Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várom a hívásod.Köszi
Millió köszönet, ez életmentő volt!
Ennyit tudok segíteni:
Kérdezd a robogotuning.hu-t, nekem is segített anno... (1el lejjebb írt...) Üdv
Üdv!

Érdekes sztorim van! Vettem egy Honda MT50-et, ami két hét alatt elgyengült, szétszedtem. Valami ostoba felfúrta 42.00-re a hengert, majd rájött, hogy csak 41.00-ig lehet dugót kapni bele, ezért belebarkácsolt egy Simson dugót. Megy, de öcsém Simója legyorsul...

Kérésem az lenne, hogy ha valaki tud olyat, akinek van eredeti MT50 (1987) dugója, legyen szíves a méreteit elküldeni a képen látható formában, hogy tudjak gyártatni profi szakemberrel egy normálisat.

Mail: achillesdope@freemail.hu
Ha jó a csapszegmérete, fejmagasság, teljese magasság, stiftelés........ Akkor jó. Nekem az 50-es MTX-embe NSR dugót tettünk, de az NSR ablakos, míg a gyári sima, de ilyet már nem kaptam a túlméret miatt... Nagyon könnyen indul, szépen fel is pörög, nem is fullad...
Üdv Mindenkinek.Eladó egy Honda MTX 125 -re való.Hűtő és egy KM óra.Ha valakit érdekel akkor írjon.
szerintetek honda nsr dug jó az olasz mtx-be?
OKS. Mikor utalsz? Jó ha hétvégén csomagolom be?
Csak cseszekedet az e-mailem
Szia!
Megkaptam.
köszi!
Üdv!
Megkaptad?
Jajj, összekevertelek. Már válaszoltam is rá. Nem kaptad meg? Na elküldöm még1X.
küldtem mégeggyet,mert kéne majd a számlaszámod
nekem van az olasz 125-ös mtx.
Még nem kaptam meg. bzoltan94@gmail.com
Szia!
Írtam e-mailt.
Üdv!
47mm a belső átmérője a felső HP-nál. Nincs kivállasodva! Szerintem van még benne méret, legalább addig biztos, amíg lehet bele dugót venni.
és mennyiszer lehet még fúrni és mennyi a henger mérete?meg van még a fordulatszám mérő bovdened?
8ért?
köszi de már vettem de lehet hogy pótnak kell.mennyi lenne?
szerintetek a honda nsr dugó jó az mtx-be?
Halihó! engem érdekelnének az mtx cuccok! Henger, karbi és a henger közötti gumi harang..stb.Pénteken felhívla ha még meglesznek akkor mindenképpen kell! Kösszi!
Ja és 28as a karbi,nagyobb a rezor,a gyári 200asé!
Sziasztok.Lenne pár eladó JAPÁN mtx holmim.Van egy komplett 25ös és egy komplett 200as blokk,megbontva ugyan,de nem hiányzik semmi sem belőle,persze alkatrészenként is.Van két váz,idomok,kivétel farokidom,kapcsolók,hűtő,kábel,kerekek,karbi,végülis egy komplett moci alkatrész!Ha lehet hívjatok inkább.
Tel.: 06-20-980-1929
w.r.c@vipmail.hu
Üdv.