Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

akit szeretne CBF250-ről CBF600-ra váltani kedvező feltételekkel, írjon rám vagy hívjon fel.
20/31 22 023
Szevasztok!

Valaki esetleg tud sportdobot 2004-es cbfre.Vagy írjátok meg a véleményeket hogy ki mit gondol akinek már volt.
Előre is köszi.

Üdv.:
Bence
Szia ! Nekem is mûszerfal problémám van. Megvan- e még neked,ha igen mennyi lenne az ára?
Szia.
Sikerült beállitani a szelephézagot úgy ahogy kell lennie, és azt hittem hogy az baja és nem! Össze raktam a szelephézag állitás után és ugyan az. ÉS mikor teljesen elkezdtem már vizsgálódni akkor nekem nagyon úgy tűnik hogy a hang a dugattyútól jön. Hidegen hallani, de mikor már megmelegszik akkor abbahagyja. Tehát én gyanakszok a dugattyú hajtókar találkozásánál a csapszegre vagy valami hasonló hogy melegen megtágul és már jó. Amúgy a motor szépen megyen, nem füstöl, egyedül annyit vettem még észre hogy hidegen egy picit tovább kel startolni hogy begyuljon, ha rajta a teljes szivató, és akkor is csak úgy gyúl jobban ha adok még mellé neki egy pici zárt is.
Én toltam már be az enyémet, egyszer, próbaképpen. Semmi baja nem lett tőle. (A CBF 250-en még szabályozatlan katalizátor van, azt különösebben nem érdekli, ha betolod.) Igaz, hogy meleg volt a motor, szóval azonnal beindult. Annyi kraft azért legyen az akkuban, hogy a gyújtó-elektronika működjön.
Az én motoromon is volt túl kicsi a szelephézag, de nem csinált ilyet, amit írsz. És az is gyanús, hogy hideg-meleg motoron egyformán csörög. A vezérűlánc-előfeszítés rendben van? Elvileg automatán előfeszít egy rugóval, a blokk oldalán lehet becsavarni. Ha levetted a szelep-fedelet, akkor látod, hogy a lánc milyen állapotban van, ill. hogy feszes-e.
Helló, érdeklődök, hogy a CBF 250-et be lehet-e tolni, ha az akksi nem jó? Állásában tönkrement, és egy próba erejéig nem biztos, hogy a tulaj vesz bele új akksit. Lehet-e károsodás, eláll-e benne valami, vagy nyugodtan lehet betolni egyszer? Köszi a választ! Tibcsi
Azokról nincs. Viszont én most beleszerelmesedtem egy VFR-be, így lehet, hogy megválnék a paripámtól. Ha érdekel, dobd át a sobtomi(kukac)gmail(pont)com emailemre a te email címedet és küldök képeket, meg infókat.
Köszi! Hát akkor marad ABS nélkül egy darabig, mert jelenleg nem bírja el a büdzzsé... No meg ugye a szín vagy meggy bordó vagy acélkéknek tetszik persze, hogy szinte ez a kettő a legritkább használtan. Szegedi Kalmár Motorsról van valakinek tapasztalata?
Honda Cbf 250
-tank
-ülés
-hátsó villa + rugos tag
-Első és hátsó felni
-Lámpatartó
Kapaszkodó ,fékbetét...
53.000Ft!
Érd.:06-30-913-3965
Üdv mindenkinek.
Kedden sikerült vennem egy CBF 250-est. ÉS az lenne vele a bajom hogy ha beinditom minden frankón gyúl, csak ha meghúzom a gázt olyan 3ezer fordulat körül elkezd csúnya csörgő hangot adni a motor a szelepektől jön. Ezért is tudtam viszonylag áron alul megvenni, amugy a többi minden ok a mocin. A mociba 23ezer km van. Ez a hang van hideg és meleg motornál is, a motor maga igen szépen huz megyen minden ok csak ez a hang ez jelentkezik ha ürsen adok gzt ha huzatom és ha motorfék van akkor is. Ma levettem a szelepdeklit és megnéztem a szelephézagot hát elég kicsi volt mnd a 4 szelepen olyan 0,08- 0,09mm, néztem a szervizkönyvet a szivóra 0,12mm ir a kipufogóra 0,15mm. Ez a kis szelephézag csinálhatja ezt a jelenséget-hangot?
A segitségeket előre is köszönöm.
Tudomásom szerint nincs változás egészen az injektoros változatig. Az utólagosan felszerelt ABS kivitelezhető, csak 2x annyiba fog kerülni, mintha egyből olyat vettél volna ;)
Givi plexi a660
Karcmentes,szép állapotban:
15.000Ft
Karcmentes,füst színben!
Érd:.06-30-913-3965
Túraplexi,jó szélvédelemmel,kormányra szerelhető.
Ntv650-en volt.
HA ÖSSZES ALKATRÉSZ ÉRDEKEL....
EGYBEN IS ELVIHETŐ:90-95.000Ft
És ha valaki képben van,ez az ár,csak a bolti műszerfal ára!
Nem bolt vagyok!És csak a képen látható cuccok vannak.Előre gondolkoztam,de moci kategoria váltás volt,és új,alkatrészeim eladnám!
Érd:.06-30-913-3965
Honda Cbf 250 hátsó lámpa.
Érd:.06-30-913-3965
(5000Ft)
Honda Cbf 250 ülés.
Érd:.06-30-913-3965
(15.000Ft)
Honda Cbf 250 lámpatartó...kapaszkodó.
Érd:.06-30-913-3965
(10.000Ft)
Honda Cbf 250 Első - hátsó felnik,gumizva.Gumi cserés,felni makulátlan!+ fékbetétek! + hátsó tengely (új)
(25000Ft) / db.
Komplett garnitúra:(45.000-50000Ft)!
Honda Cbf 250 Hátsó villa,rugos tag. (új)
Érd:.06-30-913-3965
(25.000Ft)
Honda Cbf 250 üzemanyag tank (új)
Érd:.06-30-913-3965
(25.000Ft)
Honda Cbf 250 tank alatti,ülés alatti és farok idomok.2004-2005évj.
Érd:.06-30-913-3965
(20-25.000Ft)
Honda Cbf 250 km óra (új)
Érd:.06-30-913-3965
(25.000Ft)
Igen,de ezek új cuccok:)..beszéltünk,és képeken láthatóak vannak....tel.-en elérsz.üdv.
Kibassza a szememet...
Máár hívlak is!
Sziasztok,
CBF 250 műszerfalat keresek. Ha van valakinek eladó, jelezze.