Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy összekötő csövem, elméletileg cbf600-hoz való, kevés pénzért elvihető, ha valakinek szüksége lenne rá.
Időközben beüzemeltem a motort , és a pontos kilóméter óra állás 173XX Az árát pedig 550E Ft-ra módosítottam , ami még csökkenhet , ha valakinek nincs szüksége a hátsó dobozra...
Hibát ír ki a linkedre .
Igen ez így szokott lenni :( Mikor valamit el akarok adni , akkor gyorsan lesznek belőle olcsóbbak :( De azért meg kell nézni azokat a motorokat személyesen is ! Láttam hírdetni motort ( Honda NT 650 ) A képeken gyönyörűen nézett ki , aztán mikor megnéztem , kiderült , hogy kevés idomja van amit nem kéne fényezni.....
Mielőtt eladtam a Devilemet , én is az interneten néztem körül az árak után . Láttam , hogy milyen szépeket kínálnak X-összegért... Na , mondom az enyém nem annyira szép , kiométer is van benne , adom olcsóbban ! Aztán mikor megbántam hogy eladtam , és kezdtem nézegetni azokat a " szép , kevés kilométeres " motorkat személyesen , akkor jöttem rá , hogy mekkora balek voltam :((( MIND ! Drágább és rosszabb volt annál , mint amit én eladtam :(
Sajna most amiket nézegetek , egy magasabb árkategóriában , azok között is akad rosszabb az általam eladottnál...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_nt_700_v_deauville_nt700va
_abs-6574703

olcsobb,és szebb is :),mint amit Neked kináltak:)...
de simán jók a 2002-es -03-as évjáratok is...
viszont látni cbf 250-et már 420.000-ért is...szépen lement ára
Itt az a hírdetés amit megnéztem !

http://www.kepesmotor.hu/honda...

A karcos fedelet már megmutatja , de a csattokról említést sem tesz ! :((( Ellenben , 90E-el emelte az árat ! Legyen miből alkudni :((((
Üdv Mindenkinek!

Nincs valakinek magyar nyelvű könyv a motorhoz?
Nincs pénz!
Akinek van vesz újat,vagy pár éveset,akinek nincs,örül,hogy megél...
De mindkettőtöknek igaza van,van a surmó alkudozó,és a nem mondom meg hibáit fajta...csak ha leutazol 200km-re,hogy megnézd,ott mutatja...ez a paraszt fajta!
Igen , ezt mostanában más területeken is tapasztalom :( A használt holmiknak , köszönő viszonyban nincs a használtpiaci áruk , a használati értékükkel . Másrészről , hiába adja valaki , valóban karbantartva , felszerelve a motorját , azt a pluszt , nem akarják megfizetni a vevők...
Lehet , hogy egyre csóróbbak vagyunk ?
Én most épp az ellenkező oldalon vagyok. Hirdetem az 50-es robogómat.Mindent elmondva róla mik voltak a gondok mit miért cseréltem rajta.110 ért hirdetem és akkor azt mondja hogy hát 80-at adna érte.Mondtam neki hogy 80-ért biciklit nem kapsz úgy hogy menj máshova.Aztán rá is csuktam a garázst.Hihetetlen.Amúgy egy malaguti f12-es ról van szó 2001-es léghűtéses. De ha ilyenek jönnek akkor marad nálam.Eláll az a garázsban.Enni nem kér.
Szia

már nincs meg, azonnal lecsaptak rá...
Banditbiker , megvan még a fékbetét szett?
Üdv : Arany
Honnan tudnék a mocihoz (cbf 600 pc 43)magyar kezelési kézikönyvet szerezni? Esetleg tud valaki valami linket?
így van...én meg ntv-t nem cserélném le,megtehetném...de olyan szép ülést csináltak nekem Táton,kárpítosnál,hogy élmény lesz vele lassan mocizás:)
Sziasztok,
Valaki meg tudná mondani a Cbf 600 04 gyári alapjárat beállítását?
Sziasztok! cbf 1000-hez keresek túraplexit, ha valakinek van elfekvőbe előre is köszönöm.
Honda NT 700-as lesz , ha összejön.... De az még egyáltalán nem biztos , hogy csere lessz . Ha nem kapok érte reális árat , marad meg a nagy mellett ! Azt a 10E Ft-ot , amit öszvisz kell fizetni rá egy évre , azt a benzinen megsórolom símán :)
És milyen mocira cseréled le cbf-ed?miket néztél?
Azét , még mindíg nem tudok napirendre térni azon , milyen szélhámos embrek vannak :(
Ma voltam megnézni egy motrot..... Telefonon rákérdezem , milyen állapotban van ? 10E Km van benne jó gumik stb. persze vannak rajta karcok... Így szólt a leírás ! Elmegyek , kitólja a a mocit a garázsból.... Jobb oldali dobozfedél végigszántva , 2db " bamis üveg csattal " befogatva a fedél ! Ez a " vannak karcok " eggyeseknél.... Csak azt nem értem , mért nem lehet ilyesmit a telefonba elmondani ? Azt hiszi a birkája , hogy van olyan aki nem veszi észre ? :(
És ráadásnak ezt úgy adta elő , mintha egy másfél millás motornál , ez egy természetes állapot lenne :((( Mikor mondtam neki , hogy az alsó idomot is csrélni kell , mert a nagy eszével , kifúrta a csatik csavarjainak , akkor erősen értetlenkedett , hogy mért kell azt cserélni , mikor be is lehet foltozni :( Persze ez mellet , engedni , az amúgysem olcsó árból , azt nem akart , és persze elsütötte azokat az " érveket " is hogy " épp most telefonált valaki aki megakarja nézni , de én mondtam neki.... " meg hogy " a havernak az ismerőse is meg akarja venni "
Ilyen jellemtelen világban élünk ? 5 megnézett motorból négyen ilyen szélhámoskodással próbálták eladni a motorjukat ! És egy volt tisztességes ! A csajszi , aki a kis Hondámat árúlta !
Sziasztok! KPM vizsgára keresek alkatrészeket a 600F4i-mre.

Gyári hátsó BALOS lábtartó konzollal. (a kipufogóoldali megvan)
Műszerfal.
Jöhet még segédváz, AC pumpa nélkül tank, meg akár első lábtartók konzolostul váltókarostul, fékpedálostul.

Más: 600RR első sárvédőt is vennék.

E-mailt írjon legyen szives akinek vannak ilyen alkatrészei a cbrbruno@gmail.com -ra. Köszi
Jól néz ki,de azért a fékbetétek vastagságát,lánc állapotát nézd meg ennyinél még jó állapotúnak kell lennie.
Nekem még karbis fekete blokkos 600-as van és azon Michelin gumik vannak.A gumi Dot számát nézd meg:az első kétszám a gyártás hetét a második 2szám pedig a gyártás évét jelzi.Ha fiatalabb a gumi mint a motor évjárata akkor bibi van.
Üdv mindenki!

Régebben egy cbf 250-esem volt, majd vettem egy gs 500-at hát ez egy rossz ötlet volt :) de cbf 500 ra nem telt, most ismét vissza szeretnék térni a cbf-hez mert a szerelem nem múlt el :) csak a ccm változik.

Egy cbf 600 SA-t szeretnék venni! a tulaj szerint 14.000 km van benne, 2009-es modell, (szürke blokkos), kérdésem az lenne hogy ezeket milyen gyári gumival dobták ki? Vagy esetleg a gyári cuccokból hogy tudom kideríteni hogy nincs -e tekerve az óra, miket kell figyelni? Előre is köszönöm
ja és sürgős lenne hétfőn megyek megnézni
ő lenne az egyébként
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_600_sa-65
62721
Érdeklődni a : 6903as@gmail.com címen lehet !
Eladnám Honda CBF 250-es motoromat !
Évjárat 2005
Műszaki 214.03.-ig
Futott kilométer 19E körüli ( még nem tettem vissza az aksit )
Tavaj összel lett új lánc , és aksi beszerelve !
Ár 600E Ft
Küldj egy linket,melyik mocit vennéd meg,hátha tudok rola valamit,többit privátban.
anzo84@freemail.hu