Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zoli Lámpád is van a fejidomhoz?
Szerintem minden első szétszerelésnél valami széthullik. De tudok robbantott rajzot , az alapján össze lehet rakni.
Nos! A fogaskerekek körmeit egy esztergályos ismerősöm megoldotta. Egy kicsit leszedett belőle és hozzámarta a másik fogaskereket. (már mint ahova a körmök belekapaszkodnak. Természetesen csak tizedmilliméterekről beszélek. Nálam ez 0.3 mm volt. )
A léptetővillát Gerecse motortól rendeltem 5000ft. + postaköltség.
A hézagolást pedig magam oldottam meg. A blokkot csak a váltóval és a fogaskerekekkel rakosgattam össze, jó néhányszor mire jó lett. Ez szó szerint játék volt, de inkább így mint 20 000-eket kifizetni valakinek.
Ha valamire még kíváncsi vagy szólj nyugodtan.
Üdv!
Oké.
Kösz de ott se találtam.
Tudom,hogy egyforma az MB,meg az MTX meg az MT is.
Nekem MT-be kellene de ez mindegy.
A Honda MB dugó, gyűrű ugyan az a méret.
A nagyvas.hu-n is érdemes megnézni.
Kösz.De náluk sincs.
Legalább is nem találtam.
Üdv.:
Laci
Sziasztok!
Tudja valaki hol lehet venni léghűttéses mtx 80-as dugóhoz dugattyú gyűrűt?
neked mennyibe kerültek a cuccok ugy minden együtt körülbelül?
sziasztok most cseréltem dugót az mtx-embe és az lenne a kérdésem,hogy meddig kell bejáratni.
idáig kb. 30km-t mentem vele és még 5000-es fordulatfölé se nagyon engedem.Nagyon kímélem.
Wössner dugót vettem bele 25000Ft-ért remélem jó lesz :)
Üdv!
Honda MTX 50 80 125 olasz és japán alkatrészei eladók! Ennyi van fent Vaterán, de ennél több cucc van!

Érdeklődni:

Tel: 0630-7255588
Email: bzoltan94@gmail.com
Olasz vagy japán MTX?
zsoltmtx125 nekem is ugy kezdődött h csak ki ki dobálta és mostmár bese veszi anyit szeretnék még kérdezni hogy akkor mit kell venni hozzá és hogy neked menyibe került? segitségedet köszönöm!
Üdv. Honda mtx 125(Japán) motorom van kiment benne a főtengely csapágy szét akarom húzni csak félek hogy szét fog hullani a váltó és nemtudom majd összerakni. Valaki megtudná mondani hogy szétfog-e hullani aki már huzott szét ilyet? Ha valaki tudná, hogy hol tudok hozzá csapágyakat és szimeringeket venni megköszönném!

Köszönettel: kisbako
Hurrá siker!:-)))))))
Üdv!
Próba újra.
A kép.
Szeva! Volt nekem is hasonló bajom, annyi különbséggel , hogy először csak kidobálta a kettest, majd utána kezdte el csinálni. Szóval a kettes sebinél nem kapcsolódnak össze rendesem a fogaskerekek. Hiba valószínűsége: vagy elhajlott a léptetővillád vagy a két fogaskerék egymásba kapaszkodó körömjei legömbölyödtek, elkoptak. Valamint hézagolni kell. Nálam mind a három bejátszott.
Ha jól emlékszem ezek a körmök voltak. (kép mellékelve)
hello! van nekem is egy honda mtx 125-ösöm és nincsen benne kettes beveszi a kettest de nem hajt csak remeg a lánc mi lehet a probléma és menyibe kerülhet hozzá az alkatrész ?
előre is köszi a segitséget!
Sziasztok!
Nincs valakinek egy Honda mtx 125(olasz) hátsó lámpája eladó
méret 13cm széles 9cm magas.
Előre is köszi!
olcsó benzint ,széles utat!
Üdv.Én 0.2L töltöttem az én MTX-embe.Utána jó lett.
Sziasztok
lenne egy olyan kérdésem h a japán dobfékes 125-ös mtx elsó telójának az olajszintjét nem tudjátok h hány ml? vagy honnan tudhatnám meg? mert engedi az olajat szimeringnél
ugyan ebbe kellene még jó hátsó teló is
sziasztok! 91-93 körüli mtx 125-re keresek sárga,vagy fekete ,de inkább fekete nem törött idomszettet (első-hátső idom) hátsó sárvédő.
Akinek van légyszi írjon egy mail-t pumma@vipmail.hu -ra árajánlattal,esetleg képpel. Köszi!