Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia. berúgótengelyed volna e? köszi
hopp, most olvastam vissza, azt hittem 125ről van szó, 50eshez nincs cuccom, és az is lehet, hogy arra jó lesz az mbx víztérfedél is(50esem nem volt soha, csak egy 80as levegős.)
jó sokat visszaolvastál.
Passzolni passzol rá, viszont a váz miatt nem tudod majd ráhúzni a vízcsövet(vagy ha valahogy rá is erőszakolod, nem fog rendesen keresztülfolyni rajta a víz.) Szóval felejtős, inkább szerezz mtx re valót - nekem van, ha érdekel, írj a lordnor@mailbox.hu ra, aztán megbeszéljük a többit.
hello! A blokknak annyi baja van hogy a hajtókar alsó görgője nem jó! más baja nincs, télen lett felújítva(csapágyak, szimeringek, meg fel lett fúrva 1-el).
Üdv: Tasi Balázs
Érdeklődnék az mbx víztérfedél jó-e azmtx-re? Japán mtx-125höz kellene. Vettem víztérfedél tőmitést az ugyan az. kösz
Érdekelne a blokk,ha üzemképes. Irány ár? kösz
heló,meg van még a blokk,ha üzemképes engem érdekelne. Irány ár?
Hali!Valaki nem tudna segiteni ,hogy honnan tudok mtx 80 hengert szerezni?!
Ha valakit érdekelnek honda mtx 50-es alkatrészek ( blokk, váz , kerekek, tank, kormány stb.) szinte egy komplett mtx-em van csak nincs egybe! akit érdekel bármilyen alkatrész az irjon!
Üdv.: Tasi Balázs
Hello!
Azt szeretném kérdezni, hogy kistarcsán elvileg van egy honda bontó-szervíz!És tudja valaki a szervíznek a telefonszámát?
Sziasztok.
Van egy MTX 200 as hengerem dugattyúval ujj dugó(utángyártott)
elég jó állapotban van a henger .még vannak 125 ös MBX hez alkatrészeim ha valakit érdekel.van egy komplett blokkom.
Sziasztok! Léghűtéses Mtx-re keresek oldalidomokat.
Még mindig eladóóó!Katt az elözményre!
Valószínű, hogy lesz eladó MTX 80 kilóméter óra (nagyon pici hibával: nem megy a napi számláló és a számlaprögzító csavar egyike kiesett ami a működésben nem zavarja) és fordulatszám mérő óra. Spirállal mindkettő és tartókonzollal. Nem az ami a képen van, de ugyanolyan.
Ha valakit érdekel a brian74@freemail.hu-ra írjon, ha lehetséges az árat közöljétek amennyiért vinnétek.
Elkelt!
Sziasztok!

Bontott alkatrészek itt!
- Aprilia Pegaso 125
- Honda NSR 125 alkatrészek testvérem Vateráján!
- Honda MTX 50 80 125 olasz és japán alkatrészek (Japánhoz már nagyon kevés cucc.)
- Honda HM CRE 2002 Sm 50

Nézz szét a Vaterámon és ha érdekel valami, keress fel bátran! Nem minden alkatrész van meghirdetve még!

Érdeklődni:
- Email: honda4022@gmail.com
- Tel: 0630/7255588

Zoli
manyivel megy a honda mtx max ba ?
helosztok akarok veni egy honda mtx et kb menyibe kerülne használtan de ne legyenek hibái én 180 ra gondolok
A központi teleszkóp nem ugyanaz, de lehet cserélni. A műszerfal is egy kicsit másabb meg a rezó is, valamint még szerintem a végdob is. Nekem az 50-esen a csomagtartón volt bukózár is, ami egyik 80-ason sem volt.... De kb. ugyan az az egész. Váz, idomok. stb. stb. ha kell alkatrész írj! Üdv
Üdvözlök mindenkit!
Egy Honda mtx 80-asom van régi levegős kerek lámpás.
Igen csak lepukkadt állapotú,melegen nincs alapjárata stb...
Nekem útban van csak,el kell takarítanom itthonról,egyben,alkatrésznek eladó.Felújítani,alkatrésznek való..
Ha nem kell senkinek méhtelepre kell vinnem.
Ide írjon akit érdekel,vagy akármi alkatrész.Képeket természetesen csinálok ha érdekel valakit.Itt írjatok.vagy email:
pitya87@citromail.hu
Helló mindenkinek eladó egy honda mtx 125-ös olasz motor blokk henger és karburátor nélkül azon kívül minden megvan szét van bontva szóval darabonként mindent tudok postázni ha érdekel írj itt vagy e-mailba: adi.ladavfts@freemail.hu
Sziasztok!
Most bontanám szét a honda mtx 125-ös (olasz) motoromat. Amennyiben valakinek kell valami róla az szóljon. A blokk is megvan de azt nem bontom meg. E-mail: lali252@mailbox.hu
Azt szeretném tudni hogy a köcentin kívül mennyi különbség van az MTX80 és az MTX50 közt.
sziasztok. Olyan alkatrészek valakinek esetleg elfekvőben, hogy power szelep rúd, toló lemez lapocska, és röpsúly, power fogas tengely. Akinek van jelezze már felém, megalkudunk. Köszönöm.
igen, a sebváltó felöli.