Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Ha kell hozzá, van alkatrészem sok! Email: bzoltan94@gmail.com
Hello mindenkinek lenne egy kérdésem,hogy mi az az ősszeg amiért érdemes dugattyut venni,és hogy mennyibe mennek a henger fej tőmittések.A dugattum alapméretes 125-ős.Néztem Vertex és Prox gyártmányokat 22-24000 kőrül vannak.
Sziasztok! Eladó Honda MT MB 80-as léghűtéses henger illetve vele együtt hengerfej, valamint egy R2-es 2 részes műszerfal. Email: bzoltan94@gmail.com
hello . elado vagy cserélhető egy suzuki rg125 blokk mtx 125 blokkra (japán) hivj bátran:06303193132
meg van :D
Írj rám.
msn en most?
Írj egy emailt: bzoltan94@gmail.com

Köszi!
e-mailon vagy msn en megbeszéljük oké?
Hello Zoli igen érdekelne az r1-es sima teleszkóp de képet tudnál küldeni róla?
Szia! A gyújtás elektronikáért mit kérsz? Lehet, hogy érdekelne ez+az... Üdv; Zoli
Szia! Nekem van 125-ös olaszról gázos illetve 80-as R1-esről sima, nem gázos, nem állítható. A gázos: 8000Ft, a sima: 6000Ft. Érdekel? Üdv; Zoli

(Ha sima való bele, akkor a gázos, nem megy bele, mert hosszabb)
olasz a blokk
Szia! Nekem van MTX 80-as léghűtéses hengerem és hengerfejem, de dugó nélkül. A henger tökéletes, a fej is. Üdv; Zoli
hello érdekelne hogy japán vagy olasz motorblok e a tied mert érdekellne. köszönőm.
Üdv Mindenkinek.Eladó egy Honda MTX 125 -re való.Hűtő és egy KM óra.Ha valakit érdekel akkor írjon.
Hello mindenkinek! Nincs vkinek eladó Honda mtx rI vagy rII-es központi teleszkópja?Fontos lenne ha vkinek van irjon
Helló mindenkinek! Van egy malaguti crosser robogóm,motorikusan felújitva! Eladó,de csere is érdekel! Még mielőt megskalpolna valaki Mtx-et keresek cserébe! Lehetőleg 50-es, vagy 80-as hogy nyugodtan kigurulhassak az útra is vele! Más enduró is érdekelne,de főkép mtx! Lényeg 100ccm alatt legyen! Érdeklődni lehet: cziprusz@freemail.hu
06306013543
Egész nap!
eladó honda mtx 125 komplett blokk hűtővel és komplett elektronikával alkatrészenként vagy egyben eladó csere érdekel honda xl blokkra
10-ért adom szettben, abban benne van minden. De egy olajcsere majd egy légtelenítés ráfér, aztán fasza, csak az utóbbi pár évben nem volt használva....
Pont az az idom van meg nekem is, a többi hiányzik...
Akkor szívócsonk is kilőve...

Tárcsát féknyereggel mennyiért adnád? :) (persze csak ha jók...)
Már mindent kipróbáltam enyémen, de nem jó az elsőfékem... Épp hogy csak lassít... Tárcsám is jócskán vállas, meg lehet, hogy a nyeregben is rossz az egyik munkahenger...
Hali! Van egy első tárcsám, 4mm vastag, de abból egy hangyányi a válla. Gumi szívócsonk - ha a karbi meg a henger közé kell akkor - már nincs. A hátsó kerék már nincs meg, valamint csak egy bal első idomom van a tank alá. Úgyhogy peched van, nem sok cuccom van, ami érdekel.... Úgy látszik, ezek a fogyóeszközök. Még valami? Üdv; Zoli
Meg mondjuk a burkolatok, jobb első, és 2 hátsó...
Hát, ami érdekelhet, az max egy jó állapotú első féktárcsa (ne legyen vállas), egy szívócsonk gumi (enyém szétrepedt), és egy komplett hátsó kerék (gumi nélkül, nagy lánckerékkel)

Ezekre mondhatnál egy össz árat Postával!
Köszi!
Helló
Honda mtx 80 ccm levegőshöz nem tudsz a blokkról robbantott ábrát?Nekem az kellene hogy hova kell a fogaskerekek közé hézagolás,egyéb gyűrű.
Előre is Köszönöm!