Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megveszem
Helyileg hol vagy?
Micsoda? 50% olaj? 50 liter benzinhez 1 liter olaj, tudod 50-es keverék!
3 ezer
Milyen keverékkel? 50es keverékkel?
Azt meg hogy? Mennyit tetél bele? 50% olajat?

Amúgy én is kiiktattam a külön olajzást mert így egy hibalehetőséggel kevesebb. De ha belecsövelek a tankba azzal is elmegy.
Mennyiért adod?
Sziasztok valakinek van mtx 80 hoz állólapja amin rajta a gyújtó,világító és a jeladó tekercs működjön minden. akinek van jelezze. kérem szépen és árat is mellékeljen mellé mert nem akarok egy vagyont fizetni érte.
Sziasztok!

Van egy 125-ös olasz MTX-em és olyan kérdésem lenne, hogy ha beleraknék egy autóba való nissan trafót, hosszabb távon okozhat-e gondot? Kipróbáltam, pöccre indult vele a motor. A trafónak egyébként mennyi áramot kellene kapnia? Az baj ha jóval többet kap mint 12? Bocs a hülye kérdésért, de mindenki mást mond.
Valamint a különolajzásom ki van kötve és 50-es keveréket használok, mert 40-essel nem ment, nem tudta elégetni. Ez mitől lehet? Vagy baj egyáltalán az 50-es keverék? Fullszintetikus olajat használok (REPSOL)!
Várom válaszotokat és segítségeteket is előre köszönöm!

Üdv.: Martin
Nekem van gyári lámpaműanyag idomom MTX re.
ez nem lesz jó? streetr@freemail.hu -n elérsz.
Sziasztok!
Szeretnék az mtx 50-emhez egy főtengelyt csapágyakkal, egy gázkart, kuplung és fékkart, meg idmokat venni, ha valakinak van valami az irjon mert én megvenném
Üdv: Tasi Balázs
üdv van egy 80 as vizes mtx-em üzemképtelen állapotban. nincsen világítás és világító tekercs sem benne, elektronika tropa újra kellene vezetékelni.a motorba az 5.-6.sebességet nem veszi nem azért mert a fogaskerék szar hanem mert 2 fajrta váltóm van itthon bele és véletlen a fogaskerekek összelettek keverve. adok hozzá egy másik váltót egy blokk felet és egy kuplung deklit. a motorba új csapágyak szimeringek vannak. 500km-el ezelőtt kapott új dugó,gyűrűt, hajtókart és henger meglett fúrva. kapott új első és hátsó fogaskerekeket valamint 420 as láncot is. adok mellé egy vadi új hátsó 48 as fogaskereket valamint viseletes első 16-os fogaskereket de még használható. a motor teljes ára 50-ezer forint. vagy csere érdekel simsonra és robogóra a csere ár nem több és nem kevesebb.
helo képeket tudsz felrakni rola és menyibe kerűl
Hello! Főtengelyem van, csak még nincs széthúzva a blokk. 8eFt az ára. Hengerem csak ez van most. Üdv
Szia miféle blokkod van?
Nekem japán 125-hoz kéne főtengely meg henger dugó más nem
Szia nekem van első sárvédőm meg egy bal oldali tank idomom + a kis tartály ha érdekel keres meg!
Hello! Tankidomom már nincs. Első sárvédőből milyen szín kell? Ez van most. Meg még talán van 1 valamilyen vhol. :) Üdv
Nincs mit. Ahhoz csak blokk alkatrészem van, de ahhoz szinte minden, mivel még kb. nincs is szétszedve. :) Üdv
Ja és nem horror áron.
Szevasztok! Tudom nem itt kellene írnom.De ha valakinek kell egy pár alkatrész akkor van eladó (első sárvédő,hátsó villa,tank,ülés,kormány villahíd,fékkar konzol és láb tartó pedálok).Ha valakit érdekel az adatlapomon ott van az elérhetőség.

Szép napot mindenkinek!
na akkor az enyém jappány.
köszi a segítséget
Olaszból csak 125-ös van, az összes elöl tárcsás. Japánból van gyárilag 50-es 80-as 125-ös és 200-as is, mindegyikből van elvileg elöl dobos és elöl tárcsás is. Teljesen más az olasz és a japán. Az olasznak ,,szögletes" a váza, a vízforgató jobb oldalt van, míg a japán 125-nél bal oldalon van. Ez az olasz. Ez a japán. A japán blokkja majdnem teljesen egyezik az MBX 125 blokkjával. Az olasz MTX blokkja pedig az NS 125 F-ével.
aanyit segíts még nekem miből tudom azt hogy japán vagy olasz blokkos?
annyira nem értek a crosshoz csak ezért kérdezem
Most csak ez a CDI-m van, de NS 125 F-hez való, ami talán stimmelhet olasz MTX-hez, mivel ugyanaz a blokkja. Itt az összes cuccom Hondához. Ez pedig az Apriliás Vaterám. Ha kell valami, csak küldd el a linket! Köszi! Üdv
igen arra gondolok.bocs.hülyeséget írtam
Mit értesz gyújtás panel alatt? Nem hallottam még ezt a kifejezést? CDI-re gondolsz?
gyújtás paneled nincs?
vagy valaki másnak esetleg