Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Honda mtx 80 asomat cserélném robogóra vagy simsonra ami működő képes. a motor hibái, rossz trafó,nincs világítás, nem üzemképes a motor. hátul nincsen lámpa búra,első lámpa idom törött de a darabja rajta van, a 6-at nem veszi valószínűleg zéger gyűrű hiba. az oldal idom repedt a hátsó sárfédő festésre szorul
amik újak hajtókar csapágyak szimeringek dugó gyűrű tömítések vízpumpa szimering, hegerfej és talp tömítés új lánc és lénckerék, adok hozzá egy 48-as hátsó és egy 16-os első fogaskereket is meg egy komplett váltót és blokk felet . egybe a motor ára 80 ezer forint írj a bekeske@citromail.hu e-mail címre
ha valakinek kell
bocsi lhet,hogy ez az adat mégsem jó mert találtam egy MTX80-as oldalt itt van http://hondamtx80.lapunk.hu/?m...
szia!
Itt azt írja,hogy 1,76dl 15w olajból.
http://www.louis.de/index.php?...
üdv
Hali! Kérdésem az lenne, hogy Honda MT80 első teleszkópjába mennyi olaj kell? Választ köszönöm!
Köszi a választ
A kiegyensúlyozó sújt nem jó jelzéshez állítottad be. azért rezonál az egész blokk.
Hali a 125 ös mtx láncvezetője stimmelne a 80mtx od-ra? Mert nekem van egy egész jó állapotúm 2csavarfelfogatáos.
helló égesd ki az megoldjah a gondod az mbx kíput elvittem olyan emberkéhez akinek van nagy lég kopreszorjah és nagy gázégőlye +valami amivel belet gyújtani többit meg már a levegő végzi
Hali !
Valaki esetleg nem tudja hogy MB kipufogót hogy lehet szétszedni, vagy ha nem lehet szétszedni akkor hogy tisztítsam ki ?
helló Honda mtx 80r2 es felújítását végzem és még találtam pótolni való alkatrész ami kéne az egy lánc vezető a lengő villára mert az már darabokban van és hát nem kéne az nélkül menni vele
ha van valakinek az szoljon mert nagyon kéne?
Hello
a kérdésem miért rezonál a motorom? Honda MTx 125 olasz a fogaskerekeknél minden jelzés a helyén van
sziasztok olyan problémám van hogy az mtx 80r2-m nem pörög tovább 6000-nél,és nincs benne erő pedig frissen van fúrva és új dúgó belerakva a szerelőmnek már nincs még tippje se ha valaki tudja kérem segítsen
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
Esztergályosok csodára képesek. Amúgy még perselyezni is lehet.
Vagy teszel bele egy nem típusazonos dugót. Ilyeneken ne akadj már ki.
Hívj fel egy bontót és vegyél egy jó állapotú hengert. Mást nem tudsz csinálni.
Az a fő bajom, hogy csak 41-ig lehet dugót kapni hozzá, ez 42-re van fúrva, és a nem bele való dugó miatt deformálódott is a henger, szal. az egész kuka. Henger pedig sehol. A magyarországi Hona képviselet 75-ért szállítana nekem szettet, holott máshol a 70ccm tuning szett is "csak" 63 ezer forint. Nekem valami olyan megoldás kellene, ami lehetőleg olcsóbb, mintha veszek egy másik motort...

Tehát teljes Honda MT hengerszettre lenne szükségem emberi áron, vagy csak hengerre, dugót veszek hozzá bárhol.
Közbe rájöttem hogy igazad van.
Attól hogy ráteszem a kört még szögletes marad a hengerem a vízet meg nem zárja le.
Tudnék fotót készíteni milyen a henger táró fedél de sikítanátok. Még ekét nem találtam a blokkba d lehet az is lesz majd. Én már nem lepődök meg ilyesmin
Csak felteszem szenvedjetek már tiis!
Ezt így találtam benne. Szóval most szedem szét a blokkot festem a vázat nagy melóban vagyok.
szerintem nem tudod ezt így összehozni mert ahoz hengert is kéne cserélned.
üdv!
Hengerfejre lenne szükségem.
Van egy régi MTX-em 125 ös 5 csavaros hengerfely felfogatású japán verzió ,powerszelepes.

*-Na most az a nap kérdése ,hogy a 2 részből álló vízhűtéses hengerfej lecserélhető-e az 1 tömbből álló hengerfej sima változatra?
Az első kép a burkolatos amilyen nekem is van.(csak nekem a henger záró rész tropa. Annak a tetejére jön még a víztér dekni (az enyém szögletes fajta).
A második az sima ugye? arra nem jön víztér dekni?
Ha nem... akkor az a kérdésem hogy össze hozható e a kettő?
írj nekik hogy tudnak e olyat csinálni.
tuti van hozzá dugó, ha megegyezik az mt és az mb akkor itt van

http://robogoalkatresz.odormot...
Ez így nem lesz jó..
Eldeformálódik a lemez a hőtől.
Ahhoz hogy kiégesd kompresszorra is szükség van.
Üdv,

Olvastam itt, hogy sokan úgy égették ki a kipufogót, hogy bedobták a tűzbe félórára oszt kész. Na most a dobot is és a rezót is bedobhatom, nem lesz gáz? Aztán fél óra múlva kiveszem, lehűtöm, és kalapáccsal kiverem a mocskot? Előre is köszi!

üdv,
Csongor
olvasd el rendesen mit írtam.
"főtengely szimering elszáll és fals levegőt (gyújtás oldal) vagy olajat szív váltóból."
A világításom már úgy, ahogy jó. Köszönet a rajzért. Tudja valaki esetleg, hogy Honda MT 50-hez honnan tudnék blokk alkatrészt venni? Hengerszettre lenne szükségem, mert az enyémet az előző tulaj 42-esre fúrta, és nem lehet kapni ekkora dugót hozzá, így egy Simson dugót rakott bele. Sz*r az egész, de sehol sem találok új hengert. Perselyezni nem akarok, mert az is egy kisebb vagyon. Vagy ha valaki tud emberi áron használt, ámde jó állapotút, az is jöhet.