Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki nem tudna olasz mtx 125-öshöz robbantott ábrát mert a a digi fényképező elromlott és az összes kép ami az összeszereléshez kellet volna el szált...:S

Sziasztok,
Honda MTX 80-hoz keresek csupasz, hibátlan, nem hajlott kormányt olcsójé!
Köszi,
üdv,
Robi
Én köszönöm!

Zoli
A csomagot hiánytalanul megkaptam!
Köszönöm!
Hektor
Ezt tudom, bele is írtam. Alacsony fordulaton nyomatékosabb a motor a szelep segítségével...
ez okés, ezt tudtam. én konkrétan azt szeretém hogy valaki tudna e egy képet vagy egy leírást arról hogy maga a szelep miből áll, milyen alkatrészekből, mert én darabokban kaptam azt is. szóval mit kell a szelepre húzni mégazon kívül amit a hengerbe csavarok (amiben a szelep mozog).
Nem az a célja, hogy felül menjen, hanem hogy alul is.
Van egy röpsúlyos tengely a főtengelyre ,,kötve'' ami egy kart forgat el, ami egy szelepet húz ki vagy tol be a hengerből/be. A szelep pedig a kipufogógázhoz megy, azt variálja. Hogyha ki van nyitva, akkor a gáz egy része elmegy egy kamrába és csak onnan ki. Így nyomatékosabb a motor, alacsony fordulaton. De ahogy elzárja a a nyílást, a gáz közvetlen a kipufogóba megy, így magasabb fordulaton megindul a gép. ATAC nélkül is megy, de KÖSD BE!
Igen, hibátlan. A perselyezést felejtsd el szerintem...
ami neked van a gyertyánál hibátlan a menet? mert nekem az baszott be. Gondolkoztam perselyeztetni, de aztmondják nem a legjobb.
Hello, mindenki. Van egy '25ös japán mtx-em, ládában szerváltam. ezelőtt soha nem volt iilyen nálam. blokk már egyben, csupán van a power, vagy atac nekem mindegy ki hogy nevezi, a lényeg hogy van egy darabokra szedett szelepem. rajzot találtam róla, de nem kivehető hogy mi is kellene oda pontosan, illetve méretek, stb...., illetve magyar leírást abszolut nem is találtam ilyesmiről. az a rész már okés ami mozgatná a szelepet, csak maga a szelep része nem világos, mert sehogy sem találok olyat ami oda passzolna, sztem az nincs is meg ami oda kellene. ha valaki érti amiről beszélek akkor segítsen légyszíves.
3-ért adnám a hengerfejet. Amit te tudsz 13-ért az biztos, hogy nem véletlen annyi...
13ért láttam fent egy komplett blokot :D hengerfejet magába menyiért adod?
Meg nem kaptam meg.
Írok ha megjött.
Szia!
Írtam e-mailt kell a váltókar.
Üdv!
Megkaptad a csomagot? Minden ok?!
Szia!
Már beszéltem veled e-mailen.
Elküldtem (e-mailbe),hogy pontosan mikor megyek pestre.
Üdv!
Szia!
Látom,olasz a blokk,működik ?mert nekem olyan kéne amit berakok max hengerszettet rakor rá meg karbit és megy.
Üdv!
Szia!
Az mtx blokk érdekelne,olasz vagy japán?Amúgy működik ha nem mi a baja?És mennyit kérsz érte?
Üdv!
Jajj, szerintem MT80-ról van. De úgy rémlik egyezik a kettő.
Nekem van, mennyit szánnál rá? Nagyon polír. Főleg inkább a hengert a hengerfejjel adnám 8-ért dugó nélkül - mert az nincs - de a henger nagyon jó, és a fej is.
Valakinek van léghűtéses mtx 80hoz hengerfeje ?
Tárgytalan.
Mindjárt indulunk a traumára. Sikerült esnem egy olyat, hogy a kulcs a legkisebb baj a mocin. Az egész eleje elcsavarodott, tükör, fékkar letört, túradoboz leszakadt. 20 méterre találtam meg az árok szélén.

Az idei motoros szezonomnak annyi.

Ha minden igaz, csak egy lábtörés...
Srácok, off-roadozás közben kiesett az egyetlen kulcsom a motorhoz, és elhagytam.

Ha valakinek van MTX gyújtás kapcsolója kulcsal, bontott eladó, akkor jelezzen!

Köszönet.
Sziasztok!
nem tudom ti ismeritek-e de találtam egy oldalt amin van szívocsonk olasz mtx-hez és még pár új cucc(bár az árat is elkérik)
Ha valakit érdekli nézze meg.
Itt a link : http://www.italmondo.hu/index....