Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello!

Ahogy nézem sajna nekem nem jó ez!De majd még én is megnézem valamelyik nap lehet csak olaj kell bele mert évekig csak ált
Első teleszkóp és alkatrészei képekben: http://hondamtx80.lapunk.hu/?m...
Igaz ez 80-as de szerintem nemsokban tér el a 125-ösétől, ha nem egyezik.
oké köszi! :D
további problémák első teleszkóp meg se mozdul!
Holnap teszek fel képeket! Már nem koszolok ma!
úgy se jön le betettem a 2 cuccot de mivel és hogy kötöm össze? előre is köszi
A power szelep nem nagy kunszt. Egy dugattyú szerű valami megy a hengerbe. A blokkba meg a mozgató szár. A kereket úgy kell bedugni a blokkba hogy a középső kiemelkedésre üljön rá. Ha kiszeded az olajbeöntőt látni fogod miről beszélek. Ha nem megy tudok majd képet felrakni!
Üdv! A lendkereket ha más nem tud jobb megoldást mondani úgy lehet leszedni hogy lelazítod az anyát teszel rá valami fát (pl kalapácsnyél) és megütöd a főtengelyt oldal irányba. Tudom barbár megoldás! Vagy elviszed valami műhelybe és leszedik. Nekem szerelő így szedte le a régi hondán.
Üdv Hondások!

Tele vagyok problémákkal! :D 1 nem tudom leszedni a lendkereket :(
2 le kell szednem hogy szét tudjam szedni a blokkot!:(
3 foggalmam sincs hogy kell össze rakni a "powert" mert az is szét van szedve! :( Aki tud segítsen!Köszi
Nem tudom hogy kell leszedni a japán kuplungot, szerintem menni fog, de olyat még nem láttam, csak olaszt. Azt le lehet. :) Üdv
A Hondájé. :)
Rendben, örülök, hogy fasza az MTX. Ha kell valami, keress bátran: honda4022@gmail.com

Üdv
Van egy MTX125-ös motorelsőm. Gázzal fújható telók, tárcsás, grimeca nyereggel. Évjáratot nem tudok. Valaki csapágyméretet tudna mondani a kerékhez?
A blokkjának kamrás power megoldása volt.
én úgy tudtam az atac csak olasz...
cső, van km kihajtásom ,ha érdekel a spirál már nincs meg.
Szia!
Az MTX nagyon pöpec, imádom!
Csak most hátsó krosszgumira vadászok vagy valami jó féle endurogumira .És majd valószínű elviszem a km kihajtásod mert nekem szétment a spirál és nem lehet kiszedni a kihajtásból,így cserélnem kell spirált is és kihajtást is.
Üdv!
hello!

Igen sajnos!:( az a baj hogy az előző tulaj neki ált de a kuplungnál megált!:( majd ma délután megnézem!:)
Hello!

Igen Én!:) első ránézésre egyformák, de kaptam hozzá másikat!:) egy gyors kérdés.Kuplungot leszedni kell valami spéci szerszám?köszi üdv
A feszítés úgy van megoldva, mint a DT-nél, japán tech. Ha érdekel, még lehet megvan a feszítőm.

Mail: honda4022@gmail.com

Üdv; Zoli
A japánban is ATAC van nem? Ugyan az a kamrás megoldás.
Szia!

Nekem vannak MTX alkatrészeim, köztük végdob is. Akár írj emailt, vagy nézz szét a meghirdetett cuccaim között... De ennél több van. ;)

Üdv
Igen, sajnos patkányláb jól írta, szét kell húzni a blokkot, ha a berúgóval van bajod. Én még sosem szedtem szét, akitől vettem az előzőt az mondta, hogy ez az egyetlen, ami rossz a motoron. :/
Köszi, bár nekem a japán 125-ös alkatrészek nagyon elfogytak. :/ Pályázok egy újra, csak idő kérdése. :)) Üdv; Zoli

UI: Amúgy megy az MTX? Minden ok?!
Szia!

Te kérdeztél tőlem vaterán MTX termosztátra, ami olaszból lett bontva? Ha van valami, vagy itt írj kérlek, vagy mailre: honda4022@gmail.com

Köszi, üdv; Zoli
Rendben holnap neki ugrok!Köszi
Rendben, köszi, azt szívesen fogadom! :D Ma elhoztam a mocit 3 ládában :S Úgy hogy minden infót szívesen fogadok köszi!Üdv