Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helo nekem kelene egy elsősárvédő és két tankidom emyiért adod
Esetleg ha valakit érdekel akkor van egy első lámpám eladó. : http://www.kepesmotor.hu/lampa...
email címem: tothimre123@citromail.hu
Hali mindenkinek
olyan problémám lenne, hogy pár napja került hozzám egy mtx 80 as
és az egész vezetékelése egy kalap sz.r gyujtáson nincs üresjárati jelző mondjuk az aksi is kuka de jó aksival se jó, meglehet csinálni vagy újra kéne kötni az egészet? elektronikába rossz vagyok remélem van valaki azki tudna tervrajzot küldeni az egész vezetékelésröl vagy msn vagy valami amin segit vagy el magyarázza előre is köszönöm.
email: Naradicsom@hotmail.com
üdv Naradicsom
Sziasztok!

Mtx 80 R2 hátsó kerékre lenne szükségem. Csak a felni és a dobfék kellene semmi más, se gumi, se lánckerék, stb.... Ha valakinek esetleg van eladó, kérem küldjön emailt, vagy írjon itt!
csongii@citromail.hu
Van egy eladó 21" maxxis cross gumim. ha érdekel Képet küldök róla e-mailbe (ezek elég régi és rosz képek..): http://www.kepesmotor.hu/kross...
MTX80-asomon azt vettem észre, hogy az első teleszkópok puhának tűnnek. Hogy lehetne állítani? Lehet, hogy hülyeség, de emiatt a motort mintha kissé instabilnak érezném.
Másik kérdés, hogy a láncnak mennyire kell feszesnek lenni?
A harmadik, hogy feltettem ezt: http://www.ebay.com/itm/SPEED-... a műszerfalat és a fordulatszámmérője nagyon sokat mér sztem a dupláját. lehet ezeket valahogy kalibrálni, A CDI-ről katja most a jelet. mit iktassak a rendszerbe, hogy jól mérjen?
Szia
Ha érdekel meg tudom oldani 06705554371 ezen a számon elérsz
sziasztok most került hozzám egy 125m3-is mtx moci minden müködik rajta csak egy baja van hogy csak tolásra lehet elinditani ugyanis a berugó tengely tartó perselye kiszakadt a blokkbol ezuton kérem segitségeteket ha valakinek van bontott kuplung felöli fél blokkja vagy hol tudnák ilyet venni elöre is köszi ezzen a számon elérhettek bármikor 06303908472
Nem tud valaki egy müanyag javítót aki fest is idomokat? Szükségem lenne vkire aki meg tudná csinálni az idomokat, némelyik repedt, meg festeni kellene őket. Ha tudsz vkit akkor írj, mindegy hova valósi a postázást én állom.. csak javítson és fessen is egyben, külön külön nem a legjobb..
Helló. Cross gumiba lehet h tudok segíteni van egy 21-es elsőm: http://www.kepesmotor.hu/kross...
Ha érdekel akkor írj: tothimre123@citromail.hu-ra
postázni tudom!
Halli tudna valaki segíteni mtx 80 as év 89 fordulatszámmérő spirálba esetleg meg kézvédő érdekelne meg talán cross gumik :)
köszönöm mindenkinek a válszt sokat segítettetek!, és még egy kérdés, ha növelem akkor többet fog fogyasztani ugyebár? 100-135re akkor többet eszik, vagy csak akkor ha nagyon húzom neki? mert így akkor gyorsabban eléri az adott sebeséget és nem kell sokáig húzni a gázt, vagy ez nem így van? Lehet h nem ezt csak én gondolom így...
https://rapidshare.com/#!download|238p3|75680653|DFMC.-.Honda.Mtx.Mbx.1
25-200.Workshop.Manual.pdf|6166|0|0
elvileg innen le tudod tölteni
de ha nem akkor Honda MTX 125 service manual -t beírod és keresel
üdv!
de amúgy ezt írd be neten: gicleur principal dellorto 26
remélem segítettem
üdv
Szia szervizkönyvembe 135 van.
Csatolom a képet is.
üdv!
Tényleg fontos lenne, én ilyen 125-135ös-re tippelnék, de nem tudom pontosan... valaki segítsen..
Helló. Valaki segítsen! Olyan kérdésem lenne h van egy 200as mtx-em 2t, és nem tudom mekkora lehet a gyári fúvóka mérete. most 100as van benne de ez sztem kicsi, mert 6.-ba nem bír húzni, keveset kap, de viszont nem akarom szétszedegetni a karbit állandó fúvóka próbálgatásra... ezért szeretném tudni h van e olyan oldal ahol ezt leírják, vagy mekkora van egy 125ösbe, mert már az is egy kiindulópont (de még az se a legjobb)... Meg még egy kérdés lenne, nagyobb fúvókával többet vagy kevesebbet eszik a motor? mert ha nagyobb akkor nem kell anyira húzni hogy menyen nem? nem kell anyira pörgetnem, vagy nem jól gondolom? kérlek aki tud segíteni írjon.. mert sehol sem találok válszt a kérdésemre.. előre is köszi!
Sziasztok kéne egy mtx 125 henger dugo vagy ha valakinek van egy 80-as komplet blok és cserélné egy 125-re amit csinálni kell jelezetek s.o.s
Nincs valakinek egy eladó Mtx 125 japán hengerfeje. Az az öntvény amibe a gyertyamenet is van .
szia tudnál fotott küldeni a Blokk roll engem lehhet érdekel ne drastine20@citromail.hu ra köszi elöre is
Hello! Ha érdekel még, nekem van japán 125-ös MTX-ről.
Lehet, hogy falsot szív valahol, vagy takarítsd ki a karbit és a csapot, hogy folyamatosan kapjon benzint.
Heló, olyan problémám lenne hogy a motor nem bírja az alapjáratot, vagy felpörög a fordulat magától, vagy egyből leáll az egész. Karburátoron a csavarokat hiába próbálom állítani, semmi. Mi lehet a gond? MTX 50
szia valszeg szimeringes a teló.
üdv!
Nos most meg olyan kérdésem van hogy kivettem a telókat a japán mtx125-ből. Ezek levegővel szabályozható keménységű telók.
Na most olyan van hogy leengedtem a levegőt belőlük. A bal mondhatni csendes ha megnyomkodom. De a jobb szürcsög mikor leér a szár. "-Ez mitől van?
Amúgy az egyik teló ha levegő van benne hamarabb leenged mint a másik. Kb hetente újra kell fújtatni őket.