Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a skicc.
Köszi
Helló. Még mindig ezel a CDI-vel bajlódom mert nincsenek meg a gyári vezetékelések és minden fekete!
Csináltam egy skiccet be zudnád irni hogy melyik a pozitiv,negativ,trafó1-2,testelés(leállításhoz).
Köszi
szombat reggel felrakom a képeket róla aztán a többit majd utána
ok!Köszi!
A legfontosabb nekem a kipufogó idom mert az enyimén egyáltalán nincs.
Akkor várom az árajánlatod.
Üdv!
Helló nem érdekel bontásra az mtx-em? 125-ös olasz nem régiben fórumon képet is raktam fel róla
a két oldal idom nincsen a legjobb állapotban hétvégén megyek haza és lefényképezem aztán ha kell az árát megbeszéljük
Szia!
Kipufogó idomot menyiért adod?
Üdv!
Sziasztok!

Nincs valakinek egy eladó jó állapotú MTX 80-as levegős komplett blokkja? Kompletten érdekelne egy működőképes darab, de ami van az borzalmasan drága vagy annyira szét van darabolva hogy nem érdemes vele foglalkozni.
Tudna nekem segíteni valaki?

Előre is köszönöm
Kenikol
Rendben, ma megpróbálok csinálni képet. Üdv
Helló!
A Mikuniról légyszi küldj már képeket, infót, msn-en vagy az e-mailemre is!
tokaidavid@freemail.hu
sziasztok!
125 r japán géphez vkinek nincs hengerfeje?
köszi
50-es MTX-hez van, gyári Mikuni, töretlen állapotban, gyári úszóval...... Mindene fasza: 10eFt.

Van még egy Dellorto egy NSR-ről. Több már most nincs. Üdv; Zoli
Helló!
Megvan a karburátor valamelyikhez?
Üdv,
D.
Helló megvan a hátsó kerék kompletten kell dobbal meg fogaskerékkel együtt ? írj e-mailt: adi.ladavfts@freemail.hu
Eladó Honda MTX 50 80 125 és olasz 125-ös alkatrészek!

Nem rakom össze a sajátomat, mert vettem mást, így rengeteg alkatrész van, amit magamnak akartam.

Idomok, bovdene, tartályok, hűtők, kerekek akár Mitas E-08-as gumival... Tankok, lámpák stb. stb.

Sok alkatrész van olaszhoz is, japán 125öshöz már kevés, de az 50-80-ashoz sok van!

Tel: 0630-7255588
Email: bzoltan94@gmail.com
Eladó egyben vagy alkatrésznek a blokk szét van nyomva a henger frissen fúrt a váz felújítva!
a-a nincsen hátsó lámpa
szia!
Hátsó lámpád van esetleg?
Sziasztok!
'89 Mtx 125r-hez lenne szükségem kuplung bovdenre!
Ha valakinek van elfekvőben kérem jelezze!
Üdv Geri
Sziasztok!
Eladóvá vált a motorom, mivel már pár éve már alig használom.
Bővebben: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx_125_r_dakar-4646003
Üdv!Hátsó kerék megvan?
Üdv Mindenki!
Olyan problémám van hogy az MTX 125 (olasz) mocim rettentő büdös kipufogógázt produkál nem azt a finom illatú krosszmocis illatot
inkább trabant meg simson bűz.
Jóminőségű full szintetik Castrol olajjal hajtom.
A sport (gyári Arrow) kipuf speckó anyaggal újra lett tömve de így is ugyan az a para.
Ha magas fordulaton gyilkolom egy kicsit akkor kicsit enyhül a szag.
Lehet hogy nem tud elégni az olaj azért ilyen bűdös vagy lehet állítani valahol a keverék képzését?
Köszi a választ és javaslatokat
Sajnálom, mondtam MSN-en, hogy miről van. Annyiért biztosan tovább adod!
Hali!
Bowden tökéletes bele ,hát sajna a müszerfal nemjo...a felfogatási pontjai sem a 125-ösre valo....igy ha valakit érdekelne:
http://www.vatera.hu/honda_mtx...
már felvoltál véve de okés hnap akkor