Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah itt van a hátsó idom és a lánckerék az idom lefényképeztem ahol sérült de az ülés még pont takarja azt a részt
ok várom!
Üdv!
nekem nem ugrott egyáltalán de lefényképezem azt is meg az idomot is a mai nap folyamán
Szia!
Ok!De ügye nincs nagyon rossz állapotba?
És akkor még az oldalidomokról képet légyszí vagy árat.
Üdv!
1500?
Szia!
A hátsó lánckereket mennyiért adod ,mert lehet,hogy az oldal idomokkal együtt elvinném .
Üdv!
köszi megpróbálom.
kimaradt hogy 125 vizhűtéses
van egy eladó üres blokkom ha valakit érdekelne
Nekem jó lett rá.Tehát elég hosszú.Nem esküszök,hogy a kuplung bowdent vettem vagy valami másik bowdenét a simsonnak.De jó rá.
Állítócsavart is tudsz venni hozzá pár forintért.Még így is olcsóbb mint a gyári.Ráadásul simóhoz kapsz sok helyen.
Üdv.!
előre is köszi,de a simson kuplung bowden is ugyan olyan hosszú mint az mtx-é?viszont azon nincs rajta az állítható menetes csavar ahogy nézem a képeken a neten.
Helló!
Én Simson bowdent vettem bele.Tökéletsen működik és olcsóbb is mint a gyári.
Szia!
Égőket nézted esetleg kábeleket?ha ezek rendben akkor kapcsolót nézd meg vagy a relét.
Üdv!
Vettem ma egy aksit, beletettem.
De miért van az, hogy csak bal oldalra indexel, ha meg jobb oldalra kapcsolom, csak zúg a relé?
esetleg ha lenne valakinek mtx 80-hoz kuplung bowden irjon már.
Motoros boltokban lehet kapni bovden javító készlet.
nem tud valaki honda mtx 80-hoz levegőshöz kuplung bowdent?
Amit most csinálnak rezót - tuning berkekben - abban nincs semmi. Ezekben a gyáriakban, elvileg valamiféle üvegszál van a falnál körben.... Ha szétvágod, anélkül fogod összerakni. Az is lehet hogy jobb lesz, passz, nem akarok hülyeséget mondani, de alapból nehéz úgy összehegeszteni...... Én nem vágdosnám, de te tudod! ;) Üdv
MTX 125 1992-93 bontott alkatrészek!
Katt ide!
nekem van dob fékem hozzá ha kell meg hátsó lánckerék is
Szétvágni nem lehet? Mi van benne?
Nem jó, a hengertől elinduló könyök épp ellenkezőleg görbül.
Passz, talán fel lehet rakni, nem tudom.
Az léghűtésesre jó? képet küldhetsz, ha nem gond.
Írj mailt, ha gondolod. bzoltan94@gmail.com

Üdv