrát,meg így nem kell hátizsákba pakolgatni sem:)...
Sportdobot eladtam összekötő csővel együtt.Szép hangja volt,de supermoto-hoz jobban illett volna...menni nem ment töle jobban,és 1.5 évet volt rajta,de éget ki rendesen üveggyapot...és egyre hangosabb volt.talán majd egyszer lesz rajta újra,de nem martin dob dob,az biztos.meg azt vettem észre,jobban megy a gyárival:)....
Igen,tel.,e-mail,itt forumon elérsz:)....más most ugyis lassitja gépet:):),nem használok még msn-t,mert mégjobban lelassulna:)...
Elvileg ilyen doz lesz oldalt....
Szia! :)
Értem, akkor vagy teló, vagy e-mail. :)
Amúgy semmi különös, várom már a tavaszt erősen! :)
Februárban kapja meg a sportdobot a kicsike! :)
Amúgy hogy-hogy áttértél a túrásításra? :)
Szea!
Buék Neked is!
Nincs msn gépen ,se májvip,se ivivv ...csak forum,és tel:)
Én is folyamatában vagyok a túracuccnak.Tartok lesznek gépen,és dobozok:)Nálad,mi újság?
Sziasztok! :)
BÚÉK mindenkinek! :)
Nagyon patent lett a cucc! :) Bár szerintem is kicsit széles lett így a popója! :)
Zee el vagy tűnve, msnen sem látlak valami sűrűn! :( Bár fölvettelek már az új címemre, de nem igazán szoktál lenni! :(
Próbálj meg esetleg te fölvenni. :)
mohocbf@hotmail.com
:)
Gyáriak elég vékonyka anyagból készülnek.Elég nehéz hegeszteni őket.
Talán valami csavaros megoldás.
Igazából hobbiszinten vagdalok vasakat így látni kéne merre mi hány lépés.
Ha van valami progi,majd szólj ...
Sziasztok!Kösz Miki
Cbf 250-re kéne oldalra tavasszal felfogatás.Hátsódoz van,gyári felfogatom is,most kaptam givi monokey oldaltartót,és elvileg már doboz is megvan,csak oldaltartot kéne összehozni moci tartójával
Ha tudsz esetleg valami megoldást rá,köszi.
Énnnnn?
Én ilyet nemtok.
A tartók miatt keresd meg a mi fórumunkban Zoli32-t Ő majd heggeszt neked, és hivatkozz rám!
Hátsó gyári doboztartom már van,+ rajta egy 45L-es givi doboz.Most kaptam 2db oldaltartot,még ezt kell összehozni ,és 2 oldalsó doboz van rá tervben,darabja 27-33ezer.36L-45L.Majd eldöl melyik lesz
Köszi Zee!Mennyibe fáj a Givi doboz szett?
üdv
B.U.É.K.
Szerintem jól néz ki.Én is most alakitgatom túrára...
Csak én Givi dozszettel.Csak még tartókat kéne összehozni.
De tiéden is jók a táskák.Jó ez a Louis-os cucc
háát.. én a helyedben beszereznék két kisebb indexet hátra, és valamennyit csökkentenék a szélességen.

Am hány centi a legnagyobb szélesség amikor fent vannak a táskák? Sorok közötti motorzásnál hátrányos lehet
Igazából ezt egy cbr xx-ről vettem de így pont elférnek az indexek csak 2cm van az index és a táska közt.
..kicsit mintha szélesre sikeredett volna a két oldalsó konzol
Sziasztok!B.U.É.K. mindenkinek!Elkészült a motoromra az Új táska szett és gondoltam megosztom veletek.Bár nem nagyon aktív ez a fórum!Azért remélem majd kommentáljátok a képeket!Üdv