Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fuchs Silkolene Pro 4 Electrosyntec 10W50

erről az olajról mia véleményetek ?
Ha a vízhűtő-olajhűtőrendszer keringetés rendben van, mehet a 10W-30.
3 liter olaj kell a motorodba! Ha utána nézel a gyári előírás 10w30! Minden olaj márkának van a 600-as motorokba gyártott olaja melynek az áramlási képessége megfelel az olajszivattyúnak! Hallottam már főtengelycsapágy hibás cbr-ről amely valószínűleg a nem megfelő olajnak volt köszönhető!Ha itt a fórumon visszakerestek ez a téma ki van tárgyalva!
Az egyik ismerősöm kifogott hamisított Castrol olajat, mintha olyan zsír illata lett volna, ragadt a kuplungja-csörgött stb. Motul engine clean használata után, Ő Repsol 10W-40 Moto Racing-ra váltott (tökéletes)
Es mennyi ido alatt jelentkezett ez a valto ragadas? En egyelore semmi furcsat nem tapasztaltam, bar nem mentem sokat azota vele. Szerinted egy markaszervizben mennyi az esely arra hogy hamisitvanyt rendelnek?
Akár milyen hihetetlenül hangzik,sokkal hangosabb és úgymond ragadósabb volt a váltó vele+egy Honda szerelő akire hallgatok lebeszélt róla.Rengeteg hamisítvány van belőle forgalomba nálunk.
És mielőtt valaki felhökkenne a váltós story-n,ahogy motulra cseréltük az olajat megszűnt és nem is jelentkezett többet.
Ok, koszi a linket. Lehet a kovetkezo szervizkornel innen veszem a hozzavalokat. :) Egyebkent erdekelne a tapasztalatod a castrol-lal. Pl Volt-e valami tunet amibol azt erezted hogy nem jo?
Na,így nem jó a link-de ha beírod gugliba,akkor kidob 14000-ért 4 litert.
www-webareal-hu-motulpisti/esh..." title="http://www.motulpisti.hu/www-webareal-hu-motulpisti/esh..." target="_blank">http://www.motulpisti.hu/www-w...
És Burynél még ennél is olcsóbb volt mikor vettem.Én Castrolt többet nem használok,de ha kifejteném miért páran biztos nekem esnének.
Motul-t ennyiert latok http://www.premiumolaj.hu/motu... es ehhez kepest a szervizben nem volt nagy arkulonbseg, 4 litert szamlaztak. Az erdekes viszont az hogy legutobb ahol a castrol kerult bele ott 3 db-ot szamlaztak ami feltetelezem 3 liternek felel meg. Hogy van ez hogy 1x 4 liter kell, egyszer meg eleg 3? :D De inkabb az erdekelne hogy minosegben van-e jelentos kulonbseg, mert az arbeli 2x-es szorzot soknak talalom.
Akkor jól megetettek,mert 4 liter 7100 12000Ft körül van.Én a Motult preferálom,most is 7100-et használok.Keresd Bury-t motorolaj topicban vagy motulpisti-t írd be gugliba és szerintem káromkodni fogsz az ár láttán.
Sziasztok !

Segítséget kérnék bőrruha ügyben ! Repsol-os egyrészes vagy akár kétrészes ruhát szeretnék vásárolni, lehetőleg nem NoName-et ! Tudnátok mondani esetleg valakit vagy, hogy merre induljak el ? Hondaásokat hívtam nem tudnak beszerezni .... no komment, alpinestars oldalát néztem ők sem forgalmaznak ... :(

Köszönöm előre is !

Üdv.: Ádám
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy van e lehetőség valahol bérelni cbr 600 rr-t? Tudtok ilyenről? Nagyjából ez a 2003-2006 évjárat beliek.

Tetszik ez a motor, de ismerősi körben senkinek nincs. Meg le is húzzák, hogy nem a legfaszább, de ezt szeretném én kideríteni.
Jelenleg egesz pontosan Castrol CA P1R4T1050-1 Power 1R 4T 10W50 olaj van a motorban, ez volt 13716 ft. Korabban Motul 7100 MA2 4T 10W40 olaj volt benne 26160 ft-os aron. A Castrol dobozat nem lattam hogy lengyel vagy magyar.
Leginkább a motorolaj hamisítással kell vigyázni. Castrolnál kerüld a Hollandiából, Lengyelországból származó olajat, ezeket fenntartással kell kezelni. (dobozon legyen Castrol Hungaria magyar leírás)
Kerüld a magas teljesítményszintű pl. API SM-SN Eco olajokat a váltórendszer működése miatt.
Milyen Motul volt az ami 26 ropi?
Én a 300V-t használom, a 4L 16 és tudtommal ez a legdrágább olajuk ami motorba kapható....
Nekem ELF van benne, már asszem harmadszor és az is hibátlan.
Sziasztok! Eddig 10w40-es motul olaj volt a motoromban, (26 ropi) de legutobb egy masik helyre vittem szervizbe ahol castrol 10w50-es olajat tettek bele (13 ropi). Nem vagyok hozzaerto, de az arkulonbseget latva felmerult bennem a kerdes hogy vajon eleg jo-e ez a castrol olaj. Nem szeretnek ezen sporolni, kulonosen ha ezzel a motor elettartamat/kopasat befolyasolom. Van valami tapasztalatotok Castrol vs Motul teren?
Sziasztok!
Hozzáértő szerelőt keresek Szolnok megyéből, vagy a környékről!
Több probléma is van a motorommal, többek közt benzin szivárgás, üzemanyag szintjelző hiba, szelephézagot is ellenőrizni kéne. Szervizbe nem szeretném vinni, mert képesek egy kisebb vagyont elkérni..
Köszönöm!
Szia!
Az egyik ismerősömé,szerintem igen.
Angi 06703150076 a száma.
Szia! Ez még aktuális? Mennyi lenne?
Hát alaphangon kb. 3-4 sört...
Ha sose csináltad,akkor inkább bízd hozzáértőre!
Sziasztok!
Vezérműlánc cseréje mennyire macerás? Mit kell bontani hozzá?
Köszi.
Sziasztok!

2008-as CBR 600RR-hez keresek hátsó lámpa búrát.
Ha esetleg valakinek van,az kérem jelezzen.
sajna nem