Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az ára? Mid van még és mennyiért? Vizes levegős 50 80 125?
A link közepén ott van.

,,NV Motor Kistarcsa(robogo+olasz mocik), Rózsa utca 1. 28/471-350 (bontot kell kerni) bontó telefonszáma: 30/635-5500"
Nekem van vizes és levegős is. Ha jól emlékszem mindkettő dugó nélkül van, akár hengerfejjel. Ha érdekel írj emailt: honda4022@gmail.com

De akár itt is írhatsz.

Üdv; Zoli
Nézz bele, hogy minden benne van-e. Nálam találsz alkatrészt. Üdv, Zoli
jah amugy csak 38 as a mérete--szóval gyerekméret
szia megvan még igen
30 605 6883
ha kell holnap küldők még újabb fotókat kívül belül-elöl hátul--
Megvan még a csizma?
Üdv.:
Laci
Hali!
Honda MTX 125 (olasz) bal oldali tank idom érdekelne.
irjatok: tarr.joco@gmail.com
Sziasztok!
Van egy MTX 125 olasz kivitel.
A pówer csak akkor lép működésbe mikor hirtelen pörgetem fel és akkor is csak 7 ezer körül.És ha folyamat használom 7ezren akkor pl. zárva van tehát mintha nem is lenne.Kicsit aggaszt a dolog lehet ezt valahol állítani vagy orvosolni.
Köszi a válaszokat
Első teleszkóp érdekelne
Dobj egy emailt: xhektor@gmail.com
Fehérvár környékén tud valaki olyan embert, aki fékjavítással foglalkozik? Szinte teljesen meghalt a hátsó, és pont gumicsere előtt állok, úgyhogy jó lenne elintézni a napokban. Köszi!
Szia! Igen meg van még a kipufogó!
Mennyit adnál érte?
Szia! Aktuális még az ajánlatod? ha igen, engem érdekelne.
Helló mindenkinek eladó még egy jó pár honda mtx 125-ös olasz alkatrészek mindent tudok postázni
fő váz lefestve 8 ezer
hátsó lengővilla 4 ezer
hátsó központi gázteleszkóp 6 ezer
légszűrő ház 3 ezer
első teleszkóp befogóval 14 ezer
ülés 4 ezer
tank 5 ezer
hűtő 3 ezer
új első cross gumi 8 ezer
motor blokk henger és dugó nélkül szét szedve 25 ezer kompletten de mindent tudok külön postázni belőle még sok alkatrészt nem soroltam fel de van még egy jó pár dolog hívj vagy írj és megegyezünk e-mail: adi.ladavfts@freemail.hu tel.: 06 20 317 17 88
olasz vagy japán
Üdv.Van egy honda MTX 80-asom, amibe volt egy 0.50 es dugó, nos én vettem bele egx 50.00-ás dugót, gondolom a méret ugyan az, de a dugó mégis szorul a hengerbe.Furassam meg vagy vegyek kisebb dugót ? r.tibor88@hotmail.com ha esetleg valakinek van valami véleménye :)
Köszi a telefonszámot, de légyszíves ved fel a számom,304955473 kéne a víztértető hengerfej. Szeretném megbeszélni árát,szállitást. köszi.Csapó
mtx 80 komplett gyújtás alaplapot keresek reális áron.

fontos!
akinek van irjon.
Hello. Nekem van egy 125-ös Japán MTX-em teljes motorgenerál lett csinálva 1 hónapja blokban öszes csapágy cserélve dugó, gyürü minden ami a blokkban csapágy és tömités cserélve lett uj láncszett, uj gumik és még sokminden más mindet papirral bizonyitani tudom és az öszes kicserélt régi alkatrészt adom hozzá.
180 ezerért fogom fölrakni a netre csak még bejáratós ugyhogy még járatom. Sajnos másba kell fektetnem a pénzem ezért eladóvá vált. Ha érdekel esetleg irj e-mailt és küldök képeket. bakotom911@vipmail.hu Üdv: Bakó
Kösz a képet, ránézésre jó, kellene egy telefonszám, légyszi küldd el e-mailban. Üdv.: Csapó László
értem, kösz. és olyan hogy km spirál?
Hello!
Bocsi, de a blokkot nem szedem szét, egybe eladó!
Üdv: Tasi Balázs
Sziasztok! Keresek eladó Honda mtx 80-as karburátort(membránnal, szívócsonkal), valamint láncot reális áron!
Üdv.Valaki megtudná mondani kb. mekkora a mtx 80-as gyári főfúvóka mérete,mert nekem másik karbi van rajta és az istenért se akar a hirtelen gázadásra reagálni "megtorpanik"
Hali!Esetleg valakinek egy 80-as Mtx henger?!/Vizes/Sürgős kellene!Köszi!