Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Van még bontott CBF 250 cuccod?
Sziasztok!

Kategória váltás előtt állok és az iránt érdeklődnék, hogy technikailag van-e különbség a 2004, 2005, 2006-os évjáratú CBF 600- asok között vagy csak új színeket kapott a motor ez idő alatt. Továbbá érdekelne még az is, hogy egy ABS nélküli motort utólagosan fel lehet-e szerelni ABS-el vagy akkora munka + anyagiak, hogy nem is éri meg ilyennel foglalkozni. A válaszotokat előre is köszönöm! Széles utat mindenkinek!
sziasztok!valaki tudna segíteni? Honda CBF250,aksit kimérettem jó!Csak néha csinálja,elfordítom az indító kulcsot,kijelzőn semmi,ok.várok,mérgelődöm,újra,kulcs, elfordítom,kijelző rendben,egyre indul,de egyre gyakrabban csinálja,mi lehet az oka?
Csak azokat árulom,amikről kép is van!De ha valaki átvené,mert ilyen mocija van,és gondol arra,bármikor törhet bármi....
95.000Ft-ért vihető minden!Érd.telefon.


Csak egy felni ára több a boltban....
Eladó cbf 250-es alkatrészek!Motoromhoz vásároltam még őket,bármi lenne,pótalkatrésznek,moci nyáron elkelt,így eladnám megmaradt cuccokat!Nagyrészt mind új!Árat Ti írtok rá,nekem már felesleges....
06-30-913-3965
Minden elcsomagolva.....
Eladó cbf 250-es alkatrészek!Motoromhoz vásároltam még őket,bármi lenne,pótalkatrésznek,moci nyáron elkelt,így eladnám megmaradt cuccokat!Nagyrészt mind új!Árat Ti írtok rá,nekem már felesleges....
06-30-913-3965
első-hátsó felnik,ülés....
Eladó cbf 250-es alkatrészek!Motoromhoz vásároltam még őket,bármi lenne,pótalkatrésznek,moci nyáron elkelt,így eladnám megmaradt cuccokat!Nagyrészt mind új!Árat Ti írtok rá,nekem már felesleges....
06-30-913-3965
tank,fékbetétek....
Eladó cbf 250-es alkatrészek!Motoromhoz vásároltam még őket,bármi lenne,pótalkatrésznek,moci nyáron elkelt,így eladnám megmaradt cuccokat!Nagyrészt mind új!Árat Ti írtok rá,nekem már felesleges....
06-30-913-3965
új km óra,idomok...
Üdv.van műszerfalam.mennyiért érdekelne?várom ajánlatod....
A müszerfal érdekelne, meg van még? Ha igen mi lenne azára?
Hello.
Cb 1000 F -hez /1994/ komplett műszerfal érdekelne engem.
Sziasztok.Segítséget kérnék.Cbf 600N 2004évj. feszültségszabályzóról képet és a rajta levő szám érdekelne.Köszönöm
4,5 éves a hírdetés, szerinted mennyi a valószínűsége, hogy még megvannak a cuccok?
Hali nekem kmórához jeladó kéne. Van? Menyiert?
..és sajnos sokan nem tartják be a KATEGÓRIÁKAT!..250cbf jó volt,3L/100km Ausztriát is megjárta,én csak nagyobbra váltás végett adtam el.De a mostani áruk,amiket látok,vicc.Túl olcsó!Bár van ám olyan hírdető is,aki pl: írta forumon,hogy esett,stb.alkatrészeket kereset,utána meg feltette mociját,karcos takkal,(kiskutyám összeugrálta)
Gondolom mert senki nem akar "drága" motort venni, amikor van olasz szétütött 50-el olcsóbban. Az előző motoromat egy nepper vitte el végül, de olyan pofátlanul alacsony áron, hogy hihetetlen, utána ő is hírdette sokáig, pedig már akkor is a legolcsóbb volt az évjáratában, ha az olasz megkímélt 20e km-t futottatak 10 éves korukra motorokat nem nézzük.
De hát állapot függő!400-450 között mennek árak...többet ér,de valamiért kevesen adnak érte többet.enyém is tip-top volt,májusban ment el 470ért...
látom,már 375-ért van,de elmult hetekben láttam fent 350-ért is...és elég szép állapotban volt.
Egy 1995-ös van 300-ért, szerintem valamit benéztél.
Használtautón láttam árat gratulálhatsz ... szép és jó volt,de 7év után váltottam nagyobbra.
Sziasztok!
Honda Cbf 600/1000 típusra tudok doboztartó konzolt! AZ ELSŐ MEGRENDELŐNEK INGYENES! Érdeklődj telefonon a feltételekről!
20/2614429
Jómagam is az eladást fontolgatom. Olyan akarom is meg nem is helyzet. Jó lenne 50 - 60 lóerővel több... De nem gyengén emelkednének a fenntartási költségek. Arról nem beszélve, hogy lakott területen belül bőven elég ez a gép is. Így is parázok a ,,fotók" miatt. Én vettem már kocsit, motrot, hajót sőt egyszer zetort is azt megtanultam az olcsónak mindig megvan az oka. 100-ból egy eset van, amikor valóban mázli.
Én is azért nézegettem csak az árakat, mert valószínűleg eladjuk feleségem motorját (CBR-t szeretne), és képben legyek, hogy most mennyit érhet.
Egyet ertek, 400 alatt nem lehet jo allapotut talalni. En iden tavasszal megneztem tobbet 350 korul, de azok nagyon hulladek allapotban voltak, esenyomok, elhanyagolt karbantartas, stb.
Vegul 450-ert talaltam egy nagyon szepet es megerte az arat, mert orom vele motorozni (es foleg 420 kilometerenkent tankolni )
300-ért szép állapotút!
Külön gratulálok!
Mindenképp vedd meg!