Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok tud valaki honda mtx 125-öz membránt vagy csak membrán lapokat mert az enyém megadta magát és zörög tőle egy kicsit.
helló azt szeretném kérdezni h menyit kérsz a membránokért?
sziasztok! tud valaki honda 125-s mtx-ez membránt vagy csak lapokat?
Hát már kinéztem egy másikat 50-ért aminek csak világítás és egy két csapágy problémálya van.
Nekem amúgy van alkatrészem, ha kell valami. De mondjuk most gyújtáshoz már pont nincs. :/
Szerintem 90 körül van a 80-as vége... Nagyon jó gépek, de nehéz eladni, inkább nézz CRM-et. Drágább, a blokkja ugyan az, de el tudod adni jobban. Üdv
Sziasztok!

Keresek Honda MT-50 SA-hoz kilóméterspirált ha van valakinek eladó akkor kérem segítsen. Az óra része a szokásos 4 szögletűre van lapítva a kerék résznél meg egy kis bevágott hengeres acéltoldatban kezdődik.

Előre is köszönöm
Kenikol
Ha lehet az email címemre írjatok:bsohajda99@gmail.com
Hello!Én most készülnék motort venni.PL:EGY 80cc honda mtx-en gondolkozom.Találtam is egy jó ajánlatot de ennyi hibálya van hogy nincs gyújtás(nincs szikra).Szerintetek ez a moci jó,érdemes megvenni?Van hozzá alkatrész hogy meglehessen csinálni a gyújtást?Amúgy nemtudjátok mennyi a végsebije?
Sziasztok!
Honda MTX 125 R (Olasz)-hoz keresek hátsókereket.(jó állapotban)
Köszi, Ágnika
gacsine.agi@gmail.com
Sziasztok!
Japán 125-hez légszörű felöli müanyag idomot keresek!
Előre is köszi!
Köszi, akkor tárgytalan, japán 125 inkább jobb lenne.
Az ára kb:20-25 ezer Ft. de alkuképes, Vízhűtéses és Japán, 50-es.
Van egy komplett vázam mindennel (kerekek, kormány, stb..). Hát egy komplett 50-es mtx csak nincs egyben.
Üdv.:Tasi Balázs
szia,megkaptam a víztértetőt. Sajnos nem tudom rá tení az én hengerfejemre,kicsi a gyertyarész átmérő. kellene a hozzá való hengerfej. Meg van a hátsó fékszerkezet ha kell? Köszi,
szia!
El tudnád nekem küldeni erre a címre a kapcsolási rajzot : pokerharcos@gmail.com

Köszi: Balu7777
üdv aki tud 80 as mtx-be főtengelyt íz írjon a motor vízhűtéses.
Sziasztok!

Van még bontódó MtX 125-ből 1993 körüli blokkalkatrészek(kuplung,váltó,vízpumpa gyújtótekercs,hajtókar),váz,fejidom+lámpa,idomok,kapcsolók,kormá
ny,kitámasztó,karburátor,olajpumpa,első kerék,első teleszkóp,hátsó teló,olajtartály,műszerfal,kuplung kar,konzol,bowden stb...

Ha valakinek szüksége van valamire írjon a pumma@vipmail.hu címre(ne a fórumra,mert nem járok fel)!
Szia!
Írtam e-mailt.
Üdv!
Nem tudom,hogy milyen árban mennek az ilyen blokkok.Cserébe lenne egy Nokia E65 új gyári hó fehér elő-hát lap. minden gyári tartozékával.Vagy egy alap p4,Amd athlon 1600+,64 vga,20Gb hdd,512 ram.A ház elég csúnya de működik.Monitorral billel.Egerem nincs hozzá.Ha kell E-mailban küldök róluk képet.
Szia!
Nekem van egy olasz 125-ös MTX blokkom gyújtásrajta van csak egy cdi kell neki +1henger+dugó hengerfejem van annyi hibája van ,hogy 1-es nincs rajta csak néha veszi be.Ha érdekel írd meg mennyit adnál érte esetleg cserébe mit adnál.
Üdv!
Jani
125 ccm-is Honda blokkot keresek.Csere+kp.
MADE IN JAPAN 30 605 6883 eladó gyujtótrafó----
szia oké rendben
Oké
Akkor nem érdekel.
Azt hittem nagyobb méret.
Üdv.!
A 125ös MBX blokk engem érdekel! Mibe adod és milyen állapotú?