Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első teleszkóp, progresszív rugó pár eladó.
WP (ha jól látom: 97).
Durván: 40x5x310mm
A távtartó 45mm hosszú.
Nekem SC28-asban volt és tette a dolgát.
feljavított sc 28
Talalos kerdes :
Adott egy cbr 900 motor.
Alvazszama es motorszama ugy kezdodik hogy sc28.
A blokk 919 ccm.
A tank mar a 2 csavaros rogzitesu, a hatso lengovilla is az sc33. A teleszkop is az ujabb, a kerekek 17".
Ennek fenyeben most ez milyen motor ?
Sc28 vagy sc33 ?
Sziasztok, eladòak a következő cuccaim: (SC28)
- Komplett váltò
- kuplung oldal kompletten
- kuplung fedél
- szelep fedél
- vezèrműtengelyek
- gyujtáskapcsolò
- hátsó rugòstag
Stb.
Üdv!Az sc28 kuplung pontosan 96-os évjárat különbözik e sc33 99 évjáratúhoz képest?
115 ös
ki van fúrva a suber,már nem tudok többet emelni a tűn :D
Valami tènyleg nem kerek,de csak ràjönnek az okosok.Tènyleg nagyon könnyû irànyìtani èn is szeretem erővel sincs baj nem egy idegbeteg de van benne bőven tartalèk...a forma az meg mèg mai szemmel is tetszetős az biztos:)
Május 16 szerviz.
Valami nem kerek....de remélem megoldódik, mert egyébként jópofa motor.....tetszik....gyári kipuffal szép nyomatékos, fordulékony mint egy 600-as.....és hát gyönyörű ez a forma... :D
Hàt èrdekes tènyleg.nekrm az első indìtàs volt fura igazàbol...az enyèmet ha beindìtom egyből stabilan 2 ezres fordulaton pörög,ès ahogy melegszik ùgy veszi szèpen vissza a fordulatot.
Itt a videó....és szerintem ettől "parasztabbul" is jár a blokk néha.
Húzok stabil gázt is a videón, látszik ott is, hogy a mutató nem stabil, ingadozik.

https://www.sportmotor.hu/vide...
Sziasztok!

Valaki elküldené nekem Kolter György (Corsaro) elérhetőségeit(tel.;cím;...)?
Előre is köszönöm!
Ja látom van dynojet. Tűn emelj.
Suber ki van fúrva? Dynojet jet kit van benne?
Nem tudsz fel tenni vidit arrol az egyenetlen jàràsrol?
Helló 919-be mekkora a fő fuvóka gyárilag ?Nekem 120 van most benne .
919 ha 100al 120al gurulgatok 5.8at eszik,de hirtelen gázra megcsuklik picit(komplett rendszer , pipercross, DynoJet)most 118as főfuvóka van benne,de kéri a 120ast
Tizenévvel ezelött 1 óra 10 perc alatt értünk 2 személlyel az M3 bevezető OMV kúttól a miskolci Shell kútra, az akkor még Cora mellett. 18 litert evett, egy teli tankot, nagyjából 9L/100 km. Nem tetszett, hogy igen nagy fordulaton teperve maradt benya nélkül a gép egy rövid időre, amíg átfordítottam tartalékra. Plusz aznapra megsüketültünk, kiabálnia kellett a hentesnek meg a pénztárosnak is a hiperben. :)
le lehet vinni 5re,de annak mi értelme?
2002-es r1-essel tudtam produkálni túratempóban utassal felcsomagozva 5 liter általában......
Volt, hogy volt velünk túrázni egy lassú csaj....akkor még a 4,7 is összejött, de akkor tényleg csak 50-90-el poroszkáltunk...halál volt :D
Normál tempót mentem 130-140, néha belehúztam 250-be :D Így tankoltam 15,7 litert 240 km-re....
És egyenetlen a motor járása......mi lenne, ha jó lenne? :D :D :D
Elérhető a 6.5. Egyszer volt 5.7 is, de azt sose tudtam még egyszer megismételni.
6.5?? Nekem 7.5 alatt nem.eszik bàrhogy kìmèlem
Osztott, elég kényelmes szerintem...
De az ülésen kívül elég sok minden befolyásolja a kényelmet....abban meg egyezik szerintem.
Az fs-nek osztott ülése van nem? Gondolom az sem olyan mint a sima F4i egybeülés.