Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó sorba került sérült Honda CBR 600 RR típusú motorkerékpárom! Egyben vagy akár alkatrészenként is eladó!

http://www.kepesmotor.hu/honda...
én is ezt használom. nem tudok rosszat mondani róla.
sziasztok!

2003as 600rr-re keresek komplett idomszettet,
minden ajánlat érdekel.

Kishazi@me.com

köszönöm!
Lenne egy eladó tanktáskám ha valakit érdekel.

Kb. 15 literes (A4 es méret)
-Akár hátizsákká is alakítható
-Térképtartó a tetején
-Felső csomagtartó rész lecipzározasa után csak térképtartóként is működik
-Hátaó oldalsó kistáska övtáskaként is használható
-Jól látható fényvisszaverő
-Motor hátsó részére is rögzíthető a rögzítő fülekkel

15.000.- forintot kérnék ért. Ez a fele annak amennyiért vettem.

Erdeklodni: z.kawa@freemail.hu
Sziasztok !

Vásárolni szeretnék gumi melegítő szettet 600RR-re(e.120,h.190r17). Van esetleg valakinek elfekvőben ? Új és használt egyaránt érdekelne. ebay-t és egyéb külföldi oldalakat már megnéztem, ha itthon nem találok megfelelőt az marad, de inkább a hazai motorosokkal üzletelnék ! Ha valaki tudna, nem horror áron legyen kedves írjon néhány sort ide vagy az adameg6@vipmail.hu címre !

Szép napot !

Üdv.: Ádám
20/411-7338
Sziasztok.
Eladó CBR600rr 2005-2006
Komplett elsö kerék:90000Ft
Üléspúp:15000Ft
Hátsó teleszkóp:20000Ft
Vlátó pedál forditott álású:15000Ft
Fokozat kijelzö:15000Ft
Sziasztok !
Van egy eladó idomszettem 2005-06-os RR-hez javítottak, csak fényezni kell őket,abban is tudok segíteni. Akit érdekel jelezze:20-596-8172
Üdv.
Sziasztok!

A linken találtok CBR 600 RR és más típusokhoz is alkatrészeket, van minden szinte, hívjátok a megadott számot. Más típushoz kattintsatok a feladó összes hirdetésére.

http://olx.hu/hirdetes/honda-c...
Gyári kipufogó kiherélve 15e ft-ért eladó.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Eladóak az alábbi alkatrészeim PC37-hez:
- magyar okmányokkal rendelkező sérült váz
- első, hátsó felni, akár féktárcsákkal együtt
- féknyergek
- gyári, bontatlan csomagolású első, hátsó fékbetétgarnitúra
- yoshimura rs5 slip on, plusz a gyári
- üzemanyagszivattyú
- hátsó lámpa
és még rengeteg alkatrész!
Bízzunk benne
ÜDV! érdeklődnék nincs e valakinek CBR 600 RR 03-hoz elfekvőben eladó kormány gátló konzollal?!
Bridgestone Battlax Racing 180/640 R17
Dunlop Racing Kr 133 125/55 R17

Teljesen új,használva nem volt.
Áron alul 60.000Ft a szett.
Szevasz.

csak próba hogy milyen a piac. amúgy ez egy nagyon jó motor de már 1.5 éves és sok benn a kilométer szeptember 19 pancsi ring remélem tudsz jönni.
Igazad van, én is így látom egyébként, főleg a pályázós videókkal, hogy elég unalmasak a nézőnek és nem is nagy rájuk a kereslet. Ezért próbálom szelektálni miket rakok fel, illetve milyen időtartalmú videókat. Ha gyűlni fog a felvételek mennyisége abból meg már jobban lehet válogatni mi lehet érdekes és azt kis mixek formájában lehet szépen tálalni. Egyébként ahogy mondod, egyedinek kell lenni, és ha bejön az embereknek akkor a többi már móka is kacagás Köszi a tanácsokat és a biztatást :)
Nem ismerem, de most rákerestem, de ez sem győzött meg.
Egy sisakra rögzített kamerával motorozás közben felvett videók nekem unalmasak. Ahogy a legtöbb pályázós videó is unalmas, átélni sokkal jobb, mint visszanézni. Én is csináltam párat, pont azért hagytam abba, mert már a vágás közben is unalmas volt visszanézni, pedig ugye az én vagyok. Az utcai felvételek még csak-csak, de pl voltam májusban a horvát 8as úton, azóta se vágtam belőle semmit, mert közel sem adja vissza azt, ami valóságban volt, akkor meg minek.
De mondom, hajrá, ne add fel, csak próbálj kitalálni valami nagyon egyedit, az ütni fog!
Persze, tisztában vagyok vele, nem akarok világot váltani a videóimmal, csak szórakoztatni azt akit érdekelnek az ilyen kaliberű videók. Magyarországi videókból keveset látni, azért is gondoltam felteszek egy mátrásat, meg bükköset is. Egyébként a jövőben kicsit másabb stílusú videókat akarok feltenni, mint pl városban bénázók stb, tehát ilyen átlagos motoros események amik nincsenek megörökítve, csak ahhoz jó sok anyag kell, amit még gyűjtök, illetve még barátkozok a sony vegassal meg a videó készítéssel. Ha ismered RoyalJordanian-t akkor tudod kiről beszélek, ő ihletett a videóival :D
Háááát... Nem akarlak bántani, de ezek a "12 egy tucat" videók. Tele a net 100millió hasonló filmmel. (tudom, most azt fogod mondani, hogy mutassam meg a sajátomat, de nem nagyon szoktam motoron videózni, ellenben tudok mutatni olyan snowboardos videót, amit 1 kamerával vettünk fel 3napon keresztül, vagy olyat, amit 1 hét alatt vettünk fel, 10 goproval)
Ha igazán nagyot akarsz dobni, akkor szedd le a sisakodról és rögzítsd minél több helyre a motoron a kamerádat, majd minden rögzítési móddal gurulj egyet ugyanazon az útszakaszon, tedd le 1-2 kanyarban és vedd fel, ahogy elgurulsz mellette, majd vágd össze őket 1 filmmé. Tegyél alá valami jó zenét, keverd össze a motorod hangjával. Az már valami, persze, hogy jó legyen, kell némi ötlet, meg kreativitás.
Hajrá!
BIGJOE bácsi! HEllóhelló, láttam a hirdetésed a képesmotoron. Szeretném megkérdezni hogy miért ha szabad, és publikus a dolog.
Sziasztok, gondoltam hirdetem egy kicsit magam:)
Akiket érdekelnek sisak camos videók, vessenek egy pillantást a csatornámra: https://www.youtube.com/channe...

megjegyzéseket, észrevételeket szívesen fogadok (lehetőleg építő kritikát :) )
szia nekem van! miatta.janos@gmail.com
Írtam e-mail-t! (miatta.janos@gmail.com)
Igen, megvan még!
Szia! Megvan még a váz?
Szeretném eladni 2010 gyári Hannspree idom szettemet kompletten... Karcmentes és gyönyörű szép állapotban van

(nem pálya idom szett, nem kínai gyártmány, eredeti darabok..)

Ár 180e ft