Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát 130-atkérek érte de 120-ért vihetik .vagy csere 125 vagy 250-es 4 ütem anyi h az idom narancs és a kipuff nem lóg van rajta aksi féklámpa.is de írj emailt a bekeske@citromail.hu-ra vagy hívj +36303623898 as számon.
Szia!
mennyiért adod?
Megválnék tőle,tudom nem hírdető oldal de mégis többen nézik.amit tudni kell róla:új dugó,gyűrű,nemrég kapott váltót,henger megfúrva,csapágyak szimeringek cserélve lettek (nem gagyira)új henger hengerfej tömítést kapott.nem fényezem de vannak hibái:nincs ford,spirál benne a világítás külön kapcsolóról megy.nem azért mert rossz a kapcsoló csak mert még nem volt időm átkötni,féklámpa működik világítás elől és hátúl és persze az órába.
Már elvitték, bocsi!
Már elvitték, bocsi.
Szia

Meg van még a karburátor?
Üdv

Keresek Honda MTX 80-hoz karburátort. Csak hiánytalan, és működő érdekel.
Hello

Van 1 olcsó mtx em ha vkit érd. 80000 FT i.á. on.
Vizes, 80 ccm, jó állapotban!
bővebb infó: szabike1@gmail.com
oké hát nem néztem a dátumot.
Szia! Áhh ez már nagyon régi hosszászólás, amire írsz. Amúgy az összerakott 50-esemmel is ez volt,. Összeraktam és szépen vette mindet, csak nem elég ha olaj nélkül kézzel forgatom. :D Ezt a 80-asat nem próbáltam ki, mert elvitték a blokkot, mielőtt beépítettem volna... Üdv és kösz; Zoli
zevasz zoli.nekem volt ilyen gondom azt az agyat nézd meg amibe a villák mennek az a ludas azt kell belőnöd azt jólessz.
még rengeteg 125 ös olasz mtx alkatrész van eladó olcsón!
komplett váltó 15 e
berúgó szerkezet 4 e
felsíkolt hengerfej 3 e
karburátor 8 e
firssen fúrt nicasilos henger 15 e
blokkház 8 e
főtengely 11 e
kuplung fedél 5 e
komplett kuplung kosár lamellákkal 8 e
és még sok minden váz tank ülés hűtő stb...
lemértem a karbit elküldtem e-mailba írj hogy akkor mi legyen
Jövő héten jön hozzám a kissrác, fogom neki ajánlani.
Köszi, most is az van rajta, csak szeretnék venni rá egy másikat!
helló igen nicasilos a henger most lett fúrva 56 osra 0 kiló méteres még lehet fúratni és lehet hozzá normális ablakos dugót kapni én olyan 15 re gondoltam
Szia!
Nicasilos az eladó hengered?
Mi a mérete, és mennyi az ára?
Egy ismerősöm keresett hengert olasz 125-höz, mert az övéből kifúrták a nicasilt egészen 58-as méretre. Persze ahoz normális ablakos dogót már nem lehet kapni.
Üdv: Laci.
itt vannak a képek a váltóról és a léptető villáról
Szia, Keihin 183-as karbi megy rá.
a hengered már megakartam venni amikor az idomokat vettem csak sajnos mindenhez pénz kell és abból van a legkevesebb.
Most pedig az a lényeg,hogy működjön a moci.Remélem ha szerelővel csináltatom megvan 40000-ből hengerfejtömítésem amúgy is van.
Helló!

Valaki megtudja nekem mondani, hogy mt-80-ra milyen karburátor megy rá?

Üdv,
D.
szerintem 40 ből már kijönne minden a felújításhoz egy komplett szimering készlet olyan 8 körül van a tömítés 4 ezer dugó 22 plusz a két csapágy szerintem az már nem olyan sok am elhiszem hogy hiányzik nekem is volt már ilyen am a henger olyan 14 körül adom frissen fúrva 0 kilóméteresen
Amúgy nyáron terveztem teljes blokk felújítást de hát ez van :(
Most max 40000-em lesz rá szerinted annyiból megcsinálják?
2 napja rossz de megőrülök :( alig várom,hogy jó legyen és motorozhassak.
Szia!
Úgy néz ki,hogy szerelő lesz belőle nem tudom menyiért csinálja ,dugót most kérdeztem 22000Ft a prox. Gondolkodom a hengereden mert nem jönne rosszul amúgyse mert van még 1blokkom amin nincs 1-es de a többiseb. jó rajta.Remélem 30-35000-be megcsinálják.