Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a sebváltó felőli?
Szia!
Leszeded a gyújtásfelöli deknit,és a váltótengely előtt kell lennie egy csatlakozónak azt hiszem zöld-fekete a kábele.
Üdv!
sziasztok! Tud valaki abban segítséget adni nekem, hogy a 125 ccm -ű power szelep miért viselkedik rosszul? Már kicseréltem a szimeringét, már nem szorul, új kar van esztergálva neki és mégis csak 9000 nél nyit. Mi lehet a gond? A tengelye mi alapján érzékeli mikor kell nyitnia? Röpsúlyos lenne? Ez egy japán motor. Segítsen valaki , mert én már nem tudom mi lehet a baja. Köszönöm.
Hol keressem az üre állás kapcsolót. Teljesen analfabéta vagyok.
Helló engem az elektronika és a gyújtás alaplap érdekelne ha még meg van.... ha meg van akkor mennyiért adnád el? köszi.
Helló engem az elektronika érdekelne ha még meg van.... ha meg van akkor mennyiért adnád el? köszi.
Ja tényleg amúgy 91-es évjárat.
Sziasztok!
Honda mtx 125-höz keresek teljes vízpumpát( házzal, tömcelencével) vagy legalább egy tömcelencét. Ha valaki tud az írjon a fórumra vagy az e-mail címemre: gacsi.balu@gmail.com

Vagy van-e ötletetek miért folyhat a vízpumpánál? Már 4-szer szédszedtem és összeraktam de nem jöttem rá miért folyhat.
sziasztok a képen látható olasz gyártmányú STIL MARTIN krosz és endúrócsizma gyönyörű állapotban.......7000 ft ért eladó...30 605 6883
Nincs mit ha még kell valami blokk alkatrész írj aztán tárgyalunk jó motorozást :)
Szia!
Köszi a segítséget!
Amúgy nekem is jobban működik ezzel a gyertyával mint a hozzá való br9es típusúval.Csak féltem,hogy valamit tönkre tesz
Amúgy nagyon fa..a az atac takaró gumi köszi szépen!
Üdv!
Helló nem hiszem hogy bármi baja lenne ha a mente ugyan olyan és a ment hossz is akkor szerintem semmi, nekem a Yamaha Dt-be egy kétpólusu autó gyertya volt és tökéletesen működött vele még jobban mint a simával
sziaszok!
Lenne egy kérdésem .
Ma néztem a gyertyát az MTX-embe és NGK bpr6e(v-line 2) típusú gyertya van benne ez okozhat valami kárt a motorban?
Mert ahogy elnéztem ez a gyertya autókba való.
Üdv!
És köszi mindenkitől előre is!
Szia!
Vagy lehet ,hogy elég csak lehúzni és vissza rakni a csatlakozót a üresjelzőkapcsolójára.
Üdv!
Szia!
Az üresjelzőhöz nézd meg a kábelezést nem-e sérült valahol a vezeték és letestel vagy ilyesmi.Húzd le a vezetéket az üresjelzőnek a kapcsolójáról ,hogy akkor is világít -e.
Nekem is volt ilyen probléma és lehúztam a kapcsolóról és akkor is világított nekem a vezetéken volt megsérülve a szigetelés.
Remélem segítettem!
Üdv!
Eladom de írj e-mailt és ott megbeszéljük adi.ladavfts@freemail.hu
Sziasztok!

Több gondom is van. MTX 80 (HD06)-ason a neutral lámpa folyamatosan világít, valamiért nem jelzi, hogy sebességben van. Mi esett szét, hogyan javíthatom?
Ha húzni akarok egy kicsit a kormányon, mert kicsit lötyög, hogy tudok és mit kell csinálni?
A kilóméter (http://cgi.ebay.com/Amaturen-H...) órán a napi számláló nem megy, ki akarom cserélni, valakinek nincs véletlen olyan ami teljesen jó?
Sziasztok! Tudja valaki hogy a power tengelyt hogyan kell beszabályozni? Mik az értékei? Köszönöm.
Szia! Ha a kuplung kinyomó rugókat eladod belőle, az érdekelne.
Valakinek esetleg egy olasz 125 ös mtx bontott blokk csak a henger hiányzik gyújtás főtengely váltó kuplung stb... így egyben elvihető 27 ezerért de külön külön is eladó minden e-mail: adi.ladavfts@freemail.hu
Szia! Köszi szépen az infókat! Nekem is annó olasz 125-ös mtx-em volt!De hiányzik!:S Egy malaguti crosser robogót adnék érte,max 70-et ér,mert nem hibátlan! Hát nem csak boltba járnék vele,ép ezért cserélném,meg van egy 4 ütemü 50-es robogóm is!:) Az mtx-el csak néha mennék városba,inkább csak a haverokhoz,gombázni,horgászni......stb amire kéne! Kináltak egy Dt-is,az is 80-as és levegős szint úgy mint az mtx,és ahoz adnak egy majdnem teljes blokkot tartalékba! De a szivem az mtx felé húz,de azt nem próbáltam még! A dt-t próbáltam,motorja nem csörög, szépen jár,csak a futómüve bajos!(csapágyas a kormánynál és kemények a telói iszonyatosan,és császkál a kanyarba aszfalton,elég félelmetes!)
De gondolkozok melyik is legyen!
Az árukról annyit ,hogy a jó állapotú 80-as MTX-ek olyan 80-90000 felett vannak.Alkatrészeket motorikusan elégsok helyről lehet szerezni újonnan,idomokat stb.. pedig bontásból.
szerintem ha veszel vagy cserélsz mtx-et hallgasd meg a motort nem-e zörög-kerreg vagy ilyesmi menny vele nem-e dobálja a sebességeket,húz -e rendesen utolsó fokozatba is,elektronika rendbe van -e teleszkópok ,fékek jók-e.
Röviden ennyit tudok mondani.
Remélem segít!
Széles utat!
Szia!
Szerintem attól függ mire szeretnéd használni,mert ha csak boltba járásra meg melóba akkor szerintem gazdaságosabb a robogó (bár nem tudom milyened van)nekem jelenleg egy olasz 125-ös MTX-em van és imádom(sajnos az előző gazdája miatt van mit javítani rajta).
simsontól szerintem mindenféle kép jobb és erősebb egy 80-as MTX, feltéve ha mindenrendbe van rakva rajta mert akkor 1 ideig biztos nem kell hozzá nyúlnod.
Üdv MTX-ek!
Lenne 1-2 dolog ami után érdeklődnék! Volt nem oly rég egy 125-ös mtx-em és nagyon meg voltam vele elégedve(Olasz,vízes)
Most ismét szeretnék egy mtx-et! Jelenleg egy kis robogóm van,és cserére kináltak egy léghütéses 80-as mtx-et! Kérdésem a következők lennének!
Mirre figyeljek oda? Van e tipushiba és mi? Alkatrész ellátás milyen és drága e? Menetteljesitmény kb milyen lehet? (110kg-am vok és majdnem 2 méter!)
Az ex 125-ös mtx-em az olyan volt szegényke hogy egy deka kompreszió nem volt benne,de a falon is föl vit még!
Gondolom ez azért nem egy erő bajnok,de simót vernie kell elképzeléseim szerint!:) Próbáltam mostanság egy hasonló mocit(Dt 80-as levegős) De valahogy nem sokal volt nagyobb szám mint egy simson enduró! Pedig frissen generálozot motorja volt! Na mindegy az dt ez meg mtx:) Ja kb mennyit érhetnek ezek a motorok!
A robim olyan 70 ezret ha ér!
Remélem kapok egy kis segitséget,nagyon filózok rajta! Sajnos a külseje egyiknek se igazán tetszik(levegős dt és levegős mtx) De ha müszakilag jó gépek és elég erősek,megbizhatóak és olcsón fentartható, akor cserélném a robogót!
Előre is köszönöm segitségeteket,tapasztalatotokat hogy megoszátok!
szia!
itt van szívócsonk eladó:http://auto-motor.vatera.hu/al...

De szerintem érdeklődj Báthori Zolinál (itt a fórumon zoli94jan11 néven megtalálod)lneki nagyon sok alkatrésze van MTX-ekhez és árban,minőségben is jól adja őket.(én is sokmindent vettem tőle és maximálisan elégedett vagyok)
Remélem sikerült segítenem!
Üdv!