Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló hát a nakiszilos henger javítása nekem haveromnak 30 ezerbe került a gyári új pedig 130 ezerbe de ha már szétnyomod a blokkot akkor már csinálj egy teljes motor generált szimeringek főtengely csapágy csere stb ha úgy állsz anyagilag! a hengert alaposan vizsgáld át és méresd meg a henger ovalitását nem e kopott e el nem e kell fúrni amúgy ha valami komoly gáz lenne a hengerrel akkor nekem van egy firssen fúrt hengerem áron alul elégé olcsón de ne gondold hogy hasznot szeretnék húzni a károdból sok sikert aztán további infókat várok a géppel kapcsolatban
úgynézki ,hogyha szétnyitom a blokkot kitakarítom a forgattyúsházat, kap másik dugót akkor jó lesz. Legalábbis ebbe reménykedek mert forog ide-oda a főtengely és nem kotyog.
Szia!
Nekem a bal oldali főt. csapágy állt be, amikor ugyan ezeket a tüneteket hozta a gép.
Úgy megszorult. hogy állni lehetett a berúgón, és egy mm-t sem fordult a motorja.
Szia!
Eltört a dugó :( de a hengeren nem látok hibát csak a forgattyúsházba belement törött darab és azért nem lehet mozdítani csak egy picit a főtengelyt.
köszi a segítséget nemsokára szétszedem és kiderül.Amúgy ha sérült a henger (nicasilos) akkor az kb mennyibe fog kerülni?
Üdv!
eladó egy honda mtx 80/50.nemrég lett felújítva,tehát még bejáratós,add tovább ha van ismerősöd esetleg akit érd...115000ft
nekem is volt már ilyen de akkor nekem a főtengely alsó tűgörgője olvadt szét de ha leszeded a henger fejet akkor egyből kiderül ha japán mtx akkor nem olyan vészes de ha olasz mtx akkor a nikaszilos henger miatt már gázosabb ez a téma
Hello mindenkinek!
Valaki járt már ugy hogy a motor ad szikrát kapja a benzint és nem indul? Ha valaki igen és tudja mi a baja írja már meg fontos lenne. Előre is köszi mindenkinek.
Sziasztok!
Ma beállt az mtx-em (szerintem dugó)
Mentem vele egyszer csak leálllt és nem lehet berúgni mert megáll a berúgó kar és betolni sem lehet mert beáll a kerék és fékez.
Sebességeket veszi legkésőbb hétvégén szedem is szét.
Szerintetek is dugó állt be?Üdv!
Azt hol tudom állítani?
Volt!:D
Ugyanez volt nekem is!
Állítani kell rajta hogy kevesebb benzin kapjon!
Sziasztok!
Nem hondás kérdése van,de 2t. Gondoltam hátha tud valaki segíteni. Olyat csinál a mocim,hogy negyedgázon kb elkezd hörögni(van mikor ennél nagyobb fordulaton csinálja) és ha húzom neki jobban fullad kicsit. De ha tartom azon a szinten a gázt,akkor abbahagyja kb. 2-3mp után és ha még kicsit ráhúzok akkor pörög majdnem ki teljesen. Karbira gyanakszok,vagy sokat kap vagy keveset... Valakinek volt már hasonló problémája?
Üdv. Misi
csak péntek este tudok felrakni képet
Honda mtx 125R-be kéne az említett léptető villa.
Üdv.
Üdv Fórumozók!
Segítséget szeretnék kérni. Tudja vki kb hány W-ot tud az MTX 50 gyújtása, pontosabban a világítás?
Köszönöm!
Mibe kell?
szia!
Ha van KJ1L számú léptetővillád akkor érdekelne.
Előre is köszi.
Sziasztok!
Szükségem lenne egy KJ1L számú léptetővillára. Nagyon fontos, akinek van írjon, biztosan megegyezünk.
Előre is köszi!
Szia!
A léptetőn van kód azok érdekelnénk. Képet tudsz felrakni? Csak a léptetőről kéne. Üdv.
Bocsi nincs időm msn-re menni,de jól van eladom külön csak a léptető villát 5e ért. Leírtam a számom, vagy írj a pumma@vipmail.hu címre.
nekem olasz mtx-hez van komplett váltóm 15 ezerbe ha érdekel valakit
beszéljünk meg msn-en pumma52@hotmail.com
Szívesebben adnám kompletten,mert utána léptető nélkül nehéz lesz eladni egyben egyébként 25e.
A váltóból a léptetőt külön nem adod el?