Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hegyél=há vegyél. ( kurv@ telefon)
Hegyél egy Hummert, azzal fel lehet menni a jégre ha befagy.
Amúgy kétévente egy hetet márciusban Siófokon vagyok. Imádom hogy nincsenek emberek.
Mondjuk ha ott laknék lehet zavarna.
Télen nagyon szar. Minden bezár. Azok akik nem a három nagy cégnél melóznak (Vízművek, Földgáz szállító, AVE) azok télire mindannyian eltűnnek. Külföldre mennek melózni vagy csak simán magukra húzzák a takarót és alszanak tavaszig. Kiürül minden. Hideg van és semmi más. Olyan sivár minden mint egy üres hűtő. Szar az egész úgy ahogy van. Nyárt is utálom mert akkor is ugyan ez van csak fordítva. 1000 millió ember tömegnyomor. Nem szeretem ezt a kettősséget.
Én szoktam Balatonhoz menni, de sosem unatkozom.
Hát ez az. Ezért utálom a Balaton ennyire-
Minek?
És még csak november
Rettentően. De tényleg nagyon
Látom nagyon unatkozol!
Akkora ötletem van hogy nagyon. Mivel már amúgy is van egy két karbon fólia részlet a malacon, és találtam a műhelyben egy bontatlan tekercset. Ötletem támadt. nincs rajta sok helyen ... Az első sárvédő felfogatási csavarjánál van egy fél tenyérnyi. A vázon van még egy nyíl szerű rövid minta csak hogy megtörje azt a nagy vasdarab keltette összképet. Azonban az új lámpa háta egy kicsit zavaros. A plusz fedél amit tettem rá más árnyalatú. Arra gondoltam hogy lefestem de rájöttem hogy be kéne húznom karbonfóliába. Nem egy nagy rész látszik ki talán csak egy fél tenyérnyi rész látszik ki a műszerfal alól két oldalon. Szóval lehet hogy lekapom és jó kis hajszárítóval felszerelkezve felmelegítem rá a fóliát.
Csak mint érdekesség,mivel itt a nagy téli szervizelés ideje!
http://www.silkolene.hu/egyeb/...
Én is ettől paráztam. Azonban szerencsére nem jött senki szemben így nem volt gond. Simán átjöttem Cseszneken úgy hogy senki sem érkezett szemből. Csak a hótoló meg mögötte egy komplett konvoj. Velem egy irányba meg senki, se hótoló sem sima közlekedő.
Akkor van gond ha egy jobbos kanyarban szembejönnek, és az utánfutó a szembesávban driftel.
Éltem át hasonlót, igaz nem hó vólt, csak szar út. Már láttam magam előtt hogy kiütni a motort alóllam.
De szerencsére valamiben megkapaszkodott a kerék és visszament a sávjába.
Felfelé nem is volt gond. Lefelé sem lett volna ha nincs mögöttem az utánfutó. Azonban üresen a futó állandóan a hó tetején jött és össze vissza ment. Rángatott össze vissza.
Akinek ez a perverzitása!
Egyébként mi a nagy vasakkal,egész évben egyfajta, nyári gumival ereszkedünk.
Hó,jég ide vagy oda!
Hát meg volt a költözés. Durva volt. Szombaton szakadó esőben megpakoltam az utánfutómat. Nyári gumival megindultam Győrbe (nem azért mert nincs téli de egyszerűen nem jutottam el odáig hogy összeszedjem a az abroncsokat és lecseréljem) Majd felértem ott megint szarrá áztam. Aztán még egyszer kétszer megáztam majd Szombat este irány haza. Pannonhalmától Gyulafirátótig szakadt a hó. (Nyári gumi a kocsin és az utánfutón is) 5 centi szűz hó szerpentin 0 forgalom. Hát nem voltam éppenséggel nagyon boldog. Legalább 3-szor jött velem szembe a tűzoltó autó. Volt egy két parás helyzet de vidéki vagyok szóval bárhol elmegyek akkor is ha csúszik. Mondjuk kifáradtam elég rendesen mert pislogni sem pislogtam annyira koncentráltam. Szar volt nagyon. DE KÉSZ VAN ! (Végre)

Utánfutó úgy jött mögöttem üresen mint valami józan kígyó. hol jobbra hol balra csúszott ki és jött mögöttem keresztben.
uaz
lecserélted?
A Pan nem az.
elég a yamahából?
Pan european
Jah javítom magam nem 200 hanem 2000
180-ig nem mozdult. Fölötte meg kit érdekel
Már kicsit későiket a tanácsok. Elugrottam a Bárdihoz be is szereztem két jó kis hideg fehér színű ledes cuccot. Nem is volt olcsó. Legalábbis a sima izzóhoz képest (200 Ft volt a kettő, de nem érdekel jól állnak) Be is pakoltam a helyükre sőt be is szabtam a lámpát. Bájker. Bár elég stabilnak tűnik a szerkezet de nem volt gondod azzal hogy nagyobb tempónál esetleg a menetszél elmozdította a lámpatestet. Nem tűnik gondnak de hátha