Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vannak blokk alkatrészeid a motorhoz eladóba?
pont ilyen blokkhoz keresek alkatrészeket mint ami a tiedbe van.
ha van alkatrészed akkor pár HSZ-al lejjebb irtam hogy miket keresek ha van valami az ott felsoroltakból és eladó irj
azért én most adom el a vázat (30 ezer) meg a blokkot (35 ezer ) is és vissza térek a simsonhoz azt könnyű alakítani és már olcsón van alkatrész hozzá pedig nagyon szívesen megtartanám az mtx-et
Így már értem, tudom milyen az... Én is szeretném már egy éve kb felujitani a kis MBX et csaknem nagyon jön össze...
Honda MT5-re keresek a képen látható tankot.
kölcsön be kértem egy dugót úgy volt hogy meg is veszem csak az anyagiak nem úgy alakultak és vissza kellet adnom a dugót azért is adom el mert pénzhiány van ...
Az meg, hogy lehet?Mert dugóhoz szoktak fúrni, nem pedig először megfurni utánna dugót keresni:D:O
Keresek 50es léghűtéses 5sebességes blokkba dugót alapméretűt 40mmest gyűrűkkel nembaj ha hazsnált csak beépithető legyen de a vizhűtéses dugó is jó.
egy balance tengelyt kompletten.
és egy 80asra való állórészt vagy elég egy gyújtótekercs is.
akinek van jelezze és képet is tegyen fel róla ha van.
helló dugó nincsen hozzá mert most lett megfúrva ha érdekel hívj fel telefonon és ott megbeszéljük a henger árát 06 20 317 17 88
Hengert dugóval mennyiért adod?
Üdv!
Szia! Sokat vagyok fent, csak lehet, hogy épp rejtve, mert sokat dolgozok a gépen.... Ma is leszek, ha fent vagy, akár írj rám, de akkor nem leszek rejtve....... Üdv
egy pár fontosabb alkatrész a blokkból minden meg van hozzá 125 ös olasz mtx
mikor leszel msn-en Zoli?
kéne egy pár cucc tőled és napok óta nem látlak fenn.
Helló vízhűtéses 125 köbös olasz mtx-é
Szia!

Vizes vagy levegős a blokk? Hány köbcentis? Ha levegős akkor lehet érdekelne, küldenél róla képeket meg egy kis infót a
kenikol (kukac) fremail.hu e-mailcímre.

Előre is köszönöm
elküldtem e-mailban a kerékről a képeket várom a válaszod
Helló valakinek nincs eladó európai nem svájci(fojtott) mtx 80nas cdi vezérlöje?
Oké.
Azért kösz.
Üdv.!
Helló már megvették amúgy olasz honda mtx idom
Szia!
EZ milyen oldalidom?
Lemérnéd nekem a méreteit?
Mit kérsz érte?
Lehet engem is érdekelne.
Várom válaszod.
Üdv.:
Laci
Helló mindenkinek!
eladó honda mtx olasz komplett motor blokk egyben vagy alkatrészenként és olasz váz alkatrészek! a blokk egyben 35 000 ft alkatrészenként pedig megegyezünk a felújított váz egyben 30 000 ft alkatrészenként szintén megegyezés szerint kérésre képeket küldök

Üdv.
Melyik MTX önindítós?!
írtam e-mailt.
Üdv!
hívj fel ha érdekel a többit telefonon megbeszéljük 06 20 317 1788