Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Forró aranyba
Köszi milka 1 ,nekem se tecik nagyon így vettem aranyra fúják a felnit aztán felpolirozták
Gratula!
De azért forró aranyba mártanám annak a kezét,aki a felni közepét aranyszínűre pacsmagolta!
Köszi
Képek alapján nagyon szép. Szép lett a fényezése is. Üdv itt.
Szééép ;)
Köszi
Üdv neked a társaságban
Sziasztok, sikerült vennem egy CBR 1100xx,1998-as, új gumik,új lánc,Osztrák, tavasza forgalomba helyeztetem,a 10-ík motorom, remélem nem csalódók
ugyan mit? Új ez még mindig

Meg hát xx-nél nincs kor csak gondtalan évek
Utálnád felújítani
beáldoznám a zzr-t ,ezért
Bűn, hogy csak 9 mérföldet bírtak menni vele
két hete(némi megszakításokkal) lent dekkolunk Szárszón
Lehet nem mondok ujjat.
A hengeren alá van írva a blokk. Az injektor felőli oldalon a baloldali két szívócsonk fölött.
Ig"az"
Rosszúl írtam.
Denise = Dainese? Az üzlet nevének első, illetve utolsó betűje "K" és "a"?
A minap voltam alkatrészekért egy boltban.
Miután kb 70-80ezer forintot hagytam nálluk, gondoltam viccesen megkérdezem mennyi vásárlás után kaphatok egy ajándék denise reklám tollat ami a polcon nettó 100 darab volt a pénztáros lány mögött.
Nem várt reakció: kicsit úgy néztek rám mintha egy pár kesztűt kértem volna. Majd jött a válasz: ők nem ajándékozgatnak.
Álltam ott hülyén majd elézést kértem össze szedtem a motyómat aztán elköszöntem.
Most vagy lemaradtam valamiről és az nem reklám toll volt, hanem denise uj fejlesztésű írószerszáma amivel a parker céget akarják a mélybeszorítani. Vagy tündérporsmirglivel csiszólt karbonteknikával készűlt speciális reklámfejtő toll, de nállunk a boltban ha jön egy cég belemarkol egy dobozba és kb minden púltra lerak egy kupacot.
Nem a toll hilyányzott, csak ott álltam hülyén hogy most "Mivan?"
Én gondolom rosszúl vagy ez tény leg elég kicsinyesség. Máshol autómatikus hogy be dobnak egy kulcstartót, vagy nyakbaakasztót. (Amire szintén nincs szükség)
De ha kérek egyet......
Na mindegy gondoltam leírom.
Legközelebb ha megyek viszek nekik egy marék reklám tollat ha ez akkora kincs nálluk.
Különben van egy hasonló gondolatom. Mivel a Honda ugye kitűnő és mindene rendben működik. Annyi időt meg nem lehet takaritgatással foglalkozni hogy kihúzzam Tavaszig. Kéne szereznem lehetőleg gombokért egy Schwalbi-t és építenék belőle egy patkányt. De sajnos olyan drágák a még gurítható Schwalbik hogy hihetetlen. 80-90.000-eket kérnek érte. Jah és ennyiért nem is feltétlenül működik. Mondjuk nem igénylem hogy menjen már az is elég lenne ha gurul meg átfordul a blokk a többit megoldom de az szánalmas hogy a félig leégett gépekért kérnek ennyit.
Egy laza gurulást véghez vittem. Az idő remek volt. Semmi hideg.
Vegyel egy quadot aztan csapass vele, ha ugy is tokures minden
Eleinte tényleg jó. Kb az első 1-2 hétben. Aztán klausztrofóbiás világ vége hangulatom támad. Na azt már utálom.