Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Köszi, megkaptam az SMS-t, de csak pénteken tudom feladni. Majd még írok, ha itt a csumesz, meg ha feladtam. Üdv és kösz; Zoli
Igen. Utalom a lovét.
Sms-ben elkültem a címem.
Légyszi minnél előbb add fel.
KÖSZI
Eredeti üzenet----[7267] március 13. 12:18

Eladóvá vált az MTX 80-asom!Alkatrésznek vihetitek!új dugó van a blokkban,nemrég festettem le,krossz sárvédővel szerelve.veihetitek egyben,vagy darabokban,és még van egy pussz vázam is hozzá,meg egy-két apróság(blokkház,irányjelzők,lámpa,műszerfal,kipufogó,kapcsolá
si rajz,stb....).Ha bármi kérdés felmerül,hívj!
Tel.:20/4380435

Az eredeti üzi ideje fennt mellékelve,ott vannak képek is.
Ment a mail. Mehetnek a cuccok.
Még alszok rá egyet, holnap megmondom, csak ugye ha eladom a CDI-t, akkor biztos, hogy bontás. De még vannak más alternatívák is.
Na áll az üzlet?
Értem...
Tudom hogy rajta van csak még egyben van a motor. Ezért kellene manual.
A szimeringeken rajta van a méret. De ha megméred úgy is jó. Biztosan tudsz beszerezni... Üdv
csapágy szimering összes méret. Még megy csak generál lesz főtengő lóg. Csak úgy szedem szét ha megvan minden.
Helló.
Akkor kéne a CDI és a Berugó kar.
6000ft ben meg tudunk egyezni?
Postázni kéne. Elutalnám a pénzt és feladnád?
Email címem: imibob@citromail.hu
Név,cím,bankszámlaszám,telefonszámod elküldenéd?
Köszi
Szia! Mit nem tudsz?!
mtx 80 levegőshöz keresek service manualt tudnátok segíteni? 89es évjárat.
Szia! Ahhoz már sajnos nincs meg, ez meg más fajta... :S Üdv
Üdv. Faridom esetleg van japán mtx 125-öshöz mert látom most raktál fel pár uj dolgot?

Köszönettel: kisbakó
Csak a műszer.
Spirálal együtt ennyi?
6500-at szeretnék érte, de van spirálom is, ha kell. Nah?
Szia Zoli!
A képen látható műszerfal eladó?
Mit kérsz érte?
Ha annyiért odaadod amennyit a múltkor kértél a másikért akkor megveszem.
Várom válaszod.
Üdv.:
Laci
Lehet, hogy mégiscsak szétkapom az MTX-em, mert most vettem egy RX-et, kicsit helyrepofozom, majd továbbadom, aztán egyszer csak eljutok valami papirosig. Ha tényleg belekezdek, akkor lesz jó alkatrész dögivel! R1-es összes idomja, festésre várva, központi teleszkópok, kerekek, spirálok, bovdenek, elektronikák, kapcsolók, műszerfalak, 50-es blokk egyben karbival. [a blokk 40eFt volna, tökéletes, gyári Mikuni karbival, jó főtengellyel, FAG csapágyakkal és szimeringekkel. Fúrott hengerrel, ablakos dugóval, gyújtással, kompletten....] Szóval, ha valakinek kell alkatrész, továbbra is engem keressen: bzoltan94@gmail.com

Tel: 0630-7255588

Kicsit azért sajnálom...
Most vettem egy RX-et, ha olyan, akkor szétadom az MTX-et, aztán majd felújítok egy másik nagyobb típust később. :D A CDI ára: 3500Ft, 100%, hogy jó, hisz most ezzel megy az enyém is, de még nincs meg a festés... Berúgókar
Hali.
És mikorra várható a következő donor(mtx)?
Berugokart menyiért adnád?
Nem tudod hogy a Honda Dio CDI-je nem jó MTX hez?
Köszi
Szóval akkor tűt, meg úszót hol tudok venni, és mennyiért itthon?
Nekem a tűvel lehet inkább nagyobb bajom, mert az sem gyári, és valamikor bennmarad, ekkor egy csepp benzin sem jut be a karbiba, valamikor meg kiesik, és akkor meg valamiért megszorul és nem akar visszamenni!
Haveromnak is simson úszó van benne, tökéletesen működik vele.Mindegy