Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Köszi a választ, akkor veszek bele olyan olajat. És akkor a teleszkópot nem kel széthúzni? Mert én ki szeretném szépen tisztitani pucolni. Éa ha vissza összeraktam akkor a rugót vegyem ki ? Mert csak úgy tudom teljen összenyomni, meg mérni is.
Hello,

a szerelési kézikönyv az első villába ATF olajat (automata váltókhoz jóváhagyott) ír elő. Neten találsz ilyet, keress rá. A sűrűségére nézve nem találtam más előírást.

A mennyiség 296 köbcenti, +/- 2,5 köbcenti. Ha feltöltötted, akkor teljesen összenyomott állapotban a villaszár tetejétől lefelé mérve 145 mm-re kell hogy legyen az olajszint.

Boldog karácsonyt!
Üdv mindenkinek.
Én nekem abban kellene segitség hogy a kis 250-es cbf-emen, milyen olaj kell a két első villaszárba, és hogy mennyi mennyiség, mert 6 éves a gép 23ezer km-vel hát már ideje lenne kicserélni és egy picit keményiteni is rajta. A segitségel előre is köszi. Ja és valakinek eladó hátsó dobozhoz tartó, legjobb ha shad.
A segitséget előre is köszi.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket,és B.U.É.K Nektek Tatabányán
Sziasztok !

Ha valakit érdekelne, van egy ilyen 1000-esre való bukócsövem .

csúszott volt , de a célját még bőven betölti....

10.000 Ft
Hali ! Érdeklődnék Hogy a cbf 600 as hátsó doboztartó és a doboz megvan e még és mennyibe adnád oda ?
Rendben köszönöm.Megnézegettem őket aztán inkább kicsit spórolok veszek egy x960bt- mert akarok intercom rendszert és akkor összetudom azt is hozni vele.
Passz,pár esőcsepptől biztos nem ijed meg:),de kormánytarton volt,plexi mögött 250-es hondámon.ülés alá vezettem be szivargyujtó aljzatot,és így mentem:)...fülest meg hallgattam.autós és mocis tartóval árulom.folás kijelző...
Vizet hogy bírja? Hondán is használtad?
ha valakit érdekelne.mocin és autóban is használatban volt....

http://aprod.hu/hirdetes/wayte...
üdv.az sajnos nincs.
Sziasztok,

eladó féktárcsája van valamelyikőtöknek? 4mm körüli vastagságú kéne,használt is jöhet persze.

Köszi!
Nincs valakinek Brazíliában ismerőse aki mostanság jönne haza?:D:D
Annyi durva idomot találtam meg tuning cikket. Elképesztő hogy nincs egy olyan magyar kereskedő aki ezeket behozná.Sőt még ebay-en sincs a környéken.Pedig szerintem sokan vennék ezekre a motorokra.
:( Szomorú lettem :D
oké nekem rendbe:) Hát igen akkor elképzelhető hogy mást láttok mindig de az tény hogy ugyan ilyen szürke cbf 250-es mint a tiéd.
Akkor több ilyen cbf van errefelé mert oroszlány felé nem nagyon járok max csákvár felé mehettem de be a városba nem.Mindegy akkor majd tavasszal mehetünk valamerre.Páran összeröffenünk aztán túrázni egy jót.
szeva szerintem én már téged láttalak többször is Oroszlányon :D
Írt az egrus. 30-50 között áll meg. Majd tavasszal eldől hogy megér e ennyit nekem.Viszont gurulni mehetünk én adom.Múltkor voltam Esztergom felé csak akkor már hamar sötétedett aztán nem hívtalak. Viszont tavasszal majd gurulhatunk. Na jó éjt mindenkinek.Hali
Nincs mit ..Gyári átalakitottba,ne ugorjál bele.egruss u.a.,mint martin,csak nem tudom adnak-e hozzá hangtompitot.de ezeknek legalább szép hangjuk van tavasszal majd kerülhetünk valamerre
Köszönöm a gyors választ.Ma írtam az egrusnak hogy tudnának e kalkulálni árat aztán majd kiderül.Ha meg igen és jó ár akkor kiváncsi vagyok ha leviszem a motort akkor megtudják e mutatni hogy milyen hangja lenne.Úgyhogy most várok.
na ilyen a martin dob:)),mint videon:)...elküldesz Martinnak egy mintát,visszaküldi Neked 2db dobot,és kész is...
bocs,lehet valamelyik koppintott régen...ezek voltak dobjaim,...egyik arrow,de az gyári,nem érdemes herélni...semmivel nem lesz jobb,másik martin,az már vagy 50papir volt,hangja mint drz 400asnak:))...ha tolerálják szomszédok,ne gyárit vegyél,hanem csináltass!hidd el,jobban jársz!
Így van,saját dobom volt még 2005-ös cbf-en,pesten vettem rá arrow fémjelzést:)...és 2005ös dob,az tuti...évekkel ezelött po9stáztam,utána tettem enyémre martin-t...
berik84 nézd már meg ezt a dobot nekem légyszíves.Mert szerintem erről te még tudod mikor honnan került a piacra.
2006-os fekete cbfről származik.
Előre is köszönöm.

Üdv