Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, mert néztem gyárit, hogy hogy néz ki és a simson úszónak más formálya van annak két henger alakú úszója van, viszont a gyárinak meg félbevágott henger alakú van!De azért köszi!
http://www.cmsnl.com/honda-mt5...
simson úszó nem feltétlen szar . láttam már tökéeletesen működőt is vele. valószínűleg azért csinálták simson úszóval mert a simson úszó 500 ft a gyári pedig huhh.. biztos nem ennyi..
Tudtok nekem segíteni, ajánlani valamit?
ÁÁÁáhhh még mindig szar ez a szar! Kurva karburátor!Az előző tulaj szétsufnizta belülről!Simson úszóval, és tűvel! :@ régóta próbálom megjavítani, de egy új karbi kéne bele, nincs pénzem se rá
Sajnos levegősben nem tudok segíteni.
Levegős 80ccm.
Kuplung felöli.
Köszi
Helló.
Levegős,berugó felöli dekni kéne és berugo,éa CDI.
Van 1 eladó MBX em, 50es, hengerben benne van a 49. Ár 70.000 Ft. Berugokar törött igy csak tolásra indul. e-mail: rsza123@freemail.hu
Sziasztok!
Itt van pár kép a motoromról, gondoltam megosztom veletek, illetve azért is írok ide mert eladó sorba került!
Ha valakit érdekelne itt megtaláljátok :
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx-4664810
vizes-levegős?

gyula, vagy puklungdekni kell?
Hengerszettem van, elvileg az indítószerkezet is egyezik és az is van. Berúgókarom van, de vizesről.... Ha jön a következő MTX is, akkor CDI is lesz. Üdv; Zoli
Sziasztok Honda mtx80 (léghütéseshez) keresek CDI-t és egyéb alkatrészeket dekni,berugó.
Tudnál nekem valakit ajánlani v neked nem lenne?
Köszi
emailom:imibob@citromail.hu
sziasztok.most vettem egy honda mtx 125-öst.egy kis segítség kellene mert a motor alul szépen megy felül is jól pörög egyedül mikor gyorsítok középtartományban bedadog,beszaggat.vagy ha pl tartom a sebességet akkor is elég egyenetlenül megy a motorja.ismerőstől vettem a motort azt hittem hibátlan de ez van.ha tudtok segítsetek
gyertyára gondolok de hátha itt tud valaki többet mondani,feleslegesen nem kontárkodok hozzá
Elektronikáim vannak. CDI nincs, ha azt kerestél. De fesz.szab, ez meg az van...
Honda MTX 125 Japánhoz faridom, hengerfej, szívócsonk és elektronikai alaktrészek érdekelne minden.

Köszönettel: kisbakó
Komplett elektronika alatt mit értessz? Mik vannak benne? Érdekelne az elektronikai része. Irj e-mailt légyszi hogy mi mennyibe lenne mert érdekelne. Email címem: bakotom911@vipmail.hu

Köszönettel: kisbakó
Az előző gondomat megoldottam :D most az lenne a gondom hogy HIDEGEN VAN melegen pedig nincs alapjárat és hiába állítok rajta
Üdv Mindenki!
Valaki tudna segíteni abban hogy milyen paraméterű biztosíték kell egy Honda MTX 125 (olasz) mociba?
Köszönet
igen múanyag úszós
az nem műanyag úszós ?
de mit csináljak vele? :D mert álítottam a szinten is és akkor is ugyan az
ha HIDEGEN MEGY, melegen meg nem, akkor nem keveset,hanem sokat kap:)
Meg, hogy a légszűrő gumi a karburátorba bele vagy rá megy. És küldene valaki vagy linkelne egy légszűrő gumi képet mert nekem úgy adták hozzá utólag mert a srác akivel cseréltem elfelejtette ideadni.Meg ho az olajtartály hova megy mert hiába keresem nam találom a helyét
Az lenne a gondom, hogy Honda Mtx 80 om nem kap elég üzemanyagot teljes gázon csak fullad és nem pörög normálisan. De hidegen meg teljes gázon megy normálisan.
én 5000 Ft ért vettem a dugót kiszálítással 5500ft volt és semmi bajom nincs vele elég jól megy