Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem van komplett váltóm, léptetővel együtt.... Ma lesz szétbontva a blokk,hívj fel ,ha érdekel! 30/274-15-82
Sziasztok!
Honda Mtx 125R típusú motorhoz a váltóba kellene a léptető.
Akinek van bontott motorja és megvan a léptető, akkor légy szíves írjon, biztosan megegyezünk.
Eladó müszerfal MTX 80-hoz.......5000 FT
Hello
Lenne pár blokk alkatrészem mb-hez ár megegyezés szerint msn:csomancs@hotmail.com
Helló elküldtem a karbiról a képeket valami választ hogy érdekel e még ?
Kb középre...
valaki ha tudná segíthetne?mtx 80-ról van szó.melyik rovátkába szokták tenni a súbertűt?
Sziasztok!
erdeklodnek mtx es kolegaktol hogy hany lovas lehet egy 94.06havi 125os Mtx?elol tarcs hatul dob fekes!hallottam mar 18at meg 32ot is!jo lenne tudni pontos adatot mert egy ilyet ajanlottak az 500as XL emert cserebe!csak hat a hirdetesekben is ossze vissza irnak mindent!valaszokat elore is koszonom!meg esetleg annyit hogy mennyire szerviz igenyesek?
Helló 8 ezerért adom a karbit de csak is kompletten amúgy nem tudom hogy fel rehet e rakni de szerintem igen mert 70 ccm-is simson is láttam már ilyet
Nincs sajnos.
Szia!
Mennyiért adod a karbid? Bele lehet ezt rakni egy 80-as mbx-be?
Szia! Csak úszó kellene meg tűszelep! Mondjuk ha bontva nincs komplett használt HM 183-as karbi is jó lenne!
eladó még nagyon sok olasz mtx alkatrész itt van a karbiról pár fénykép
Köszi a tanácsot majd megnézem a karbit.
Sziasztok tudna nekem valaki tanácsot adni.Honda mtx japán blokkosról lenne szó.Ha felrakom kettesbe akkor a lánckerék tengely csak ugrál de nem hajt csak úgy bírom ki venni,hogy leállítom és tologatom előre hátra de úgy is nehéz .Széthúztam de semmi rendellenességet nem látok
Szia! Már sajnos nincs... De vannak még alkatrészeim, elég sok, ha kell valami, mondd! Üdv
Szewa!
Látom volt neked mbx 80 karbijába eladó úszód! Keresnék egy pont ugyan ilyet, az enyém eltört! Meg van ez még neked?
elküldtem e-mailbe a képeket
Sokat kap.Ez olyan szituúmint ha állandóan szívató lenne rajta.Álítsd be az úszó szintet úgy,hogy ne csöpögjön a karbi.Ha nem megy akkor tűszelepet kell cserélni vagy ha csere után se megy akkor karbit.
Üdv.:
Laci
Sziasztok. Tudna valaki valami okosat mondani h mi lehet a baja a levegős mt 80-asnak. Be van kötve a cdi és van gyujtás is. Mondjuk a karbi tulfolyóján csöpög a benzin. De a lényeg az hogy hiába rugdalom ketőt pöfenik és leáll. Köszi előre is a segitséget.
A töltést nem a generátorról megy?
Attól, hogy a világítás a generátorról megy:)
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.Rajz szerint be van kötve a feszszabályzó,akksi is van a motorba és menet közben lemerül az akksi.Ha nincs akksi benne akkor is van lámpám csak a motor fordulatszámának megfelelően világít.Műszerrel megmértem 12-13 voltot mutat.Mitől lehet ez?
Ha valaki tud valami lehetőséget legyen szíves ossza meg velem.

Üdv.:
Laci
Nincs mit. Ott vásárolok én is.
Helló!
Köszi a tippet!