Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam e-mailt.

üdv!
Üdv. Zoli94jan11-nél érdeklődj .
hello mindenki. érdekelne 125 höz 18 as dob fékes hátso kerék . mi az ár s van e köszke....
Szia, Zoli. A csomag megérkezett , most hoztam el a postáról.Köszönöm, ha lesz esetleg lámpád , majd szóljál.
Hello! valaki nem tudja hogy a honda mtx-en 125-ös a kilométer órát hogy kell szétszedni csavaros vagy pattintós?
Előre is köszönöm!
Oké.
Kösz szépen.
Üdv.:
Laci
igen,neked irtam.én telefonon szoktam velük beszélni, ha járok Pest fele akkor felveszem ha meg nem akkor szólok nekik h küldjék el, de akkor persze még a postát hozzá kell számolni.
Üdv mindenkinek ! Eladó még egy jó pár mtx 125ös olasz motor alaktrészek blokk és váz alaktrészek egyaránt
főtengel
komplett váltó léptetővel
hongerfej
blokkház
komplett kuplung
váz
első teleszkóp
komplett első tárcsafék munkahenger nyereg
ülés
tank
első teleszkó
és még amit kihagytam az is mind
az árakról megegyezünk postázni mindent tudok képeket kérésre küldök e-mail: adi.ladavfts@freemail.hu tel.: 06 20 317 1788
szevasztok mbx 80 hoz kéne nekem szivocsonk .
hello mindenki. info kellene nekem . van egy mtx80 r2 öm vizes tárcsa fékes elöl s nincs fötengej csapágy . valaki meg tudná irni nekem a méretett mien kell bele . elöre is köszike mindenkinek.....
Helló nincsen hátsó lámpám se lámpa búrám
Szia!
Nem tudom,hogy nekem írtad-e?
Ha igen akkor kösz.
Hogyan szoktad felvenni velük a kapcsolatot(email-ben vagy telefonon)?
Üdv.:
Laci
Helló!
Érdeklődnék, hogy amit motort bontasz annak a hátsólámpája meg van-e még? Úgy látom ugyan azon típus mint rokonomnak és neki 1 hátsó lámpa kellene kompletten vagy csak a búra! Honda MTX 125 kinézetre ugyan az mint a tiéd. Várom válaszod.
Üdv: Viktor
Helló!
Honda MTX 125 R-hez hátsó lámpát kompletten vagy csak a burát! Nem tudom melyik típus sajnos olasz vagy japán annyi fix, hogy az ülés alatti idom nem kerekded hanem szögletes.
Üdv: Viktor
Helyes, kösz, akkor holnap postázok. Üdv és kösz, Zoli
Szia, nem gond,jöhet, lámpát majd máskor szerzek hozzá.
Szia! Sajnos lámpát nem találtam, csak a fejidom volna 3-ért meg az utánvétes posta ára, szóval 4700Ft lenne, és ha kell, már holnap adom fel, csak jelezz vissza. Bocs! Üdv, Zoli
Üdv mindenkinek!
Egy kis információt szeretnék kérni Honda Mtx ügyben mert számomra teljesen ismeretlen a típus viszont úgy alakult hogy van egy nagyon megbízható és szép Simsonom teljesen a szívemhez nőt,de úgy látszik lehetőségem lenne el cserélni egy Mtx-re.
Keresgéltem neten.Annyira rá jöttem hogy 88-as nak van hirdetve de ez valoszínűleg 82-körüli legalábbis szerintem.
Nem tudom létezik-e olyan hogy ez 4 sebesség,elől hátul dobfék mert én azt hittem hogy ez a kezdetektől 5 gangos volt... Vagy ez a leges leg elsők közül való lehet?
Elvileg minden vissza jelző,lámpa,minden tökéletes működik rajta de nem szeretnék vele befürdeni.....
Nem tudom alkatrész utánpótlás menyire van hozzá vajon?
Mondjuk ez a forma magával ragad az az igazi régi idők cross gépe... Lehet hogy hülyeséget beszélek de mintha ilyenek lettek volna az egyik Bud Spencer filmben de ha nem is pont ilyen akkor hasonló..:)
Tehát nem tudom meg-e érné vajon.Az aggaszt nagyon hogy a Simomat ismerem tudom hogy abban minden új minden jó, persze megnézem hogy húz meg ilyenek, de bele nem látok...
Esetleg valaki tud olyan információkkal szolgálni hogy ez 12 voltos,tirisztoros gyújtású-e?
Egyébként a képen láthatóról lenne szó nem tudom rá nézésre fel-e ismer valaki valami rend ellenességet?
Köszönök Szépen mindenféle segítséget.
Üdv:István!
Szia, rendben , várom.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx125sr-4785855
Szia! Akkor a fejidom és egy hozzá való lámpa az utánvétes posta árával együtt: 6200Ft, szóval annyit kell majd fizetned a postásnak. Még írj egy OK-t és holnap fel is adom, vagy talán ha holnap nem, akkor csüt.-ön. Üdv és kösz; Zoli
http://kelemenmotor.gportal.hu...

üdv én már is többször vásároltam dugattyú gyűrűt.MBX-be, RX-be....
megmondod a méretet és már küldik is postán, vagy bemész érte. hali
Üdv , ha postai után vétellel jó, akkor már küldheted is. A címem az adatlapomon megtalálod.
Plusz 1500-ért van!
Köszönöm szépen a segitséged !