Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó LED-es indexek, hozzá való relével!
-karbon mintás
-fekete

4db index - 6000 Ft
relé - 1500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Hölgy tulajdonostól kategória váltás miatt eladó CBR125R REPSOL, nagy becsben tartott motorom. Hobbi célra használt a motor, minden motorozás után mosást követően garázsban volt tartva. A blokk teljesen gyári, nem volt piszkálva, szelephézagok gyári értékre frissen állítva. A bal oldalán két helyen apró hibával, előző tulajdonosnál nekidőlt valaminek a motor. 2-3L átlagfogyasztás normál használat mellett. A motor felkészítve a szezonra, motor olaj Motul 10W40 lecserélve, fékolajak lecserélve. Fékkarok lecserélve Honda eloxált narancs állítható verseny fékkarokra.

évjárat: 2007. 08. hó
okmányok: érvényes magyar okmányokkal
futott: 22957 km
lökettérfogat: 125 cc
teljesítmény: 15 LE
szín: Narancssárga

Csere nem érdekel, megvan már az utódja. Kizárólag jó kezekbe eladó, nem minden áron!
Irány ár: 419.900 Ft

Joci (+36-30/9312-986)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r-8905980
Sziasztok.

Annyi jót olvastam a kis nyolcadliteresről, hogy megjött a kedvem a motorozáshoz és vennék egy kis CBR-t. Ha esetleg valakinek lenne nagyon max 400ezer Ft-ért egy eladó példánya az ne tartsa magában.
Mennyire alkuképes az ár?
Mert a 350e, az tényleg 350.000 papírban, azonnal kézbe!
Sajnálom :(
Szép. :)
Sajna a keret max 350e és látom ezen a műszaki is le fog járni júliusban. :(
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r-8892678
Gyári méret és minél újabb annál jobb. Nekem ContiGo van, ez a legolcsóbb, ha szánsz rá többet, akkor vegyél, de szerintem ez is elegendő.
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy ki milyen hátsó gumit használ a gépén,melyiket érdemes rádobni egy cserénél?
(típus,évjárat,méret)
Köszi, de kicsit régebbi/olcsóbb motorra vadászok. :)
De van ám 2010. 06. havi forgalomba helyezésű, napi használatból lesz eladó, rendszeresen karbantartva, garázsban szunyókált CBR125. Szemezek a CBR500R-rel, csak ezért lesz eladó.
Valakinek (a közeljövőben) eladó ilyen gépezete van-e? :)
Nekem a csőből szivárgó benzin a csövön lefolyt a karbira, ezért nekem is mindig ott volt benzines. Egy méter benzincső 2-3száz forint, egy próbát megér. Ha utána is folyik akkor megnézném a karbit.
a karburátor és környéke állandóan benzines,szóval valahol biztos ott szivárog és folyik le a földre is
Azért azt csak látod, hogy honnan szivárog a benzin, nem? Én mikor megvettem a motort, a repedezett benzincsőből szivárgott a benzin. lecseréltem a csövet és jó lett. Ha megmondod honnan szivárog, többet tudunk segíteni.
Sziasztok! Betegeskedik újdonsült társam, a kis CBR 125. Folyamatosan csöpög belőle a benzin. A szervizben azt mondták, öntvényhibás a karburátor, és nem zár a tűszelep,de Segáz, megcsiszolják, és minden rendbe lesz. Minden rendben is volt két napig, amikor is csurig feltöltöttem a tartályt, ekkor megint elkezdett csöpögni. Megint beragadt volna a.tűszelep? Vagy a tankon lenne valami parányi sérülés? Vigyem más szerelőhöz? Esetleg Szolnok környékén tudnátok ajánlani valami megbízható szerelőt? Előre is köszönök bármiféle segítséget ezügyben!
DID 428V13-124LE a gyári lánc, 124 szemes.
Sziasztok.
Hány szemes láncot rendeljek?
Előre is köszi a választ.
Üdv.
Van pár idomom,javitásra szorulnak. 0620 9 383982
Sziasztok!

Első idomok (mind2 oldal, fejidom is) érdekelnének, lehetőleg fekete színben (más szín is érdekel). Ha valakinek van eladó vagy csak tudja a pontos árakat és hogy hol lehet beszerezni az írhat ide vagy az ifj.stieber@freemail.hu címre is.

Köszi!
Csatlakozz! Hozzunk össze egy jó csapatot!
https://www.facebook.com/group...
Sziasztok! Van pár megmaradt alkatrészem cbr 125 r05-höz:ülések,tank,h-sárvédö,hütö,termosztát, benzincsap,zárak,korm kapcsolok,generátorfedéllel,fesszab.,kuplungfedélvezetékköteg. ha valami érdekel 06209383982
Lassan eladósorba kerül az enyém is, 550.000 Ft, 2010-es évjárat, 40.000 km. Rendszeresen karbantartva, napi használatból, sérülésmentes.