Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Azt hiszem 0,7-0,8mm a gyertyahézag
javítsatok ki ha tévedek.A teleszkópokat nemtudom nekem olasz MTX-em van és azon gázos a központi teló az elsőnek pedig levegővel lehet állítani a keménységét.
Sziasztok!

Tudja valaki , hogy a gyertyahézagnak mekkorának kell lennie egy 125 mtx - nél? Valamint az első telő olajos vagy levegős? Ha olajos mennyi kell bele és milyen? Valamint a központi telóra ugyan ez a kérdésem. Köszönöm.
szevasztok!Szükségem lenne egy honda mtx 80 as karburátorra és a szívó csonkra ha valakinek van olcsó pénzért kérem jelezzen !tel számom 06702451211
hello mindenkinek. lenne egy mtx 80 r 2 elado. a motor szétven szedve . let véve houuá új csapágyak szimeringek . össze kel rakni s megy . a váz egyben van , a kétt oldali idom kissé hiányos . friss festés van rajta fekete és dárga . ha érdekell valakit telefon számon tud el érni . a szám 06303193132. elöre is köszönöm.
Lemaradt az előzőtől, a motor vízhűtéses. És csatolok néhány lépet is a mociról.
Sziasztok.

Külföldre utazás miatt eladóvá vált szeretett Honda Mtx 125 ccm -ű motorom (japán). Most lett benne dugó és gyűrű csere. Valamint olajcsere. Még bejáratós. Hibái sajnos vannak. Az olaj szivattyúja nem megy, a hűtő oldali elem egy kicsit hibás ( törött ), de rajta van. A gázszektorról a toldó csonk hiányzik, így lóg a bovden egy kicsit. Az ülésen a bőr két helyen fel van repedve. Az első fék és a kuplung kar le lett cserélve valami oknál fogva bicikli fékkarokra. Előző tulaj cserélte még át. Valamint a kulcsos gyújtáskapcsolóhoz nem kaptam kulcsot, de be van kötve, így akkumulátor nélkül megy a motor. Nincsenek meg az indexek és a hátsó lámpa rajta. A motorszám alapján rendőrségi nyilvántartóban nincs körözve. Erős motorja van. A szerelő aki elvégezte a beavatkozást ( dugó és gyűrű csere ), azt mondta hogy nagyon egyben van a moci. Az apróbb dolgokat leszámítva.

A motor irányára 100.000 Huf.
Érdeklődni 06-70 / 605-38-05
Szia!
Ment e-mail.
Itt van mi mit jelent:

NGK gyújtógyertya jelzések magyarázata

ELSŐ BETŰ:
B: menetátmérő 14mm, kulcsnyílás 20, 8mm
C: menetátmérő 10mm, kulcsnyílás 16mm
D: menetátmérő 12mm, kulcsnyílás 18mm
J: menetátmérő 12mm, kulcsnyílás 18mm

2-3 BETŰ:
P: előrehúzott szigetelőcsúcs
R: zavarszűrés ellenállással

ELSŐ SZÁM:
Hőérték magasabb szám - magasabb hőérték

SZÁM UTÁN ÁLLÓ BETŰ:
E: Menethossz 19mm
H: Menethossz 12,7mm
EH: nem végig menetes, teljes hossz 19mm, menethossz 12, 7mm

UTOLSÓ BETŰ: Konstrukciós jellemzők
C: ferde testelektróda
G: nikkel középelektróda (versenygyertya)
GV: arany-palládium középelektróda + speciális konstrukció
S: rézmagos középelektróda
VX: platina középeletróda + speciális testelektróda
IX: iridium
A, B, D, E, Z: speciális konstrukció

UTOLSÓ SZÁM: speciális elektródahézag (nincs jelzés - általános)
én br9es t vettem bele mindig, a fehérvári honda szalonban azt mondták az kell - hogy mi a különbség, arról fogalmam sincs.

Valaki nem tud eladó hátsó kereket, lehetőség szerint fehérvár környékén? 25 ös japánba kell(bár lehet, hogy jó az olasz is, nem tudom, hogy ebben is különböznek-e.)
Helló olasz motor blokk alkatrészek a hengeren és a kis lánckeréken valamint a gyújtás felöli deknin és a kipufogón kívül minden megvan a blokkhoz
Helló, pontosan milyen alkatrészek maradtak? A blokk japán vagy olasz?
hello keresek bal hátsó idomot a kipufnál ha valakinek lenne kérem írjon sürgös lenne
oké válaszoltam!
szia!
Írtam e-mailt.
Üdv!
üdv .tudja valaki h az mtx-en a vízhőfok mérőt h kell bekötni? mivel megy a a gombára 1 vezeték csak azt nem tudom h meik csatlakozoról. aki tudja segítsen.
Helló már nincsen meg az anya, már csak blokk alkatrészeim vannak...
Szia!
A különolajzás be van kötve?
Itt mindent leírnak:
http://users.vpg.sulinet.hu/kl...
Üdv!
Szerintem egyiknek kisebb a hőértéke.
Üdv!
Sziasztok!

A honda mtx 125 ccm japán blokkba milyen gyertyát tegyek? NGK BR8ES vagy NGK BR9ES -t ? Mi a különbség a kettő között?
Szia!

A kormányt rögzítő anyájára lenne szükségem. Ha az még meg lenne, akkor az érdekel.
Sziasztok!

Valaki tud nekem segíteni abban, hogy az mtx 125 ccm japán blokkon a power szelep fölötti cső kivezetés miért van ledugózva? Egy darab hajlékony cső van a merev kivezetés végén. Annak nem kellene valahová csatlakoznia? A csőben pedig egy dugó. Mintha így nem is működik rendesen. Előre is köszönöm.
Szia! Nekem van, tökéletes állapotban, írj emailt: honda4022@gmail.com

Postával együtt 5000Ft, ha utalsz.
5700Ft, ha utánvétesen adom fel!

Üdv; Zoli
Helló mindenkinek eladó még rengeteg honda mtx 125 ös olasz motorblokk alkatrészek a hengeren kívül még minden meg van postázni tudok mindent az árakról megegyezünk!
Hello érdeklődnék,hogy van e valakinek egy eladó jó állapotú első féktárcsája 125-ős olasz gyártmányú MTX-hez.Kőszi.