Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment a mail.
Kár, hogy japán, ahhoz már nagyon kevés alkatrészem van... Amúgy maga a motor, jobb mint az olasz! Legalábbis szerintem sokkal...

A gázszektor az megvan még, a többi említett az nem. Ára: 3000Ft. Akár írj egy emailt: honda4022@gmail.com

Üdv; Zoli
Szijasztok!Tekintsétek meg hírdetésem!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx_1
25_sr-4785855
Üdv.: Bandita
Szia!
Japán. :-)
Ez a japán, ez az olasz MTX. Na akkor?
Az ülés első felén 2 karom van ami a tank alá csúszik be, a hátulján meg 2 csavar rögzítési pont található.
Teljesen más az olasz és a japán MTX, 2 különböző motor! Az ülés a tankra 2 oldalról megy fel, vagy rendesen?
Szia. Sajnos nem ránt a moci. Most van szerelőnél és azt mondta, hogy az előző tulaja egy kicsit elhanyagolta, tele volt olajjal a kipufogója. És ezért nem ment a power szelep, mivel nem érzékelt nyomáskülönbséget. Meg valami olyat magyarázott, hogy a kipufogó azon része le lett hegesztve. Amilyen hibákat még talált, a kuplung szerkezet rugói nem hozzávalók, sokkal erősebb rugók és vastagabbak. A dugót és a gyűrűt ki kell cserélni, mert 0,2 hézag helyett 0,4 volt és látszott már a dugón is a gyűrű melletti elfújás. Mivel sajnos szerelőnél van a kicsike, így nem tudok neked képet felrakni. Ami érdekelne, gázkar a csonkkal együtt, kuplung és fék karok a csonkkal együtt. Kuplung rugó szett. Index relé. Indexek. Hátsó sárvédő idom kiegészítő műanyag. Ezt lehet rosszul mondtam, de így tudom elmagyarázni. Nem tudom a szakszerű megnevezését. "faridom" :)) Valamint olaj szivattyú. Mi különbözteti meg a japánt az olasztól?
Sziasztok! Valakinek nincs eladó papiroztatható/papiros 125ös japán MTX-e? Talán érdekelne...
Olasz vagy japán? Mert olaszhoz sok alkatrészem van még, japánhoz már kevés... Tegyél fel pár képet és többet tudok mondani!

Ezekben nem power van, hanem annak az elődje. De ha 125ös, akkor érezned kell egy bizonyos fordulat körül ,,rántást''.
Egy 80-as motorra nagy egy ekkora karbi, vagyis egy ilyen régi motorra... 19-esnél nagyobb nem kell...
Helló!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Honda mt80-ra felraktam egy dellorto phbr24-es karbit, működik vele,csak ha rárakom a légszűrőt akkor megfullad! Szerintem nem kap levegőt, túl sok benzint kap...
Esetleg kisebb fúvókát kell belerakni?

Üdv,
D.
Köszönöm szépen.
http://www.manualedereparatie.... itt kered meg mert fönt van a kapcsolási rajz nekem is inne van...
Sziasztok. Ma vásároltam egy mtx 125 ccm mocit. Még Láma vagyok hozzá. Az első motorom. Lenne egy pár kérdésem, hátha tud valaki segíteni benne. Az első hogy vezethető-e B-s jogsival? Kicsit Láma kérdés, de hátha. XD A második kérdésem a moci power szelepes? Mert nekem azt mondták hogy az, de gyorsításnál nem érzek rántást a fordulat bármely pontján. A moci 1988 évjárat. Valaki egy kapcsolási rajzot tudna az elektronikájáról felrakni? Nincs bekötve a gyújtás kapcsolója. Összességében nagyon tetszik. A segítséget előre is köszönöm.
Nincs mit, én is náluk vettem.
kösz :D
sziasztok ha valakinek van honda mtx 80hoz karbi úszója vagy egész karbija elérhető áron kérem írjon.
Ahha köszönöm szépen
Sziasztok, nincs véletlenül valakinek Honda MT-hez KM-óraspirál meghajtó része?
Ez jó?
Sziasztok kéne nekem egy kis segítség tud valaki küldeni nekem egy honda mbx/mtx 125ös bontási rajzot a blokról. Megköszönném e-mail címem:dorcsika94@citromail.hu
tel.:0620/9775727
Sziasztok! Eladó az alábbi MTX 125 1993-as egyben vagy alkatrésznek. Egyben 120.000 Ft! Hibája gyújtás elektronika! Idomok megvannak,csak felújításra szorulnak. Motorja jó,váltó, telók,fékek jók. Új gyertya,új motorolaj. Szép állapotban van.

érdeklődni: pumma@vipmail.hu