Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindig ingatag az alapjáratom.
Hibajelzés nincs.
Fogyasztás átlag 6,5, ami korrekt.
Füst nincs.
Gyári dobot felraktam, olyan csendes mint egy villanymotor.
Szépen megy nyomatékosan vele.
Injektorszinkront néztünk...mutatós műszerrel....3 henger egyszerre mozgott, a 4. volt minimálisan lemaradva....de nem hiszem, hogy az lenne a gond.

Nem tudom mi lehet az ingadozás oka....még egyszer nekiülök, ha jobb idő lesz......átnézem a vákumcsöveket.....szívótoroknál a gumi tömítést a van...
Aztán több ötletem nincs....már csak a szelephézag....max.
Addig jutottam vele, hogy a műszerfalba van a relé és abból a relé vezetéke a szürke és a fehér-zöld, egymás alatt vannak.
Volt 600FS-em... 954RR van most. Ugyan az a kényelmi fok.
Muszerfalba a nyomtatott aramkorre integralva. Mi a gond?
Mennyiert tudtal szerezni ?
Sziasztok. 954rr-en hol van az index relé
Nagyon szép.
Gratula! Sok balesetmentes kilómétert kívánok! :)
Szia.
Köszi, de már úton van a korábban említett 96-os hengerfej, bízok benne hogy stimmelni fog,, ha esetleg mégse akkor majd kereslek.
Hát megvettem
Már 200 km-t mentem vele, nem csalódtam
Hello.Van 98-99-es hengerfejem.Ha erdekel 703179083.udv Pali
Sziasztok. 954rr-ről szeretném lecserélni a gyári indexeket ledesre. Ehez relét is cserélnem kell igaz? Esetleg vkinek eladó indexek v relé?
A kék az szép nagyon ,ne sokat szaroz vedd meg ezeken sokat bukni nem lehet .Szeretni fogod ha meg kimotoroztad és vigyáztál rá el lehet adni .
Én a 954 csak a kinézete miatt választottam, na jó, meg mert honda és az közel áll a szívemhez. De én a kinézetébe lettem szerelmes, semmi más nem érdekelt, ilyet akartam és vettem.
Amúgy az én személyes véleményem, hogy biztosan nem vennék 700ezer körül ilyen 900rr-eket, amikor 1-200-al drágábban már 954-est is kapni, mert azok is 8-900 körül azért már megvehetők, csak nézni kell a kínálatot.
Sziasztok

Erről a motorról tudtok valamit, esetleg ismeri valaki ?
Meg néztem személyesen, igaz már késő délután volt.
Teljesen bele zúgtam.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_900_rr-11242086

Őt is meg néztem ez nagyon gyárias és patika állapotban van de igazából semmi "vonzó" nincs benne.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_900_rr-11280668

Vásároltatok már úgy motort hogy a megjelenése miatt vettétek meg ?
Esetleg van valami félni valóm az amcsi modelltől ?
Hello MIndenki!

Úgy néz ki lecserélem a CBR600F4i-t egy CBR900RR 954-re (de lehet, hogy az utas kényelme miatt VFR lesz...). Azt szerettem volna kérdezni, hogy az általános dolgokon kívül mire figyeljek a vásárlásnál. Teszem azt a F4i-nél a láncfeszítő szokott probléma lenni. 900RR-nél van hasonló? Köszi előre is a segítséget! Ja, és ami még kérdés, sokat túrázunk kettesben a párommal, F4i után a 900RR mennyire lesz kényelmetlen az utasnak?
Halihó emberek,itt van köztünk a piros-feher RRes kolléga,akivel ma találkoztam nyirgelse és nyirbogat között?
CBR 919RR ELSŐ LÁMPA ELADÓ!
20/223-1420
Nem csak van màr annyi,egyszerre nem birom hasznàlni
no, meguntad?
Hali.Ha èrdekel valakit 929/954 re db killerrel.
Ilyet keress
A 9-es szamu alkatresz az .
Hy. Egy kis pici hengeres valmit keress. Olyan mint egy hogomba jelado. Csak vekony hosszukas.
Ha az a baja, es bontott megfelel, tudok adni ;-)